Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, miałem spaść z krzesła? To spadłem ;]. Braziliana się zaczyna w Widzewie chyba..

 

Chociaż: http://pl.youtube.com/watch?v=UDOCMFEPRWQ&...feature=related

 

A Gustavo to może mieć fajne zdjęcie z Nakatą chyba conajwyżej ;). (vide Douglas-Robinho)

 

Jak patrzę na ten filmik, to on się tylko trochę pokiwać potrafi i stracić piłkę :| Na co nam taki zawodnik ja się pytam :-k No chyba, że jest DUŻO lepszy w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedział, że interesujący.....Misiek nie zapominaj, że nasza liga jest bardzo słaba i nie trzeba wielkich umiejętności żeby się u nas dobrze zaprezentować na tle słabiutkich ligowców. Kluczowa będzie aklimatyzacja może wypalić jak u Napoleoniego, a może i nie jak u Douglasa.

Odnośnik do komentarza
Wydział Dyscypliny postanowił ukarać Widzew degradacją o jedną klasę rozgrywkową, w związku z zarzutami udziału w korupcji. Ponadto, nowy sezon łodzianie rozpoczną z sześcioma ujemnymi punktami, a do tego zapłacą jeszcze 35 tysięcy złotych grzywny. Warto jednak pamiętać, że ten wyrok nie jest prawomocny i łódzki klub może się od niego odwołać.

 

Wkrótce więcej szczegółów.

 

No i super.. Degradacja ok, ale jeszcze minusowe punkty? :/

Odnośnik do komentarza
Hmm, a Arka chyba nie miala minusow, choc dobrowolnie nie przyznala sie do winy :-k

 

A nie miała 10 ujemnych? Niemniej oni mieli, o ile pamiętam, 40 meczów, w tym BARAŻ O UTRZYMANIE W II LIDZE...gdyby nie kupili tego, byliby w III, więc w ramach kary powinni polecieć do IV, żeby kara była dotkliwa, a nie stanowiła usankcjonowanie korupcji...Ale to detal chyba :P

Odnośnik do komentarza

@meyde: wielki :respekt: za to, co napisałeś. Co z innymi - mam głęboką nadzieję, że Lubin poleci jako następny, i to najlepiej o dwie klasy rozgrywkowe, ale i II liga oraz -15 punktów mi wystarczy. Jeśli tak nie będzie, można się spodziewać olbrzymiego burdlu wokół PZPNu i nie tylko, bo to byłby skandal. Pozostają kluby ze smrodem dookoła - Cracovia, Jagiellonia, ostatnio pojawił się też w tym gronie Lech. Cóż, jeśli prokuratura ma dowody (a w przypadku Lecha z ostatniego sezonu w II lidze chyba nie są nawet potrzebne, ale to był sezon 2002/2003, a więc załapiemy się chyba na lex non retro agit), powinno być sporo zespołów w II lidze. Gorzej z awansami, bo przecież II liga nie jest święta - może by zmniejszyć przejściowo OE do 12 zespołów?

Odnośnik do komentarza

No to może to była umowa z Orange, nie pamiętam...w każdym razie się któryś z "ważnych" działaczy wypowiadał, że to niemożliwe...a czy mecz byłby interesujący...zależy, czy zawodnicy ze zdegradowanych klubów zostaliby w nich, czy szukaliby pracy w Ekstraklasie (chociaż pewnie prędzej pojechaliby za granicę)...no chyba, że sponsorzy nagle by się rzucili na te mniej popularne kluby...Z drugiej strony, przy 12 zespołach musieliby zmienić schemat rozgrywek, bo przy systemie mecz/rewanż to byłyby 22 mecze w sezonie - o wiele za mało. Na 4 rundy 12 zespołów to za dużo, przynajmniej od razu...Przy 10 by mogło zadziałać...No ale czekam jeszcze w takim razie na Lubin, na Cracovię, Jagiellonię, a i o Grodzisku coś się słyszy...

Odnośnik do komentarza
I dobrze, mogliby jeszcze więcej dać. Jestem za jak najsurowszymi karami, a gdy sprawa dotyczy mojego ulubionego klubu tym bardziej chce jak największej kary. Nie po to się kibicuje, żeby potem rozmyślać, który mecz jest kupiony, a który nie.

 

No, tylko pytanie. Co z innymi?

 

Twoja postawa przypomina trochę samobiczowanie.. Też jestem za równością i sprawiedliwością.. Ale nasze zarzuty trochę różnią się od, powiedzmy Arki. To tak mniej wiecej jakby PRAWIE (bo co to jest różnica 4 punktów ujemnych?) tak samo karać za pobicie i morderstwo.. Nie byliśmy tak zdegenerowanym klubem jak Arka.. U nas nikt poza Szymańskim nie brał w tym udziału (Majewski? Boniek? Gapiński?- raczej nikt nie odważy się na nich wskazać palcem..). No i nie odnieśliśmy żadnej korzyści z kupowanych spotkań, nie awansowaliśmy itp. Tak, wiem powiecie, że liczy się sama próba przekupstwa, ale człowiek związany z tym procederem nie jest już obecny w klubie.. I jest jakaśtam gwarancja, że będzie czysto.. Poza tym mecenas Tomczak ze swoją nienawiścią do Widzewa i Bońka nie jest chyba obiektywny..(przypominam- przed otrzymaniem dowodów mowił, że będzie degradacja.. Gdzie domniemanie niewinności?) Poza tym myślę, że Zagłębie nie poleci..

Odnośnik do komentarza
Twoja postawa przypomina trochę samobiczowanie..

 

Nie. Mecze kupowane przez ukochany klub są dwa razy gorsze od innych. Wiesz, mam to gdzieś, co to były za spotkania, ile płacili itd. To było skurwysyństwo i kpina z kibiców takich jak ja. Kary powinny być srogie. A to, że jest nierówne traktowania przez pzpn, to druga sprawa.

Odnośnik do komentarza

Kara w sumie zasłużona i cieszę się z niej podwójnie. Raz, że liga powinna być czysta, po drugie: kilka osób może przestanie kłapać dziobem, że Boniek załatwił Widzewowi utrzymanie, czy coś w ten deseń.

 

Z drugiej strony wkurwienie mnie ogarnia, że po pierwsze Arka w takim wypadku powinna polecieć niżej, po drugie dlaczego nie leci Zagłębie? :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...