Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, jmk napisał:

Jest moje zamówienie ze sklepu bezglutenowego do odbioru w paczkomacie <3 będzie pierwszy chleb od 2 tygodni :D

 

A gdzie zamawiasz? Wlasnie sie okazalo, ze moja zona prawdopodobnie bedzie musiala wyeliminowac gluten z diety. Dzisiaj bedzie piekla chleb z maki ryzowej i lnianej.

A dobra, dopiero zobaczylem, ze jest odpowiedz. :D

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ingenting napisał:

A tak z ciekawości, bo Ty masz choroby autoimmunologiczne z tego co pamietam. Przyjmowales moze LDN?

 

Nie, nie kojarzę tego. U mnie na pewno jest inaczej, bo ja mam jedną główną chorobę i kilkanaście przewlekłych schorzeń, więc tak de facto nie mogą leczyć każdej oddzielnie.

Odnośnik do komentarza

Generalnie to lek, ktory jest podawany alkoholikom/narkomanom w duzych dawkach kiedy wychodza z nalogu. Jakis lekarz zaczal eksperymentowac z tym przy leczeniu chorob autoimmunologicznych podajac mniejsze dawki i podobno sa dobre efekty, ale jest na ten temat bardzo malo badan klinicznych. Moja zona dostala to wlasnie na hashimoto.

Np. tutaj jest troche wiecej opisane: http://www.fundacjahh.org/ldn/

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Fenomen napisał:

i cyk, obowiazkowy dwutygodniowy urlop od poniedzialku :/ pierwsze namacalne dla nie skutki korony :/

 

No i okazało się, że w dobie kryzysu

 

support > programiści ;)

 

 

 

2 godziny temu, tio napisał:

Jeśli kiedyś nakręcą o Was film to jego tytuł będzie generowany na podstawie poniższej tabelki. Pierwsza kolumna to dzień urodzin, druga i trzecia to inicjały imienia i nazwiska.

Wpisujcie tytuły!

U mnie "Mechaniczny posterunek z ekstraklasy"

 

90968522_2913230872070128_77023528812900

 

Parszywe serce na wakacjach :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...