Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nie wierzę w mrzonki o Shaqirim, a Lavezzi w Interze jest co pół roku to ja także z ogromnym bananem na ryju śledziłem przyjście Podolskiego do Biscione. Mam nadzieje, że będzie mu sie chciało biegać i walczyć, a wtedy na pewno ma szanse stać się kluczowym zawodnikiem.

 

Od razu widać różnice pomiędzy Mancinim, a Mazzarim. Roberto nie owija w bawełnę, głośno mówi kogo chce i na jakie pozycje. Efekt taki, że mamy pierwszy transfer od razu wraz z początkiem mercato. Za poprzedniego trenera nikt nie wiedział kogo potrzeba, a w efekcie Inter kupował kogo sie jeszcze dało w ostatnim momencie ;)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie Juventus - Inter. Pomijając błędy niczym z boisk rodzimej ekstraklasy w pierwszej połowie, druga już zdecydowanie mogła się podobać i była nawet przez moment szansa na 3 punkty. Podolski całkiem dobre wrażenie na mnie zrobił. Chociaż miałem wrażenie, że niekoniecznie chce mu się biegać i raczej chodził po boisku, to jednak jak dostawał piłkę to jej nie tracił. Ciekawe jaką parę stoperów przygotuje Mancini na następny mecz, bo Ranocchia z Juanem pauzują za kartki.

Odnośnik do komentarza

Wypożyczenie na 5 miesięcy za 2 mln € to są śmiesznie pieniądze?

 

 

To nie, ale ewentualna kwota wykupu to za zawodnika o potencjale i obecnych umiejętnościach Shaqiriego naprawdę świetna oferta :). Szczególnie przez pryzmat dzisiejszej piłki, gdzie za byle większy talent, albo trochę lepszego przeciętniaka wykłada się podobne albo większe kwoty...

Odnośnik do komentarza

No i przy kompletnie alternatywnej linii defensywnej pewnie i ładnie pokonaliśmy dzisiaj Genoę :). Ustawienie Campagnaro, Vidić, Andreolli i D'Ambrosio to ostatnie czego się spodziewałem, ale ten wariant sprawdził się dobrze :).

 

Cieszy też dobra postawa i zrozumienie z resztą drużyny Podolskiego, widać, że Poldi może się stać naprawdę kluczowym graczem Interu. Szkoda, że szansy debiutu nie dostał Shaqiri, ale ma jeszcze czas :). I warto zwrócić uwagę, na kolejną bramkę Icardiego, jakoś bardzo lubię tego chłopaka :).

 

A przy golu Vidicia to myślałem, że mam halucynacje.. Da się? da!

Odnośnik do komentarza

Skąd te halucynacje? Facet walił w defensywie klopsa za klopsem, ale umiejętności gry głową się jednak nie zapomina. Generalnie uważam, że u Manciniego Serb szybko sie ogarnie, może po prostu miał za mało czasu na przyzwyczajenie sie do systemu z trójką stoperów. Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazał się Andreolli, który imo w tym sezonie jest najlepszym stoperem Interu. Niestety nasz poprzedni "trener" wybrał sobie takiego kapitana, a nie innego i mało prawdopodobne wydaje sie posadzenie Ranocchii tam gdzie jego miejsce, czyli na ławce rezerwowych. Andrea to w mojej opinii numer 4 na tej pozycji w Interze. Od Andreollego biła dzisiaj pewność siebie, z zachowania na boisku i z wyglądu na nim (pewny siebie, idealna fryzura ;) ) zdecydowanie bardziej pasuje mi na kapitana, od wiecznie przestraszonego, mającego kłopoty z utrzymaniem koncentracji Ranocchii. Do tego to wychowanek. Para stoperów na najbliższe lata to powinna byc dwójka Andreolli i Juan Jesus, a obaj jeszcze wiele mogą nauczyć się od Vidicia.

 

Pochwalić chciałbym jeszcze jednego wychowanka, a mianowicie Joela Obi, który dał bardzo pozytywną zmianę. Miał jedno zagranie w swoim starym stylu 9czyli prosto do rywala), ale to wynika chyba ze strachu i braku ogrania. Z drugiej strony miał kilka świetnych odbiorów, a także nieźle włączał się do kontrataków, których Inter trochę w końcówce meczu przeprowadził. Szkoda, że lekkiego urazu doznał Medel i przez to nie zobaczyliśmy dzisiaj Shaqiriego. Myślę, że w meczu z Empoli zagra od początku kosztem Hernenesa. Ten ostatni także jakby zaczynał grac coraz lepiej :)

 

Jak to wszystko świadczy o Walterze Mazzarim?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Kondogbia oficjalnie piłkarzem Interu. Przyznam się, że niewiele wiem na temat tego zawodnika, ale opinie o nim są bardzo dobre. Podobno Thohir zapłaci za niego 40 mln euro! Jestem w szoku, bo od wielu miesięcy nie było w Interze gadki o takich transferach, a do tego prawdopodobnie zakontraktowany zostanie kolejny francuski pomocnik Imbula z Marsylii za 20 mln i Miranda z Atletico za 15! Oprócz tego wiadomo, że Mancini nalega na transfer skrzydłowego i napastnika, a obligatoryjnego wzmocnienia wymagają boki defensywy.

 

Sporo pieniędzy Inter ma zarobić na sprzedazy niechcianych zawodnikow takich jak Kuzmanovic, Nagatomo czy Alvarez (któerego Sunderland nie chce wykupić, ale chyba będzie musial), ale to nadal za mało. Wyjscia są dwa : albo Thohir juz wie ze sprzedaje Kovacicia (Pool) lub Icardiego (Real) albo Nerazzuri specjalnie nie awansowali do LE, dzieki czemu nie obowiązuje ich FFP... Teoria spiskowa, ale nie niemozliwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...