Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co za czasy... Tylu platform online co ostatnio to chyba w życiu nie uruchomiłem :D. 

Zajęcia dodatkowe z matmy dla młodej - Zoom. Cała szkoła przeskakuje na MS Teams + jeszcze dodatkowe coś co się zwie Eduelo. I nawet mój angielski przenosi się na LangLion. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Perez napisał:

Co za czasy... Tylu platform online co ostatnio to chyba w życiu nie uruchomiłem :D. 

Zajęcia dodatkowe z matmy dla młodej - Zoom. Cała szkoła przeskakuje na MS Teams + jeszcze dodatkowe coś co się zwie Eduelo. I nawet mój angielski przenosi się na LangLion. 

Witaj w klubie. Quizziz, Quizlet, Edpuzzle, Wordwall, Moodle, Dzwonek.pl <- nowe konta od tygodnia, poza tym reaktywacja edubloga na Bloggerze, Kahoot, Mind Map, Messenger....

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

22 mecze sezonu 2022 MLB za mną. Krótki update. Moje staty są na poziomie średnio niskim, po gorszym początku powoli się stablizuje avg gdzieś na 0.250

 

Za to sama drużyna - chyba w tym roku będzie walka o PO. Na początku prowadzimy w dywizji z bilansem 13-9. Tak jak się zastanawiałem czy wzmocnienia coś dadzą, no... mamy masakryczne mocny at bat :wub: na chwilę obecną w pierwszej czwórce z najlepszym AV w AL jest trzech zawodników White Sox. Jesteśmy w czołówce większości drużynowych ofensywnych statystyk.

Niestety jak przewidywalem gorzej jest z rotacja pitcherow. Matz zawodzi (bez żadnego W jak do tej pory), totalnym dramatem jest Kopech - jak jest starterem na 99% przegramy mecz. Ogólnie ofensywa ciągnie drużynę, a no dobra, nasz nowy closer Jensen jest bardzo skuteczny. 

Zapowiada się ciekawy sezon :). 

 

(ps. Kris Bryant to król :wub:

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Bry

 

7 godzin temu, schizzm napisał:

John Wick 3 

[*] 

 

To jest tak nudne i złe, że jutro będę musiał zrobić trzecie podejście, żeby to skończyć. Tak zarżnac tak fajny sensacyjny film, jakim była pierwsza część, niesamowite. :roll:

Mnie się podobało, nie był to poziom poprzednich części, ale hej był Boban.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...