Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

To się chyba tylko tu nadaje -> Polski Związek Lekkiej Atletyki chce wprowadzić licencję dla biegaczy amatorów. Innymi słowy: chcesz pobiec w zorganizowanym biegu, musisz mieć kwit. I zapłacić.

Jeśli to prawda to- :hahaha:

Teksty w stylu:

„wysokie standardy organizacji imprez biegowych”, „atrakcyjny program”, „wszystkie wyniki ratyfikowane przez PZLA” oraz „wspólną bazę wyników” brzmią jak wiele cudów w tym kraju. Wszystko działa i jest cacy.

Odnośnik do komentarza

Pytanie jak byś chciał to regulować. Logiczne, że nikt nie da niskooprocentowanego kredytu osobie, która zarabia tak mało. Podejrzewam, że przy zamknięciu lombardow i parabankow na ich miejscu wyroslby ten sam łysy Janusz tyle, że całkowicie w szarej strefie. Nie da się wyeliminować głupoty ludzi wchodzących w takie umowy.

Odnośnik do komentarza

Robienie biznesów z łysym z lombardu do oddzielna bajka, a umieszczając w tym temacie link kierowałem się tym, co przeczytałem na temat działań tego człowieka. W normalnym kraju koleś nie miałby prawa przestąpić progu tego mieszkania, dopóki nie miałby wyroku sądowego pozwalającego na egzekucją komorniczą. Tu koleś ma w dupie sąd, policja nie reaguje, a starsza kobieta cierpi. Jeszcze menda wydaje jej zakazy zbliżania się. Chwast, nie człowiek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

GW próbujac rozpaczliwie udowodnić kłamliwą tezę, że Charlie Hebdo obraża wszystkich (choć wyrzucili rysownika Siné'a, który nabijał sie, że młody Sarkozy chce poślubić Żydówkę dla kasy i oskarżyli go, tu prawdziwa niespodzianka, o sławny "antysemityzm") - powołała się na trawestacje rysownika Joe le corbeau z cyklu Shoah Hebdo. Ciekawe czy to tylko typowy dla GW brak profesjonalizmu czy równie typowa próba propagandy w oparciu o kłamstwa...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Wielu znam pajaców z tytułem profesora, objawił sie kolejny: niejaki prof. Jacek Leociak, naukowiec pracujący w Instytucie Badań Literackich PAN:

 

"Jeśli "Newsweek" pisze, że prof. Kornhauser jest z pochodzenia Żydem, nie ma w tym grama antysemityzmu. Jeśli napisze to pan Karnowski albo pan Stanisław Michalkiewicz, to jest to już ewidentnie antysemickie. Dlaczego? Bo cały ich kręgosłup ideowy przesycony jest antysemityzmem. Oni świat i jego mechanizmy interpretują przez pryzmat żydowski."

 

He he - o tym kto jest antysemitą decyduje pan Leociak, podobnie niegdyś o tym kto był Żydem decydował pan Göring.

Odnośnik do komentarza

 

Skoro jesteśmy w tym kąciku, to prawilnie przypomnę, że właściciele niewolników w USA również przestrzegali prawa :profesor:

Dura lex sed lex. Co zrobiłeś, żeby je zmienić, skoro ci się nie podoba?

 

 

Jak to co? Napisał posta na forum, to jest zaczątek rewolucji :)

Odnośnik do komentarza

 

Skoro jesteśmy w tym kąciku, to prawilnie przypomnę, że właściciele niewolników w USA również przestrzegali prawa :profesor:

Dura lex sed lex. Co zrobiłeś, żeby je zmienić, skoro ci się nie podoba?

 

Sprowadzanie dyskusji do wycieczek personalnych. Moderator świeci przykładem.

 

Ale racja, Vami popełnił błąd krytykując instytucję egzekwującą przepisy (absurdalnego) prawa.

Odnośnik do komentarza

Pełna zgoda. Kto to widział egzekwować przestrzeganie prawa.

Ej no ale bez jaj to jest chore, że media MUSZĄ pełnić funkcję tuby propagandowej (już abstrahując od tematu czy KRRiT jest wrogiem za egzekwowanie tego prawa). Nawet nie miałem pojęcia, że taki wymóg 'europejskości' stacji istnieje.

Sory za lekki korwinizm, za komuny nie żyłem, ale jeżeli z czymś miałaby mi się kojarzyć to właśnie z np. ustawową koniecznością chwalenia Związku Radzieckiego w każdej stacji telewizyjnej :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...