Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, lad napisał:

Jak jesteś głodny to odpal sobie Platformę na Netflixie. Mnie się odechciało jeść.

Właśnie dzisiaj ogladałem i już dawno tak dobrego filmu nie widziałem. I nie wiem dlaczego się odechciało. Te dania całkiem apetycznie wyglądały.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Man_iac napisał:

Właśnie dzisiaj ogladałem i już dawno tak dobrego filmu nie widziałem. I nie wiem dlaczego się odechciało. Te dania całkiem apetycznie wyglądały.

Naprawdę? Dla mnie to proste kino z jakimś pseudofilozoficznym przesłaniem, które w sumie jest tak banalne, że nie skłoniło mnie do absolutnie żadnych przemyśleń.

 

6/10 max.

Odnośnik do komentarza

Dla Was to nie będzie widoczne, bo odnoszę się do miejsca gdzie mieszkam i tego co widzę z okna, a mam widok na okoliczny "plac" i metro, które zawsze były wypełnione przemieszczającymi się ludźmi. Teraz tylko raz na 15 minut przemknie pojedyncza osoba i co jakiś czas przejedzie autobus. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Tymczasem liga BIG3 kontynuuje przygotowania do zamkniętego turnieju powiązanego z reality show i ma już porozumienie z producentami Big Brothera, którzy podjęli się realizacji tego projektu. Turniej ma zacząć się na początku maja, potrwać trzy tygodnie, a weźmie w nim udział 16 zawodników. Razem z sędziami zostaną najpierw przebadani i jeśli będą mieli negatywne wyniki testów, zamknięci w domu w Los Angeles, który właśnie jest przygotowywany. Nie wiadomo kto wystąpi, ale wśród zawodników BIG3 mamy takie znane nazwiska jak Gilbert Arenas, Zach Randolph, Joe Johnson, Amare Stoudemire, Greg Oden, Al Jefferson czy Nate Robinson. Podobno zainteresowanie jest duże. Także wśród telewizji, z którymi teraz trwają negocjacje.

https://szostygracz.pl/2020/03/30/koronalokaut-smart-jazz/

Oglądałbym.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...