Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Widzew Łódź pozyskał dwóch zawodników z Korony Kielce: napastnika - Marcina Robaka i bramkarza - Macieja Mielcarza. 5 sierpnia obaj zawodnicy rozpoczną treningi z drużyną Widzewa.

- Podpisanie kontraktów z Marcinem Robakiem i Maciejem Mielcarzem to dla nas duży sukces transferowy, tym bardziej, że wygraliśmy konkurencję o nich z liczącymi się drużynami Ekstraklasy. Są to zawodnicy charakteryzujący się wysokim poziomem umiejętności piłkarskich, a jednocześnie doświadczeni, dlatego z pewnością będą istotnym wsparciem dla drużyny w najbliższych rozgrywkach ligowych. Zgodnie z zapewnieniami, budujemy zespół na miarę Ekstraklasy i podpisane właśnie kontrakty są na to kolejnym dowodem. Marcinowi i Maćkowi życzę wielu osiągnięć sportowych w naszym klubie - mówi Marek Zub, dyrektor ds. sportu, KS Widzew Łódź S.A.

- Zależało mi na grze w klubie, który zapewnia dobre warunki rozwoju sportowego swoim piłkarzom, a w mojej opinii takim właśnie klubem jest Widzew Łódź - powiedział Marcin Robak. - Otrzymałem atrakcyjną propozycję przejścia do klubu i w kolejnym sezonie będę mógł grać w barwach Widzewa. Liczę na to, że wkrótce będą miał szansę wykazać się strzelając bramki już nie Widzewowi, a dla Widzewa.

- Widzew Łódź to profesjonalnie zorganizowany klub, z marką rozpoznawalną w kraju i za granicą - uważa natomiast Maciej Mielcarz. - Obecny zespół na pewno będzie walczył o Ekstraklasę i mam nadzieje, że będę mógł mu w tym pomóc. Mam nadzieje, że trener już w najbliższych meczach pozwoli mi zaprezentować moje umiejętności bramkarskie.

 

Adriano oto potwierdzenie. Robak będzie, tak myślę świetnym wzmocnieniem i moze doczekamy sie rasowego napadziora w Łódzkiej drużynie. Mielcarz na pewno powalczy z Fabiniakiem a kto wie czy go nie wygryzie ze składu :>

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie przede wszystkim długość kontraktu z Robakiem, 5 lat to nie mało. Jak dotąd szukaliśmy wzmocnień w linii ataku w doświadczonych napadziorach, a teraz widać inwestycja długoterminowa, tym lepsza, bo Robak jest już dość rozwinięty. Co do Mielcarza to miewał on wiele wpadek, ale większość bramkarzy je ma, ciekaw jestem jak to będzie w rywalizacji z Fabinem.

Wie ktoś jak się zaprezentowali na treningu testowani Brazylijczyk i Portugalczyk?

Odnośnik do komentarza
Widzew dla bogatych

 

Na pierwszy mecz na stadionie przy al. Piłsudskiego z Flotą Świnoujście najtańszy bilet kosztuje 15 zł. Dopiero od kolejnego spotkania obowiązywać będzie nowy system sprzedaży wejściówek. Ich ceny będą takie same, jak w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, kiedy drużyna występowała w ekstraklasie! I to tylko pod warunkiem że bilet kupi się najpóźniej na osiem dni przed meczem. W dniu meczu będą o wiele droższe - na trybunę C trzeba będzie zapłacić 37,5 zł. Pod zegar - 30 zł, zaś na trybunę krytą - aż 75 zł.

 

Kibice w większości są oburzeni, ale szefowie klubu z al. Piłsudskiego tłumaczą, że chcą sprzedawać więcej karnetów. Dla tych kibiców, którzy mieli je w poprzednim sezonie, przygotowano promocyjną ofertę. Teraz będą mogli je kupić z 10-proc. zniżką. W dodatku w ramach programu "Jest nas coraz więcej" każdy, kto miał karnet na poprzednią rundę, otrzyma 20 proc. rabatu za każdą osobę, którą namówi do zakupu takiej samej wejściówki na wszystkie mecze Widzewa. Oznacza to, że jeśli uda się namówić pięć osób do kupienia karnetu, to sam zapłaci złotówkę.

