Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Limit sie nie skończył, spójrz na screena jeszcze raz. Wtedy zauważysz, że trzecia zmiana jest robiona w 72 min, a kontuzja miała miejsce w minucie 61 :>

 

Zresztą, mi sie też taka sytuacja przydarzyła, ale w meczu drużyny, której managerem nie byłem. Czyżby kolejny bug?

Odnośnik do komentarza
Ponoć 5 goli trza na dyszke ;) . U mnie też nikt nie otrzymał noty 10, nawet za 4 gole.

 

A z Josebą to co niby dziwnego?

nie raz mialem ocene 10 bez przy strzelonych gora 2 bramkach.

 

Eddi co do tych 20 mln ponad klauzule to jest tak ze w ratach daja wieksza czesc tej kwoty i tedy moze byc nawet 100 mln ponad klauzule:PP kilka razy jak chcialem kogos kupic mi dawali ze place 15 mln od razu i w ratach 20 mln przez 6 miesiecy, a klauzula byla 20 mln

Odnośnik do komentarza

Dali dali, nie popatrzyłem sobie w opcje ... w kazdym razie historyczna radość, historyczne zwycięstwo i ogólna ekstaza jak po wygraniu ligi miszczów ;) a to tylko mecz towarzyski.... To raz... a dwa dziwne dla mnie jest ze mecze towarzyskie mają taki sam wpływ na morale zawodników jak liga mistrzów ;) chore

Odnośnik do komentarza

Witam po długiej przerwie. Pewnie i tak większość mnie nie kojarzy, ale przejdźmy do meritum.

Co się stało z moim FM-kiem ??

 

Moja AV pięknie grała do października, a potem czarna seria porażek z każdym. Moi napierają, strzelają bramkę albo i dwie nawet i... nadchodzi '90 minuta i przeciwnik wrzuca mi 3 bramki :doh!: i gdyby to się zdarzyło w jednym meczu to jeszcze bym zdzierżył, ale w już 5 meczy tak przegrałem

 

I ja już sam nie wiem...

 

W drodze wyjaśnienia wybrałem ten temat, gdyż wg mnie to się nadaje akurat do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Witam po długiej przerwie. Pewnie i tak większość mnie nie kojarzy, ale przejdźmy do meritum.

Co się stało z moim FM-kiem ??

 

Moja AV pięknie grała do października, a potem czarna seria porażek z każdym. Moi napierają, strzelają bramkę albo i dwie nawet i... nadchodzi '90 minuta i przeciwnik wrzuca mi 3 bramki :doh!: i gdyby to się zdarzyło w jednym meczu to jeszcze bym zdzierżył, ale w już 5 meczy tak przegrałem

 

I ja już sam nie wiem...

 

W drodze wyjaśnienia wybrałem ten temat, gdyż wg mnie to się nadaje akurat do tego tematu.

Spróbuj pod koniec meczu (w granicach 80. minuty) zmniejszyć tempo gry i zwiększ grę na czas.

Odnośnik do komentarza
Witam po długiej przerwie. Pewnie i tak większość mnie nie kojarzy, ale przejdźmy do meritum.

Co się stało z moim FM-kiem ??

 

Moja AV pięknie grała do października, a potem czarna seria porażek z każdym. Moi napierają, strzelają bramkę albo i dwie nawet i... nadchodzi '90 minuta i przeciwnik wrzuca mi 3 bramki :doh!: i gdyby to się zdarzyło w jednym meczu to jeszcze bym zdzierżył, ale w już 5 meczy tak przegrałem

 

I ja już sam nie wiem...

 

W drodze wyjaśnienia wybrałem ten temat, gdyż wg mnie to się nadaje akurat do tego tematu.

Spróbuj pod koniec meczu (w granicach 80. minuty) zmniejszyć tempo gry i zwiększ grę na czas.

 

Jak zastosujesz wolne tempo i grę na czas to Twoi piłkarze będą częściej przetrzymywać piłkę i podawać do tyłu (!). To jest woda na młyn dla kompa. AI w takiej sytuacji najczęściej stosuje bardzo silny pressing oraz mocno ofensywne nastawienie - tylko patrzeć jak zaczną ładować na Twoją bramkę.

 

Moim zdaniem lepiej zmienić drużynowe nastawienie na defensywne, ograniczyć swobodę, zaznaczyć kontry i nade wszystko zmniejszyć liczbę rajdów i prostopadłych podań.

Odnośnik do komentarza
http://img129.imageshack.us/my.php?image=hmmmmmmmmvo1.jpg

o co tu chodzi ?? niemcy czy austria

Normalka ;) Jeżeli sprzedajesz zawodnika do jakiegoś kraju, do kraju gdzie jest to wielki transfer, to dostajesz info o tamtejszym okienku transferowym.

tylko zawsze bylo pokazywane okienko transferowe z danego kraju wiec toszke zdiwko mnie wzielo 1 raz tak widze zeby pokazalo z innego kraju niz gram

Odnośnik do komentarza

No dobrze, miałem lekkie problemy finansowe.... 1 mln euro straty.... ale gdyby rzeczywiscie w 2010 taka kasa naplynęła do polskiej 2 ligi.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...ef0dd23fd4.html

 

Ogólnie rzecz biorąc nie wiem czy to jest dobre miejsce czy raczej dział z błędami ale.... Kupujecie moim starym , dobrym sposobem piłkarza płacąc 0 i 58 mln po 50 rozegranych meczach. Kupujecie takich 2,3,5 piłkarzy... pozwalacie im zagrac te 50 spotkań... macie 200-300 mln dlugu. Jeśli tylko spełniacie piłkarskie osiagnięcia to nikt was nie wyrzuci... A tylko nastąpi zmiana konsorcjum finansowego i ktos spłaci długi a wam zostaje...20, 30 mln w kasie :] żyć, nie umierac. mozna zrobic nowy stadion, spektakularne transfery, ustawic porządne limity płac i grać, grać, wygrywać i podbijać świat... Czyli FM jeszcze długo będzie się ślizgał na granicy między głupotą a obłędem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...