Jump to content

Rzeczy dziwne, niesamowite...

Profesor

Recommended Posts

szramek - masz już przedstawionych gospodarzy Euro 2012? Jest Polska i Ukraina czy znowu coś innego?

Do tematu: gram Bayernem i mam dziwną sytuację w zaufaniu zarządu. Jest tam pasek (zmienia kolor w zależności od zadowolenia zarządu) i mam dużo poniżej połowy w kategorii: rozgrywki ligowe. Zarząd twierdzi, że zespół spisuje się bardzo przeciętnie i mam grać jeszcze lepiej. Tyle, że ja rozegrałem już 12 spotkań i wszystkie wygrałem.... :doh!: A dodam, że ten pasek należał jedynie do Bundesligi.

Może miał na myśli mecze akurat rozgrywane w Polsce :] Myślę nad zrobieniem nowych stadionów tych z Euro i włączyć je do gry w 2010 czasu gry. Np. Lechia przeprowadzi się z Traugutta na Baltic Arena w czerwcu 2010 i Euro rozegra sie na tym stadionie. Tak sądzę.

Może nie jakieś mega ciekawe ale zawsze coś

bramkarze

A co do Euro 2012, to robiłem symulację bo sam byłem ciekaw. Otóż Euro odbywa się na 3 największych Polskich stadionach w roku 2012.

Za pierwszym razem Euro odbyło się na Stadionie Śląskim, ŁKSu Łódź i Lecha Poznań.

Za drugim razem, kiedy do bazy danych dodałem sobie budowę Baltic Arena i Stadionu Wrocławskiego to Euro obyło się na nich i na Śląskim.

"Polska wreszcie w Europie"

Wisła przepakowana??

ej to dopiero dziwne bo u mnie jest tak samo :D czyżby to było już ustalone ze mistrzostwa '08 wygrywa Hiszpania i jej wszyscy piłkarze są w jedenstce marzeń czy to tylko przypadek ?:)
Raczej przypadek. U mnie Hiszpania przegrała finał w karnych z Włochami, a w najlepszej 11 jest po pięciu Włochów i Hiszpanów oraz Klose (najlepszy strzelec). Trzy nagrody indywidualne zgarnęli Włosi.

Chyba przydałby się lekki tuning.

Raczej przypadek. U mnie Hiszpania przegrała finał w karnych z Włochami, a w najlepszej 11 jest po pięciu Włochów i Hiszpanów oraz Klose (najlepszy strzelec). Trzy nagrody indywidualne zgarnęli Włosi.

Chyba przydałby się lekki tuning.

Jakoś nie jestem przekonany, że to jest czysty przypadek. U ciebie wybrano po połowie zawodników, dlatego, że były karne, zaś u Michała Hiszpania wygrała i jego cała 11 była w drużynie marzeń.

Nie posiadam dowodu, jednak prowadząc Wisłę Kraków przegrałem u siebie 3:0 :( (niestety) z Koroną to 11 mojego przeciwnika została wybrana ekipą tygodnia ;P