Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Byl utalentowany piec lat temu, ale w zasadzie od kilku sezonow nie czyni zadnych postepow.

Nie zmienia to faktu, ze na wiekszosc druzyn w Europie jego umiejetnosci spokojnie wystarczaja na pierwszy sklad.

Jezeli Inter mialby aspiracje i ambicje aby walczyc o mistrzostwo Wloch to obawiam sie, ze Montek moglby byc troche za slaby.

To samo zreszta mozna napisac o Adriano.

Odnośnik do komentarza

Miranda jest celem kilku klubów, w sumie się okaże gdzie pójdzie ;) za Kondogbie wielki props, koleś może błyszczeć, nie tylko w Serie A, ale jak trafią do Europy to i tam spokojnie. Imbula jest faworytem Valencii, ale tam transfer Caio mógł zablokować mu miejsce. Aczkolwiek jako, że to Valencia to cholera wi, równie dobrze mogą zaraz wszystko zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

Ale nieoficjalnie wiadomo to już od stycznia ;)

 

Skoro temat Interu poruszony to Nerazzuri ponownie zmienili właściciela, a nowym posiadaczem pakietu większościowego została chińska grupa Sunning. Prezydentem pozostał Thohir, a Massimo Moratti opuszcza grono właścicieli...

 

Chińczycy twierdzą, że mają zamiar ponownie wprowadzić Inter do ścisłej czołówki, a pierwsze plotki mówią o wypożyczeniu Alexa Teixery z Jiangsu. Na pewno będzie ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

To, że Mancini był do pożegnania było oczywiste już po poprzednim sezonie. Teraz mam mieszane uczucia, bo liga startuje za tydzień a tu takie zmiany.

 

FYM co powiesz o Franku jako trenerze? Niby jakieś tytuły z tym Ajaxem zdobył, ale ja w życiu żadnego meczu jego zespołu nie obejrzałem. Dobra opcja? Na forach kibice Interu raczej narzekają...

Odnośnik do komentarza

 

 

FYM co powiesz o Franku jako trenerze? Niby jakieś tytuły z tym Ajaxem zdobył, ale ja w życiu żadnego meczu jego zespołu nie obejrzałem. Dobra opcja? Na forach kibice Interu raczej narzekają...

 

To samo, co pisałem, kiedy lad pytał o niego w kontekście Evertonu. Cudów się po nim nie ma co spodziewać. Ajax pod jego wodzą zdobywał tytuły, bo rywalom nie szło. Że daleko mu do wysokiego poziomu trenerskiego udowodnił w ostatniej kolejce dokonując idiotycznej zmiany, która zaważyła na tym, że Ajax przegrał mistrzostwo. Może zaskoczy, ale ja osobiście w to niezbyt wierzę.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie nastraja to optymistycznie, zwłaszcza że nie tylko brak czasu, ale jeszcze nie pod niego budowano kadre na ten sezon. Na szczęście nowi zawodnicy Banega i Candreva są dość uniwersalni... Zwolnienie Manciniego, który przez 1,5 roku nie wymyślił żadnego planu na Inter mimo że dostawał praktycznie kogo chciał (szkoda, że wszyscy Ci zawodnicy zaraz lądowali na ławce) oceniam jako decyzje słuszną, ale niekoniecznie akurat teraz.

 

Najbardziej podobał mi się plan, żeby na rok ściągnąć Leonardo, który miejsce w top 3 powinien zagwarantować (głównie przez słabość rywali tj. Romy i Napoli) i próba ściągnięcia po sezonie Simeone. Plan w oparciu o chińskie dolary wydawał się prawdopodobny, ale teraz wydaje mi się że Sunning sondowało taką możliwość, ale Diego odmówił już teraz. Inaczej nie rozumiem 3-letniego kontraktu dla trenera-zagadki.

 

Chyba, że Chinoli na razie rzeczywiście blokuje tylko FPP i naprawdę mają łożyć niewyobrażalne pieniądze, a jak De Boer się nie sprawdzi to po prostu sie go zwolni. W sumie Mancini odchodzi za porozumieniem stron, Mazzari już chyba spłacony... W tym momencie Inter będzie płacił tylko jednemu trenerowi :keke:

Odnośnik do komentarza

Dlatego też napisałem "w oparciu o chińskie pieniądze". Nie widzę nic nierealnego w takim scenariuszu : Inter kończy nadchodzący sezon w top 3 Serie A dzięki czemu wraca do Ligi Mistrzów, dzięki dochodom z tym związanym FPP przestaje "uwierać" i grupa Sunning inwestuje grube miliony w dwóch lub trzech topowych zawodników. W kadrze już są zawodnicy tacy jak Handanovic, Miranda, Murillo, Perisic, Banega czy Icardi. Absolutnie jest to podstawa do zbudowania mocnego zespołu. Po sprowadzeniu jeszcze paru dobrych piłkarzy nic nie stoi na przeszkodzie żeby Inter powrócił do ścisłej czołówki. Tak, w tym scenariuszu Chińczycy mają godziwą pensje dla Simeone ;)

 

Oczywiście, że jest to takie bajdurzenie, ale czemu niemożliwe? Zresztą wszystko właśnie napisałem samemu dochodząc do wniosku, że Diego się do Mediolanu nie wybiera.

 

p.s pomarzyć zawsze można :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...