Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mafia 2 całkiem spoko. Oczywiście, lata świetlne za jedynką, ale to dalej dobra gra imo. 

 

Za to trójka (w którą nie grałem bo i tak mnie nie pójdzie :keke: odrzuca mnie samym gameplayem i z tego co czytałem strasznie chujowa.  

 

Z Mafią 2 to był większy lol jak wydali te niby dodatki. Co się jakieś punkty nabijało :roll: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Huh, po awansie do Ekstraklasy skończyło się rumakowanie. Po 10 kolejkach 13. miejsce i 12 oczek, chociaż co ciekawe póki co liga baaardzo wyrównana - trzecia Jagiellonia ma 17 punktów. Poza konkurencją Legia. 

 

Ogólnie walka o każdy punkt, ale jest potencjał na dobry przyszły sezon - grunt to się utrzymać i przytulić trochę kasy, bo na rynku wielu fajnych zawodników, ale ciężko coś zdziałać z budżetem płacowym na poziomie 95k euro. Dla porównania w Legii tyle zarabia... dwóch najdroższych typów, w Lechii jest niejaki Hiroki Sakaki, który kasuje 68k/miesiąc. Jedynie Zagłębie Sosnowiec gdzieś tam podobnie do mnie z kasą wygląda, ale i tak mają większy budżet. 

Odnośnik do komentarza

#JustFMThings Dostałem genialną ofertę za mojego drugiego napastnika z średniaka Premier League, przyjąłem ją. W międzyczasie szukałem sobie następcy, znalazłem i udało mi się z nim i jego klubem dogadać :) Opóźniłem transfer raz, drugi, w końcu dostałem info, że mój grajek odrzucił ofertę. Od razu po tym dostałem ofertę za niego z... Milanu :D Też przyjąłem i czekam na koniec negocjacji, Trochę to potrwało i dostałem znowu do potwierdzenia transfer przychodzący i wiedziałem, że jak opóźnię trzeci raz, to anulują.. Potwierdziłem. Po kilku dniach mój gnojek odrzucił ofertę Milanu i siedzę teraz z trzema napastnikami godnymi grania w pierwszym składzie i jednym miejscem w ataku :( 

Odnośnik do komentarza

A ja na dzisiaj basta. Nerwicy się nabawię przez tę grę, już sobie przypomniałem, czemu nie grałem ostatnimi czasy :D. Znowu jesień jak po grudzie: z trudnymi rywalami bez szans, z przeciętnymi co mecz pod górę i nawet jak jest na równi, to plecy, a ze słabszymi też loteria. Ostatnie Zagłębie Sosnowiec nagle u siebie niszczy mnie bardziej niż zespoły z czołówki. Z Pucharu Polski odpadam z pierwszoligowcem, oczywiście w FM-owym stylu - w celnych strzałach 9:1 dla mnie, po 90 minutach 1:1 i przegrywam w karnych, mimo że mój bramkarz dostaje 3 strzały w środek. 

 

Idę sprzątać, trzeba odpocząć i ochłonąć :D. 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...