Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Testowany piłkarz w Widzewie

 

We wtorek na treningu pojawi się 18-letni Andrzej Niewulis. Piłkarz gra obecnie w III-ligowej drużynie Wigry Suwałki. Testowany zawodnik gra na pozycji obrońcy. Występuje również w reprezentacji młodzieżowej U-19. Piłkarz przez najbliższe kilka dni będzie trenował z drużyną Widzewa. Niewulis zagra w meczu z Jagiellonią Białystok rozgrywanym w ramach Pucharu Ekstraklasy.

 

Piłkarze Widzewa w dniu dzisiejszym mieli odnowę biologiczną. Po wczorajszym meczu kilku piłkarzy narzeka na drobne urazy m.in. Stefano Napoleoni.

 

Super... Może też się wybiorę na trening, grałem kiedyś trochę w juniorach 5 ligowej drużyny, może się sprawdzę... W reprezentacji wprawdzie nie grałem, ale też jestem fajny :|

 

Wyjebać ich wszystkich najlepiej... spadnijmy z tej ligi bo wstyd... gramy piach, nie mamy napastnika, Piechna jak kopie piłkę to się przewraca, po co nam taki napastnik. U mnie taki żulik na osiedlu lepiej kopał piłkę, jak się jeszcze nie przekręcił to go zapytam, może będzie chciał na wino zarobić, a ja zostanę jego menago :rotfl:

 

Oshadogan był dobry na obronie ale się skończył... jedyny pozytyw tego klubu to Fabiniak, najrówniej gra ze wszystkich, aczkolwiek ostatnio miał parę dziwnych interwencji, więc żebym tylko nie zapeszył...

Odnośnik do komentarza
Dziwi mnie, że Piechna nie może się odnaleźć, zawsze bardzo pozytywnie mi się kojarzył jako boiskowy wojownik. Ktoś wie, co się z nim stało?

 

Pewnie to, że przez 2 lata pobytu w Rosji zagrał zaledwie w kilkunastu meczach.. 2 lata w zasadzie zmarnowane.. to jedyne usprawiedliwienie dla niego

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Piłkarze Widzewa w przerwie zimowej przejdą cykl szkoleń podczas których będą uczyć się, jak rozmawiać z mediami.

Zajęcia z zawodnikami prowadzić będą pracownicy agencji PR z którą współpracuje Widzew. Niewykluczone, że w szkoleniach będą brali także udział pracownicy klubu.

 

- W profesjonalnym klubie, a takim jest Widzew, ważnym elementem wizerunkowym jest to w jaki sposób zachowują się, jak reagują i co mówią pracownicy klubu, w tym piłkarze oraz trenerzy. Dlatego analizując wypowiedzi naszych zawodników oraz sztabu szkoleniowego, zdecydowaliśmy się, by piłkarze oraz trenerzy doskonalili swoje umiejętności medialne, w tym umiejętności udzielania wywiadów. Ma to na celu zbudowanie pozytywnego wizerunku klubu - powiedział wiceprezes zarządu KS Widzew Łódź SA Marcin Bujnowicz.

 

Dodał, że nie jest to nowatorski pomysł, bo podobne szkolenia odbywają się na przykład w angielskich klubach. - Oni kształcą pod tym kątem swoich piłkarzy już w wieku 14-15 lat. My chcemy z tych wzorców korzystać.

 

Według Bujnowicza, piłkarze "doskonalić będą umiejętność" udzielania wywiadów, na przykładach wcześniejszych wypowiedzi, jakich udzielali dla telewizji, radia i prasy.

 

- Widzew jest tak medialnym klubem, poddanym takiej ocenie i weryfikacji przez sympatyków, że każde słowo musi być odpowiednio dobrane, aby wypowiedź nie została źle zinterpretowana - podkreślił Bujnowicz.

 

Władze Widzewa chcą, by każdy nowy piłkarz, który podpisze kontrakt z klubem, przechodził taki cykl szkoleń. Docelowo szkoleniami mają być też objęci młodzi zawodnicy w wieku 14-16 lat.

 

Jeszcze ich Savoir-vivre nauczcie :doh!: W drugiej lidze takie umiejętności nam się przydadzą...

