Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Brudinho napisał:

 

Ja właśnie spędziłem noc na wieży ciśnień, bo zbierałem lawende obok hordy i zastała mnie mrok :keke: 

Też się z tym trochę męczyłem :D Po kilku nieudanych próbach horda załadowała mi się w grze kawałek dalej od tej lawendy i spokojne ja zebrałem :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hidalgoo napisał:

Tak się zastanawiam, czy tym głosowaniem korespondencyjnym dla starszych to oni nie strzelili sobie przypadkiem samobója :-k

Ale glosowanie korespondencyjne jest tylko przez internet? Czy np. listownie tez mozna (sorry jesli to glupie pytanie, ale kompletnie sie nie orientuje)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Scorpio napisał:

Też się z tym trochę męczyłem :D Po kilku nieudanych próbach horda załadowała mi się w grze kawałek dalej od tej lawendy i spokojne ja zebrałem :D

 

A to ja wczoraj kończąc grę zapisałem gdzieś w okolicach jezior i wczytując dało mnie w idealnym miejscu. Także zebrałem lawendę, ale okazało się, że jest za późno, żeby wracać. No i jakieś ciała tutaj znalazłem i chciałem pójść tym tropem. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Ingenting napisał:

Akurat zmiany w głosowaniu przegłosowało PO razem z PiSem :P Dodatkowo przepchnęli prywatyzację szpitali, więc witajcie lata 90.

 

No PO broni się tak:

 

"Kaczyński stworzył nam dzięki naiwności PSL i Lewicy wybór. Jeśli chcecie zwolnić część polskich firm z ZUS i pomóc pracownikom to musicie głosować też za zmianą ordynacji wyborczej bo wpiszemy to w jednej ustawie. Wybraliśmy pomoc ludziom. Nie mogliśmy inaczej w obecnej sytuacji"

Odnośnik do komentarza

A Pati Koti (Ziobro) została powołana do zarządu Link4 xD

Jak to napisał na tłitku Sekielski - tarcza antykryzysowa już działa.

Teraz, Gabe napisał:

Totalnie nie rozumiem ciągu logicznego tej wypowiedzi.

Ja rozumiem to tak, że zmiany do ordynacji zostały podpięte pod "tarczę antykryzysową". Więc jak "tarcza" nie przejdzie to TVPiS 24/7 hurr opozycja zablokowała tarczę durr nie chce pomocy Polako sap sap. A jak przeszła no to teraz są pytania "Jak to, PO głosowało za zmiano??"

Klasyczna pułapka Kaczyńskiego.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Brudinho napisał:

 

No mnie akurat nie obchodzi co robili niemcy.

 

10 minut temu, me_who napisał:

Niemcy też robią setki tysięcy testów i przyjmują chorych z Francji i Włoch. Jakieś inne porównania? :-k 

 

No można, ale była mowa tylko o podaniu przyczyn śmierci.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...