Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Wokół Interu jest w tym sezonie trochę chora atmosfera. Jak się powchodzi na strony o Interze i coś poczyta, to ponad połowa kibiców nie przepada za Benitezem (heh, ja też zanim nie przepadam), a często pojawiają się jakieś nawiązania do Mou.. Nadeszła ta plaga kontuzji, Milito gdzieś formę zgubił. Ciągle pojawiają się jakieś komentarze kibiców czy newsy w mediach o poprzednim trenerze, jakby ciągle wiele się w klubie w okół niego kręciło. Dodatkowo nie za dobre wyniki.. I taka kiepska atmosfera się wytworzyła. Teraz też pojawia się pełno spekulacji, na temat nowego obrońcy. Mi aż od jakiegoś czasu nie chce się wchodzić na żadne serwisy Interu i czytać tego wszystkiego, bo mnie to za bardzo denerwuje :P

Odnośnik do komentarza
ale przecież przegraliśmy zarówno z Milanem jak Juve i Romą, a nawet Lazio!!

Na San Siro było 0-0 :P

 

Wiesz 0-0 z Juventusem to dla mnie porażka ;)

 

Nie wiem czemu wkręciło mi się, że ten mecz przegraliśmy.

 

Więc Rafa już dzisiaj poleciał, fajny prezencik na święta otrzymał. Wg włoskich mediów na San Siro powrócą Leonardo i Kaka - obaj jednak do Interu. Przyjście tego drugiego brzmi dla mnie świetnie (jestem pewny, że Kaka w Serie A od razu odnajdzie formę [patrz : Ibrahimović].

Odnośnik do komentarza

Ibrahimović to kompletnie inny typ piłkarza, który dodatkowo nie przesiedział ostatnich miesięcy u lekarzy. Kaka to był wybitny piłkarz, ale już pod koniec pobytu w Milanie wyglądał kiepsko, w Realu było tylko gorzej, a teraz jeszcze urazy - szybkość nie ta, a inne atrybuty ma gorsze od Ronaldinho, który mógł się dostosować do innego stylu gry bez problemów.

A Leonardo to już w ogóle jakieś kukułcze jajo od Gallianiego podrzucone Morattiemu. :D

Odnośnik do komentarza

Różnica między Zlatanem, a Kaką jest znacząca. Zlatan nie miał kontuzji tylko Guardiola miał inny pomysł na drużynę i nie było w nim miejsca dla Szweda. Kaka od pół roku kontuzjowany, do tego w tamtym też problemy z kontuzjami. Jeżeli opuszczą go kontuzje to moze jeszcze wróci do wielkiego grania ale uważam, że mogą z tym być duże problemy. Po za tym raczej w zimie Real go nie puści. Jose powiedział, że liczy na Kakę i ma być to główny "transfer" do klubu w drugiej części sezonu. I chyba Kaka da sobie jeszcze poł roku w Realu i gdyby przegrał rywalizację z Di Marią i Ozilem to może i zdecydowałaby się na transfer.

Odnośnik do komentarza
Kaka w mojej pamięci = Szewczenko

Dokładnie tak. Milan sprzedał go prawdopodobnie w ostatnim momencie, gdy mógł za niego wyciągnąć sensowne pieniądze, a teraz facet ma wrócić do Włoch, by zaliczyć fatalny sezon, jak Ukrainiec po powrocie. Chciałbym zobaczyć Brazylijczyka w wielkiej formie, ale nie wierzę w to, że Kaka się odbuduje po ostatnich urazach. Od maja 2007 znalazł się na równi pochyłej i już w końcówce pobytu w Milanie było z nim źle, po transferze do Realu (a liga niby idealna) miało być znów super, a nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza

Leonadro? Jestem ciekaw na co oni tam liczą w Mediolanie zatrudniając takiego co by nie mówić przeciętnego trenera.

 

Co do Kaki to moim zdaniem dużo ludzi nie widzi tego, że on miał naprawdę dobre momenty. Kilka meczów Realowi wygrał w pojedynkę, ale niemożliwe jest trzymać pewien poziom kiedy ma się kontuzję lub długo gra się z dokuczliwym urazem. Na Mundialu jak mnie pamięć nie myli też był wyróżniającym się zawodnikiem w zespole Canarinhos. Jeśli faktycznie teraz nie będzie mieć problemów ze zdrowiem i uzyska dobrą sprawność fizyczną to może wrócić na szczyt. On ma dopiero 28 lat, Zizou przychodził do nas mając rok więcej, a poziom trzymał cały czas. Na pewno nie mogę napisać, że na 100% nie zostanie sprzedany bo nie mam wpływu na to, ale jestem niemal tego pewien. Wystarczy spojrzeć na wypowiedzi Mourinho czy poszczególnych dyrektorów. W klubie naprawdę się w niego wierzy bo to zdecydowanie największy niewypał transferowy ostatnich lat. Przynajmniej na razie. Oczywiście do pary z Benzemą.

Odnośnik do komentarza

Ja jednak dalej obstaję przy swoim, czyli przy opinii, że Kaka cały czas może być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i bardzo liczę na jego transfer do Interu - choćby tymczasowy. Zresztą mówiło się już o tym także latem.

 

Dziennikarze Sky znaleźli już Leonardo w Mediolanie, a jego enigmatyczne wypowiedzi z dzisiaj i wczoraj każą sądzić, że Brazylijczyk na prawdę zostanie trenerem Nerrazzurich...

Odnośnik do komentarza
Leonadro? Jestem ciekaw na co oni tam liczą w Mediolanie zatrudniając takiego co by nie mówić przeciętnego trenera.

 

nie ma co się oszukiwać ale na rynku obecnie nie ma trenerów z uznanym nazwiskiem do poprowadzenia takiego klubu jak Inter. Leonardo myślę, że może być opcją tymczasową do końca sezonu z opcją że jeżeli się sprawdzi to zostanie. Jeżeli furory nie zrobi Inter w lecie poszuka trenera z większym nazwiskiem. Może jakieś bardziej znany trener w lecie będzie do wzięcia (Capello, Van Gaal bo Bayernowi idzie fatalnie w lidze. Jak odpadną z LM to może być różnie)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...