Skocz do zawartości

Nowe opcje w FM 2008


powene

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz nie ma newgenów, newgeni byli bodajże w FM 2006. Obecnie jedyną poprawną nazwą są fredzi.

 

Sorry za nieporozumienie, mnie się cały czas wydaje, że ostatnią wersją jest 2007 ;)

 

Ale dlaczego FRED też mnie ciekawi... :-k

 

Regen - "kopia" emerytowanego zawodnika, posiadająca jego PA, część atrybutów, i narodowość

Newgen - "niepełna kopia" emerytowanego zawodnika, posiadająca tylko kilka jego kluczowych cech

Fred - zawodnik generowany od zera

Odnośnik do komentarza

no to co sie zmienilo poza, powiedzmy sobie szczerze, pierdolami, ktore ktos w pierwszym poscie wymienil ? Nie kupilem jeszcze FM, nie wiem kiedy premiera, ale jak tak czytam to widze, ze troche to biednawo wyglada. Rozumiem, ze gra rozwinieta, ale bez przesady. Moze jakis bardziej doswiadczony gracz (grajacy np. hmm w CM 01/02) cos napisac od siebie ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najważniejsza zmianą jest szybkość, fm śmiga o wiele szybciej, niż 07, przez co aż chce się grać.

 

@Greg, większość osób co w tym się temacie gra od cm3... chyba, że chcesz listę zmian w porównaniu do cm0102.

 

 

PS, zdaje się, że FM nie uwzględnia zmian w polskiej lidze... :/

Odnośnik do komentarza
Dla mnie najważniejsza zmianą jest szybkość, fm śmiga o wiele szybciej, niż 07, przez co aż chce się grać.

 

@Greg, większość osób co w tym się temacie gra od cm3... chyba, że chcesz listę zmian w porównaniu do cm0102.

 

 

PS, zdaje się, że FM nie uwzględnia zmian w polskiej lidze... :/

 

O jakie zmiany konkretnie chodzi? Grunt, żeby w FM-ie 2009 (o ile takowy będzie) zaszły zmiany w polskich ligach, a będzie ich naprawdę sporo.

Odnośnik do komentarza
No od przyszłego sezonu zmienia się zdaje liczba zespołów. Nie mogłem na pzpn.pl znaleźć dokładnie jaka ilość jest tych teamów, w Ekstraklasie i 1 lidze od nowego sezonu. W każdym bądź razie w FM'ie liczba to nie ulega zmianie.

 

Zmian na szczeblu centralnym nie ma w ogóle. Jedynie zmiany w nazwach lig - 1 liga to będzie Orange Ekstraklasa a dzisiejsza druga liga zmieni nazwę na 1 liga. Zmiany będą dopiero od 3 ligi w dół - dwie drugie ligi (czyli dzisiejsza trzecia) i bodajże osiem grup trzeciej ligi (dzisiejsze czwarte).

 

skoro więc w FM'ie są tylko 2 polskie najwyższe ligi, tak więc nie ma potrzeby uwzględniania zmian w kolejnym FM'ie.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...