Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to bug ,ale mojemu bramkarzowi powolanemu na mecz reprezentacji kraju ,zezwolilem aby gral tylko 45 minut,a i tak gral pelne 90 minut.

 

Żaden bug. Nigdy Ci się nie zdarzyło zignorować żądań klubowych trenerów, kiedy prowadziłeś reprezentację?

Nie gralem jeszcze repra w Fmie :P

Odnośnik do komentarza
Objąłem drużynę przed sezonem jako beniaminka. Zająłem 16 miejsce w 2 lidze... a tu proszę, zadowolony zarząd...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...170970eb95.html

Nowy FM nie przestanie mnie wkurzac chyba przed wydaniem 2009... A i tak 2006 pozostanie najbardziej grywalnym produktem...

Cóż w tym dziwnego? Utrzymałeś sie w lidze i dlatego są zadowoleni z osiągnięcia długofalowego celu. Ale styl i dyspozycja zespołu w całym sezonie (miałeś bez problemu osiągnąć pozycję w środku tabeli) wywołała ich niezadowolenie. Za Puchar Cię pochwalili o daleko doszedłeś. Czemu taka opinia zarządu Cię to wkurza? Jak tak grałeś to tak Cię ocenili.

Odnośnik do komentarza
Gdybyś cokolwiek wiedział o 2 lidze rozumiałbyś, że 16 pozycja oznacza spuszczenie drużyny z ligi. Więc celu dlugofalowego NIE osiągnąłem. Spadłem z ligi. To nie jest osiągnięcie celu....

Mogłeś dać screena to byłoby widoczne od razu.

Odnośnik do komentarza

No to należy to sklasyfikować jako buga. Do tej pory nie ma chyba osoby, która osiagałaby dobre wyniki. Ani Prof, ani Jasonx... Owszem, da się wygrywać. Ale zespołami dobrymi, średnimi. Słabiakami nie. Nie da się wyciągnąć drużyny z Conference jak dawniej, nie wiem jak wy, ale ja wczytywać nie będę żeby cokolwiek wygrać. A "czysto" się nie da. Magic ma rację, jest to jakiś wyznacznik. Ciekawe, czy ktoś się do tego oficjalnie przyzna.

Odnośnik do komentarza
No to należy to sklasyfikować jako buga. Do tej pory nie ma chyba osoby, która osiagałaby dobre wyniki. Ani Prof, ani Jasonx... Owszem, da się wygrywać. Ale zespołami dobrymi, średnimi. Słabiakami nie. Nie da się wyciągnąć drużyny z Conference jak dawniej, nie wiem jak wy, ale ja wczytywać nie będę żeby cokolwiek wygrać. A "czysto" się nie da. Magic ma rację, jest to jakiś wyznacznik. Ciekawe, czy ktoś się do tego oficjalnie przyzna.

Lol, ani Profesor, ani jasonx nie grają w 2k8...

Poza tym da się, uwierz i skończ wreszcie bredzić o 'masie bugow w Fmie 2008'...

Odnośnik do komentarza
W FM-ie 2008 zawsze powtarza się jedna rzecz. Jeśli nie wykorzystamy paru sytuacji na początku, bramki w obecnej połowie nie zdobędziemy.

Niestety twierdzenie mijające się z prawdą. Osobiście doświadczyłem spotkań, w których mój team mimo zmarnowanych kilku świetnych okazji na początku zdobył bramkę w tej samej połowie.

Odnośnik do komentarza

Ja chcialbym poruszyc inna rzecz. Mianowicie gram Lechem i wygenerowalem sobie edytorem mase kasy. Chcialem sprawdzic w ten sposob pewna rzecz. Stworzylem w ten sposob zespol marzen zdolny wygrac z kazdym. A co sie okazuje ? W kazym meczu mam posiadanie pilki po 55%, okolo 28 strzelow na bramke, w tym 15 celnych i nie moge strzelic nawet bramki. Jakies 80% moich bramek pada po rzutach karnych. Wszystkie strzly w swiatlo bramki sa wylapywane przez bramkarzy przeciwnika i chce tu zaznaczyc ze nie ma znaczenia jaki jest to bramkarz - w 90% przypadkow wlasnie ze mna zagra mecz zycia. To jchyba jest bug ?

 

Czy wy tez macie problem z bramkarzami-cyborgami ?

Odnośnik do komentarza
No to należy to sklasyfikować jako buga. Do tej pory nie ma chyba osoby, która osiagałaby dobre wyniki. Ani Prof, ani Jasonx... Owszem, da się wygrywać. Ale zespołami dobrymi, średnimi. Słabiakami nie. Nie da się wyciągnąć drużyny z Conference jak dawniej, nie wiem jak wy, ale ja wczytywać nie będę żeby cokolwiek wygrać. A "czysto" się nie da. Magic ma rację, jest to jakiś wyznacznik. Ciekawe, czy ktoś się do tego oficjalnie przyzna.

 

Dziwne, bo mi sie właśnie awansowało w pierwszym sezonie Monopoli do Serie C1 :-k od razu zaznaczam, że grałem czysto :roll:

Odnośnik do komentarza
No to należy to sklasyfikować jako buga. Do tej pory nie ma chyba osoby, która osiagałaby dobre wyniki. Ani Prof, ani Jasonx... Owszem, da się wygrywać. Ale zespołami dobrymi, średnimi. Słabiakami nie. Nie da się wyciągnąć drużyny z Conference jak dawniej, nie wiem jak wy, ale ja wczytywać nie będę żeby cokolwiek wygrać. A "czysto" się nie da. Magic ma rację, jest to jakiś wyznacznik. Ciekawe, czy ktoś się do tego oficjalnie przyzna.

A mi się zdaję, że FM pod względem trudności poszedł do przodu, co jest bardzo dobre, tylko większość graczy pozostała w mentalności starych FM-ów, czyli oczekując lekkiego, łatwego, przyjemnego wygrywania czego tylko się da, bez większego wysiłku z własnej strony. I jedyną ucieczką od goryczy porażki jest wymyślanie kolejnych, w większości, wyimaginowanych bugów w silniku meczowym. A w taki właśnie sposób FM zmierza coraz bardziej do realizmu prawdziwego menadżerowania, a nie gry-zabawki dla mało wymagających graczy, którzy chcieliby tylko wygrywać, wygrywać i jeszcze raz wygrywać :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...