Odnośnik do komentarza
Wojciech S. - jeden z działaczy Widzewa Łódź - został w środę zatrzymany przez dolnośląską policję. - Policja zatrzymała go na terenie województwa mazowieckiego. Zatrzymany został w miejscu pracy - powiedział nam Wojciech Wybraniec z dolnośląskiej policji

 

Wojciech S. jest jednym ze sponsorów Widzewa Łódź, wcześniej wspierał finansowo drugoligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. To już 99 zatrzymanie w sprawie korupcji w piłce nożnej. 14 grudnia przed wrocławskim sądem ma rozpocząć się pierwszy proces w sprawie - dotyczący Arki Gdynia. Na ławie oskarżonych zasiądą 34 osoby, w tym Ryszard F., ps. Fryzjer.

 

Śledztwo toczy się od maja 2005 r. Do tej pory prokuratura postawiła blisko 650 zarzutów prawie 100 osobom: działaczom sportowym, sędziom, obserwatorom PZPN, w tym Witowi Ż.,

 

Kręcił w Świcie, czy w Widzewie? Czy tu i tu?

Odnośnik do komentarza
Wojciech S. - jeden z działaczy Widzewa Łódź - został w środę zatrzymany przez dolnośląską policję. - Policja zatrzymała go na terenie województwa mazowieckiego. Zatrzymany został w miejscu pracy - powiedział nam Wojciech Wybraniec z dolnośląskiej policji

 

Wojciech S. jest jednym ze sponsorów Widzewa Łódź, wcześniej wspierał finansowo drugoligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. To już 99 zatrzymanie w sprawie korupcji w piłce nożnej. 14 grudnia przed wrocławskim sądem ma rozpocząć się pierwszy proces w sprawie - dotyczący Arki Gdynia. Na ławie oskarżonych zasiądą 34 osoby, w tym Ryszard F., ps. Fryzjer.

 

Śledztwo toczy się od maja 2005 r. Do tej pory prokuratura postawiła blisko 650 zarzutów prawie 100 osobom: działaczom sportowym, sędziom, obserwatorom PZPN, w tym Witowi Ż.,

 

Kręcił w Świcie, czy w Widzewie? Czy tu i tu?

widzewiak.pl pisze, że tylko w Świcie :]

Odnośnik do komentarza

Już przyznał się do kręcenia w Widzewie.. Tak podaje gazeta.pl

Chodzi o czas, kiedy Sz. był członkiem zarządu klubu Widzew Łódź" - dodał Kuczyński.
. Pięknie.. Ehhhhh no nic trzeba karać i nas... Ciekawe co na to Boniek? A ja myślałem, że Bakalarczyk jest problemem :/
Odnośnik do komentarza

Mecze, które rzekomo zostały kupione :-k

21 sierpnia 2004 - Widzew Łodź - Szczakowianka Jaworzno (1:0) - sędzia Marcin N. przyjął od "Fryzjera" 7 tysięcy złotych a obserwator Kazimierz F. 5 tysięcy za ustawienie meczu dla Widzewa Łódź.

 

24 października 2004 - Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź (1:2) - sędzia Artur Sz. przyjął 12 tysięcy złotych od działacza Widzewa Łódź za ustawienie meczu dla Widzewa.

 

13 listopada 2004 - Widzew Łódź - Kujawiak Włocławek (2:1) - sędzia Tomasz W. przyjął od działacza Widzewa za pośrednictwem Ireneusza G. "Młodego Fryzjera" i Grzegorza G. 15 tysięcy złotych za ustawienie meczu dla Widzewa.

 

16 kwietnia 2005 - Ruch Chorzów - Widzew Łódź (1:3) - obserwator Mirosław J. przyjął 2 tysiące złotych od sędziego Piotra W. za pomoc w ustawieniu meczu dla Widzewa.

 

11 maja 2005 - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Widzew Łódź (1:4) - sędzia Robert S. przyjął od Ireneusza G. "Młodego Fryzjera" 12 tysięcy złotych za ustawienie meczu dla Widzewa.

 

Źródło The Times Polska

Odnośnik do komentarza

Niedobrze sie dzieje w Widzewie. Pewnie czeka nas degradacja. Ech marzy mi sie aby ten klub juz bez skazy gral o najwyższe cele. Remis z Zaglebiem nie jest zły, ale nam potrzeba zwyciestw!! Z utęsknieniem czekam na czasy w ktorych Widzew zacznie odnosić takie sukcesy jak kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...