Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Man_iac napisał:

W tym kraju PiS wygrywa wybory. Serio wierzysz, że wszyscy postępują zgodnie z rozsądkiem? 

Nie, i właśnie o tym pisałem. A poglądy polityczne i własne zdrowie (tzn. wytyczne naukowców) to mimo wszystko trochę co innego, choć oczywiście konserwatyzm i religijność są nierozerwalnie związane z pseudonauką.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kolek23 napisał:

Days Gone za 30€ w PS Store :-k 

Bierz to moooooordo. Zajebista gra.

2 godziny temu, kuab napisał:

Nie, i właśnie o tym pisałem. A poglądy polityczne i własne zdrowie (tzn. wytyczne naukowców) to mimo wszystko trochę co innego, choć oczywiście konserwatyzm i religijność są nierozerwalnie związane z pseudonauką.

 

No ja generalnie z domu nie wychodzę, ale jeśli zdarzyłoby się, że bym wyszedł i został zatrzymany, to ewentualnego mandatu bym nie przyjął. Zdrowy rozsądek to jedno a wpierdalanie mandatów ludziom którzy jeżdżą na rowerze czy zamykanie lasów  to jakieś absurdy.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

Trochę się wstydzę, bo czasami macham kijem do takich piłek, że nie jestem w stanie wyjaśnić, dlaczego to robię, a czuję przez to tylko narastające poczucie zażenowania, że to zrobiłem (nie mówiąc o gigantycznym często wkurwie). Np. piłka leci mi na wysokości głowy, a mózg każe mi odbijać :D, albo wszelkie piłki inside (czyli lecące prawie na mnie)... reakcja jak miałbym się przed nimi bronić :P. A już pokazywanie tego live, w ogóle chyba mnie spali :D

 

(tak w ogóle to powinni tę grę zrobić w wersji VR :wub: )

 

Ale może postseason..., tam będą dodatkowe emocje. Zobaczymy ;) 

Ale to ja bym grał, a ty byś mi mówił o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Ale to ja bym grał, a ty byś mi mówił o co chodzi.

A... hm, no można by kiedyś spróbować. 

 

Przy okazji. Grając dzisiaj w MLB zauważyłem jedna rzecz. Miałem niemal praktycznie wypelniony pasek trudności HoF+ i w następnym at bat zrobiłem BB. 

Zdziwiłem się bardzo, że przy następnym podejściu do odbijania pasek HoF+ spadł do połowy :-k

W sensie gra nagradza gracza za zrobienie walka i obniża poziom? @Scorpio zauważyłeś coś takiego może u siebie? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

A... hm, no można by kiedyś spróbować. 

 

Przy okazji. Grając dzisiaj w MLB zauważyłem jedna rzecz. Miałem niemal praktycznie wypelniony pasek trudności HoF+ i w następnym at bat zrobiłem BB. 

Zdziwiłem się bardzo, że przy następnym podejściu do odbijania pasek HoF+ spadł do połowy :-k

W sensie gra nagradza gracza za zrobienie walka i obniża poziom? @Scorpio zauważyłeś coś takiego może u siebie? 

 

Nie przypominam sobie :-k Ale zachowanie gry przy poziomach trudności to w ogóle jest dla mnie czarna magia.

 

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do KC:D, jestem na polowaniu z młodym Ptaszkiem (wcześniej dostałem łomot podczas turnieju rycerskiego, mimo że próbowałem 4 razy s&l - komuś się udało coś tam zdziałać?) i od prawie 10min kręci mi się kółko z zamkiem (skończyło się polowanie). Ta gra, technicznie i graficznie, to jest jedna z najgorszych gier w jakie kiedykolwiek grałem :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...