Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy klimat w Polsce to się zmienił z kontynentalnego na morski ? 22 lutego zacząłem rundę wiosenną. Osiem spotkań z rzędu grałem na mokrym boisku, pogoda była na zmianę: mżawka, deszcz, ulewa itd. Potem następny mecz był suchy i dalej znowu kilka meczów w deszczu, mżawce, ulewie. I tak cały czas :| Nie chcę grać ciągle na mokrych boiskach :/

 

I jeszcze jedno. W przerwie zimoej grałem sparingi na Cyprze. A tam mżawka, deszcz, przelotny deszcz :|. Troszkę denerujące...

Odnośnik do komentarza
Czy klimat w Polsce to się zmienił z kontynentalnego na morski ?

A kiedy był kontynentalny? :-k Zawsze uczuono mnie (podstawówka + liceum), że zderzające się nad Polską wpływy klimatu polarno-kontynentalnego i polarno-morskiego (oraz innych, np. arktycznego, śródziemnomorskiego) powodują, że mamy nad Wisłą klimat jak najbardziej przejściowy. A ostatnie lata pokazują, że równie prawdopodobny jest mroźny listopad, jak i mokry styczeń...

Odnośnik do komentarza

ja właśnie przed sekundą miałem taką sytuacje:

 

zawodnik A jest przy piłce w polu karnym, podaje do zawodnika B i zawodnik B strzela gola... ale co to? gwizdek...

 

zawodnik A symulował faul? :D

po co miałby to robić skoro padła bramka?

może to ja jestem dziwny i niesamowity, ale jak interesuje sie piłką od najmłodszych lat to takiej sytuacji na boiskach prawdziwych nie widziałem :P

Odnośnik do komentarza
Czy klimat w Polsce to się zmienił z kontynentalnego na morski ?

A kiedy był kontynentalny? :-k Zawsze uczuono mnie (podstawówka + liceum), że zderzające się nad Polską wpływy klimatu polarno-kontynentalnego i polarno-morskiego (oraz innych, np. arktycznego, śródziemnomorskiego) powodują, że mamy nad Wisłą klimat jak najbardziej przejściowy. A ostatnie lata pokazują, że równie prawdopodobny jest mroźny listopad, jak i mokry styczeń...

 

No ok. Masz rację z tym przejściowym, ale w FM'ie mamy w Polsce klimat wybitnie morski (temparatura ok 10 i ciągle pada). Przynajmniej tak u mnie jest

Odnośnik do komentarza
w połowie sezonu, a za 3 dni comiesięczna

opinia zarządu :doh!:

rozumiem,że pewne pozytywy to pierwsze miejsce? :>

kurczę, w poprzednich wersjach opinia usatysfakcjonowany z reguły oznaczała "pakuj się..."

a niezadowolenie kibice, to tylko krok od protestu przeciw sposobowi jakiemu prowadzisz drużynę :eusa_doh:

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Tam chodzi o zremisowany 1-1 mecz.

Odnośnik do komentarza
Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Tam chodzi o zremisowany 1-1 mecz.

 

tyle,że co miesiąc zarząd jest usatysfakcjonowany - jak dotychczas nie było komunikatu- zadowolony i ciągle narzeka , a to na odpadnięcie z Pucharu Johnstone`s Paint, a to na remis z faworytem do awansu...

po raz pierwszy spotykam tak małostkowy zarząd...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już było ;)

 

Rozpoczynam od środka a tu co? Mój bramkarz zamiast między słupkami znajduje sie obok dwóch napastników podczas rozpoczęcia.

Nastepnie rywal przechwytuje piłke i zdobywa gola strzałem z połowy boiska :)

 

Zaglądam do ustawień indywidualnych mojego bramkarza i okazuje się że mentalnośc, swoboda taktyczna ma na minimum :)

 

Tak miałem już z 4-5 razy :)

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy już było ;)

 

Rozpoczynam od środka a tu co? Mój bramkarz zamiast między słupkami znajduje sie obok dwóch napastników podczas rozpoczęcia.

Nastepnie rywal przechwytuje piłke i zdobywa gola strzałem z połowy boiska :)

 

Zaglądam do ustawień indywidualnych mojego bramkarza i okazuje się że mentalnośc, swoboda taktyczna ma na minimum :)

 

Tak miałem już z 4-5 razy :)

Daj mu jeszcze free role, to może będzie kiwać 10 i strzelać sam na sam :keke:
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...