Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

O-ooo Łódzki Widzew Ole-Ole-Ole! Wygraliśmy na inaugurację ligi z Odrą 4-3. Wspaniały mecz.

 

Widzewiacy po zaciętym boju wygrali z Odrą Wodzisław 4:3 (1:0) i zainkasowali trzy punkty. Łodzianie objęli prowadzenie w pierwszej połowie gdy rzut karny wykorzystał Maciej Kowalczyk (31. min.). Po przerwie padło aż sześć bramek. Wpierw Odra doprowadziła do wyrównania po trafieniu Miciańskiego. Widzewiacy odpowiedzieli jednak bramkami Panki i Lisowskiego. Goście nie złożyli broni i kontaktowego gola zdobył ponownie Miciański. Następnie na 4:2 podwyższył Kuklis, a goście zdołali jeszcze odpowiedzieć trafieniem Wosia

 

Złośliwi mówią, że karne kontrowersyjne. Dzięki wygranej skoczyliśmy na 12 pozycję i mamy stratę 1 pkt do 11 Ruchu. Nasz dorobek punktowy to 17 punktów. Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza

Mecz IMO średni, szczególnie pierwsza połowa, na szczęście w ostatnim kwadransie zaczęło się sporo dziać :D a że praktycznie każda akcja (może poza dwoma po każdej stronie) to była bramka to już inna sprawa ;]. Ale z drugiej strony pod zegarem mało widać, więc mogę się mylić ;P Liczą się 3 punkty na inaugurację :) Oby tak dalej !

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu, ale nie mam opcji edytowania, więc niestety pisze drugi post z rzędu. Chciałem zobaczyć jak Widzew grał, ale pech chciał, że gdy włączałem Ligę+ to było już 3:2. Ogólnie to Woś się bardzo an sędziego wkurzył (mało powiedziane). Komentowali później, że sędzia (Mariusz Podgórski) niesłusznie dyktował nam karne i nie podyktował Odrze.

Odnośnik do komentarza

To jest skandal. Przed chwilą Was zdegradowali a Wy dalej swoje :| dostaliście karnego z kapelusza! Sędzia nie podyktował ewidentnego karnego na Sosze! Nie dał czerwonej kartki obrońcy Widzewa, który faulował wychodzącego na czystą pozycję Micańskiego. Na Waszym miejscu spaliłbym się ze wstydu! I ktoś tu jeszcze ma czelność pisać, że "Złośliwi mówią, że karne kontrowersyjne." :doh!:

Woś bardzo delikatnie potraktował arbitra mówiąc, że jest złodziejem i ma takich ludzi głęboko w dupie. Nie mogę się doczekać aż ten skrót znajdzie się gdzieś w necie i osoby neutralne będą mogły zobaczyć jak Widzew zdobywa punkty. W ogóle całą sytuację najlepiej podsumował Twarowski - nie dyskutujmy o tym bo wszyscy widzieli co robił sędzia.

Odnośnik do komentarza
@Icon, tak mecz został kupiony :doh!: To, że sędzia był do dupy i popełnił wielkie błędy to nie jest powód do tego żeby oskarżać klub o jakieś machlojki tutaj.

Gdyby sędzia był do dupy to popełniałby błędy również na niekorzyść Widzewa a tutaj były tylko 3 ewidentne błędy na niekorzyść Odry, które przesądziły o wyniku spotkania.

A jeżeli z równowagi wyprowadzono spokojnego Janka Wosia to znaczy, że przekręt musiał być ogromny.

Do tej pory Widzew był dla mnie klubem, któremu nie życzyłem anie źle ani dobrze. Po dzisiejszym meczu mam już tylko negatywną opinię o tym klubie.

Tym bardziej, że już raz kupowaliście nieudolnie mecze z Odrą. Pamiętne baraże, których i tak nie wygraliście a prokuratura udowodniła, że mecz był ustawiony z arbitrem.

Odnośnik do komentarza

Dobra, Icon przepraszam, nie chodziło mi o złośliwi, ale pomyślałem, że często tak ludzie robią, jak ich zespół przegrywa. Skrótów nie oglądałem, jutro rano obejrzę, ale wierzę, że karny mógł być z kapelusza, a sędzia kalosz. Ale dlaczego od razu mamy mówić, że przekupiony? Po co mielibyśmy to robić, jak już mamy dość problemów na głowie (degradacja)?