 

Ceny karnetów: A (kryta) - 400 zł; A6-11 - 200 zł; B - 120 zł; C - 200 zł; D - 160 zł;

 

Ceny biletów: na tydzień przed meczem: A - 60 zł; A6-11 - 30 zł; B - 18 zł; C - 30 zł; D - 24 zł; w dniu meczu: A - 75 zł; A6-11 - 37,5 zł; B - 22,5 zł; C - 37,5 zł; D - 30 zł.

 

A miałem zamiar się wybrać parę razy na mecz. A tak, to ich pier***e. Takie ceny :/

Odnośnik do komentarza
Smetek napisał:

racjonalne podejscie, jako ze nie mam w tym sezonie ani karnetu i akredytacji, przyszedlem dzisiaj na ŁKS godzine przed meczem, zdazylem ledwo wejsc na pierwszy gwizdek, a bylo moze 3tysiace osob na stadionie... w Widzewie dzialacze myślą ;]

To chyba nie byliśmy na tym samym meczu. Bo ja przyszedłem na mecz 45 minut przed meczem i po kilku minutach byłem już na stadionie (kolejka do biletów żadna - do wejścia na sektor parę osób).

A na stadionie było 5-6 tyś. ludzi.

Odnośnik do komentarza

Nikt nawet nie napisał o meczu...

 

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 4:3

 

Bramki:

1:0 Stasiak (22)

1:1 Masłowski (39)

2:1 Micanski (45)

3:1 Kędziora (49)

3:2 Masłowski (52)

3:3 Robak (67)

4:3 Micanski (69) - karny

 

Składy:

Widzew: Mielcarz, Ł. Broź, Ukah, Kisiel (87, Jarmuż), Lisowski, Budka, Juszkiewicz, Panka (74, Kuklis), Masłowski, Mierzejewski (74, Oziębała), Robak.

 

Zagłębie: Ptak, G. Bartczak, Stasiak, Lacić, Kocot, Pawłowski, Jackiewicz (60, M. Bartczak), Hanzel (46, Kolendowicz), Klofik, Micanski (82, Goliński), Kędziora.

 

Przegraliśmy, ale z tego co czytam nie graliśmy tragicznie. Widać, trzeba wzmocnić koniecznie defensywę, bo popełniamy błędy i tracimy dużo bramek. Cieszy, że strzelił Robak, oby tych bramek było więcej. Ciekawe, że w bramce stanął Mielcarz, widać Bartek w słabszej formie, co w sumie zrozumiałe. Tyle czasu nie miał solidnego konkurenta. Teraz nie dać dupy z Flotą i nie będzie źle ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Naturalnie wygrana cieszy i fakt, że w końcu bez straty bramki :) Co do Twojego wcześniejszego pytania o ustawienie, to powiem Ci, że sam jestem trochę zagubiony. Jakby były sensowne ceny za bilety, to może bym się skusił, a tak, to średnio mam ochotę :|

 

Nie mogę się doczekać aż wyjdzie atak: Robak - Napoleoni :) Mogą sporo namieszać i na to liczę :)

 

Co by ich nie chwalić za dużo to powiem, że koniecznie jest potrzebny środkowy obrońca i pomocnik. Możliwe, że ten skład na 2 (a w zasadzie pierwszą :| - wkurwia mnie ta numeracja) wystarczy, ale potrzebni są zgrani zawodnicy, którzy od razu będą mieszać w Ekstraklasie, a nie przez pierwszą rundę się aklimatyzować, a potem to różnie z tym bywa...

 

Miło, że może Łapa wróci :)

Odnośnik do komentarza
W Nowym Dworze Mazowieckim Widzew pokonuje 3 - 1 Dolcan Ząbki. Tym zwycięstwem nasi piłkarze podtrzymali zwycięską passę.

 

 

 

Bramki dla Widzewa strzelali:

 

Marcin Robak (20. min.),

 

Mindaugas Panka (55. min.)

 

Przemysław Oziębała (86. min.)

 

I znów Robak :). Jak zobaczyłem, że Panka gola strzelił to szok - 20 :). Dobrze też, że Oziębała zaliczył trafienie. Widać, że jak napastnicy nasi chcą strzelać to potrafią. Rywal może nie był zbytnio wymagający, ale są 3 pkt? Są!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...