Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy czekali na patcha a tu klapa patch z bledami tak wywnioskowalem po waszych wypowiedziach ... wiec nie sciagam tego patcha

 

Ale po za jednym poważnym błędem ( zgłaszanie zawodników ) i kilkoma wg mnie prawie niezauważalnymi, wersja 8.0.1 jest o wiele lepsza niż 8.0.0. Więc nie ma się co zastanawiać tylko ściągać.

Odnośnik do komentarza
wszyscy czekali na patcha a tu klapa patch z bledami tak wywnioskowalem po waszych wypowiedziach ... wiec nie sciagam tego patcha

 

Ale po za jednym poważnym błędem ( zgłaszanie zawodników ) i kilkoma wg mnie prawie niezauważalnymi, wersja 8.0.1 jest o wiele lepsza niż 8.0.0. Więc nie ma się co zastanawiać tylko ściągać.

 

Owszem, poważny jest jeden błąd, ale czyni sporą część lig niegrywalnymi. Stawiam na szybki fix w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Takie różnice w FM się zdarzają równie rzadko, co w rzeczywistości IMHO.
Oj nie wiem, u mnie w co 3,4 meczu sędzia dolicza 2minuty więcej, niż sędzia techniczny mówił. Dzieje się tak głównie, jeżeli w tym momencie są pokazywane akcje, gdy ich nie ma to raczej nie dolicza za dużo, albo przynajmniej tego nie zauważyłem.

 

Jaki build ma ta łata? Na SI Forum podają różne wersje.

8.0.1 114310

ja zaś mam 8.0.1.48774

Ktoś ma jakąś inną? Ściągałem z torrentów, co podawał Prof.

Odnośnik do komentarza
mam pytanie dlaczego jedna belka jest pusta ? i co w niej powinno być .... mam tak przy każdym transferze ... czy to jakis błąd ?

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ef2e3eb07731668.html

 

Mam dokładnie ten sam problem:/ Niby nieduży, ale irytujący:/

Ja czekam na fixa, a tymczasem wracam do FM'a 07

 

 

 

z tego co kojarze to bez łatki miałem wszystko ok ... :(

Odnośnik do komentarza
mam pytanie dlaczego jedna belka jest pusta ? i co w niej powinno być .... mam tak przy każdym transferze ... czy to jakis błąd ?

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ef2e3eb07731668.html

 

Mam dokładnie ten sam problem:/ Niby nieduży, ale irytujący:/

Ja czekam na fixa, a tymczasem wracam do FM'a 07

 

 

 

z tego co kojarze to bez łatki miałem wszystko ok ... :(

 

 

przed patchem tez mialem ok ale nie pamietam co tam bylo

 

tak btw to chyba ten patch troszeczke zmienil niektore tlumaczenie, odniosl ktos podobne wrazenie?

Odnośnik do komentarza

Dalej pozostał drobny, lecz troche irytujący bład. Otóz dalej w samopoczuciu piłkarze mają takie informacje: cieszy sie na mecz w którym przeciwnikiem bedzie jego były klub, mimo ze w nim nie grał nigdy. Błąd nie ma wpływu na rozgrywke, ale ale.... nie powinno go byc. Poza tym uważam ze na patchu rozgrywka w 2D to majstersztyk, naprawde widze duża rożnice w porównaniu do fm 07. Rozgrywka jest jeszcze ciekawsza, bardziej realistyczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...