Odnośnik do komentarza

Prof, nikt nie musi w to wierzyć, starczy, że dla mnie nie ma żadnych wątpliwości. Kiedyś pisałem o meczach ustawionych na Odrze i reagowaliście tu identycznie - jedni kpili ze mnie, inni wyzywali a jeszcze inni załamywali ręce. Tylko czemu cholera kiedy prokuratura degradowała Polkowice między innymi za ustawienie meczu z Odrą to żadna z tych osób nie miała na tyle honoru by przyznać mi rację?

Sam miałbyś uczulenie na drużynę, która już raz próbowała przekupstwem wywalić Twój klub z ligi.

Odnośnik do komentarza

Tylko skąd ta pewność, że mecz kupiony? Nie masz żadnych dowodów, ale oskarżasz. Już nie jeden mecz oglądałem, w którym sędzia popełniał błędy na korzyść tylko jednej drużyny, a nie koniecznie był kupiony. Co do degradacji, to także ona nie jest pewna. Adwokaci Widzewa znaleźli dużo argumentów, wg. których decyzja WD jest nieprawna, moim zdaniem najważniejszym z nich jest fakt, że WD może karać tylko działaczy, piłkarzy, sędziów itp., a nie kluby.

Odnośnik do komentarza
Ale dlaczego od razu mamy mówić, że przekupiony? Po co mielibyśmy to robić, jak już mamy dość problemów na głowie (degradacja)?

Może po to by nie zająć 15 miejsca i nie zostać zdegradowanym do III ligi? :-k Nie wiem, mnie się nie pytaj.

 

Jestem sfrustrowany bo to nie pierwszy raz w tym sezonie Odra przegrywa przez sędziego. I jak długo żyję i kibicuję Odrze nie pamiętam tak zdenerwowanych zawodników naszej drużyny. Co więcej, po raz pierwszy w historii klubu jakiś zawodnik Odry publicznie odważył się powiedzieć co myśli o PZPN i arbitrach. Zobacz sobie mój komentarz w livescorze po zakończeniu meczu - byłem tam dumny z Odry, że walczyła do końca. Po zobaczeniu skrótów jestem jeszcze bardziej dumny, że pomimo gry przeciwko Widzewowi i arbitrowi przegraliśmy tylko 3:4.

 

Tylko skąd ta pewność, że mecz kupiony? Nie masz żadnych dowodów, ale oskarżasz. Już nie jeden mecz oglądałem, w którym sędzia popełniał błędy na korzyść tylko jednej drużyny, a nie koniecznie był kupiony. Co do degradacji, to także ona nie jest pewna. Adwokaci Widzewa znaleźli dużo argumentów, wg. których decyzja WD jest nieprawna, moim zdaniem najważniejszym z nich jest fakt, że WD może karać tylko działaczy, piłkarzy, sędziów itp., a nie kluby.

Jakie to argumenty?

 

Skąd pewność? To nie pewność a przeczucie. Dowodów nie mam. Z obserwacji meczu jasno wynikało kto ten mecz musiał wygrać.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co gdybać, ja nie sądzę (wiem, mam nieobiektywne zdanie, bo jestem kibicem Widzewa) że Widzew kupił ten mecz, zobacz ile mamy problemów na głowie, grozi nam degradacja, po co mielibyśmy kupować kolejny mecz? Jak chcą nas spuścić za stare grzechy to i tak to zrobią.

Odnośnik do komentarza
Nie ma co gdybać, ja nie sądzę (wiem, mam nieobiektywne zdanie, bo jestem kibicem Widzewa) że Widzew kupił ten mecz, zobacz ile mamy problemów na głowie, grozi nam degradacja, po co mielibyśmy kupować kolejny mecz? Jak chcą nas spuścić za stare grzechy to i tak to zrobią.

 

Hm, sądzicie, że się wywiniecie? Boniek coś działa?

Odnośnik do komentarza

@Pavulon - jakto nie mamy nic do stracenia? Jak niby ten mecz był kupiony i WD się tego dowie to spuszczą nas jeszcze niżej, albo znajdą na nas dokumenty, za parę lat, jak znowu awansujemy do I ligi i w koło macieju.

 

@Guli - Nie wiem, jak będzie, ale jest ciekawy artykuł http://widzewiak.pl/news/show.php?site=1&id=11502, że niby WD nie może karać klubów, tylko ludzi.

Odnośnik do komentarza

@Icon - zwróć uwagę, że tenże Woś przyznał otwarcie, że Odra przegrała zasłużenie (+/-, dokładnie nie pamiętam, był wściekły na sędziego, ale nie ukrywał, że w obronie zagrali tragicznie)

 

@Adriano - WD się nie wycofa z decyzji, bo to by oznaczało powrót aż do sprawy Szczakowianki. Prędzej Widzew zostanie wykluczony ze struktur PZPN.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...