Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, krzysfiol napisał:

Ehhh... najsmutniejsze święta, powinienem być w Polsce :( 

 

Hej, wczoraj miałem rozkminę ;) jest w roku jakąś msza, na ktorej nie udzielana jest Komunia Święta?

 

Nasze święta w tym roku też smutne, wiadomo jak u każdego, chciałbym być teraz z żoną i teściów, że szwagrem i babcia. Pozostaje nam wspólny pobyt na budowie, bo pogoda piękna.

 

Ale nie są to moje najsmutniejsze święta, dwa razy Wielkanoc spędziłem w szpitalu, dwa razy Boże Narodzenie, więc może być gorzej ;) A jedne święta Wielkanocne spędziłem w swoim rodzinnym domu tuż po wyjściu ze szpitala, było to dokładnie 10 lat temu i były to ostatnie wspólne święta, ostatni raz widziałem też wtedy swoją mamę, bo po świętach musiałem sie wynieść z domu i już nigdy tam nie wróciłem. To były najsmutniejsze święta:(

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, jmk napisał:

 

Hej, wczoraj miałem rozkminę ;) jest w roku jakąś msza, na ktorej nie udzielana jest Komunia Święta?

 

Nasze święta w tym roku też smutne, wiadomo jak u każdego, chciałbym być teraz z żoną i teściów, że szwagrem i babcia. Pozostaje nam wspólny pobyt na budowie, bo pogoda piękna.

 

Ale nie są to moje najsmutniejsze święta, dwa razy Wielkanoc spędziłem w szpitalu, dwa razy Boże Narodzenie, więc może być gorzej ;) A jedne święta Wielkanocne spędziłem w swoim rodzinnym domu tuż po wyjściu ze szpitala, było to dokładnie 10 lat temu i były to ostatnie wspólne święta, ostatni raz widziałem też wtedy swoją mamę, bo po świętach musiałem sie wynieść z domu i już nigdy tam nie wróciłem. To były najsmutniejsze święta:(

Clue mszy jest Przemienienie więc chyba nie sądzę :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...