Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Dzisiaj miałem okazję rozmawiać z kumplem, który siedzi w Chinach od ładnych paru lat i z tego co mówił to przewidują, że to już wygasa i na dniach nie powinno być żadnych nowych przypadków. Ale nie wiem na ile to pewne źródło :) Oni oczywiście też na HO od dawna

Po wczoraj +22/+8. Tendencja jest mocno spadkowa, ale czy to jest faza wygaszenia to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Pulek napisał:

Dobrze, mam pytanie, tylko mnie nie zapierdolcie, że jestem jakimś tumanem.

 

Robimy to co teraz robimy, w sensie zamknięte szkoły, przedszkola, puby, restauracje itp.. Wiadomym jest, że będzie jeszcze boom tych zachorowań, ale gdzieś za 2 tygodnie to się uspokoi. No powiedzmy, że nawet za miesiąc, albo dwa. Będzie tak jak w Chinach, że dziennie ledwie kilka nowych chorych. No ale co wtedy? Kiedyś przedszkola będzie trzeba otworzyć, szkoły i puby. Jak to jest, że nagle wtedy już się wirus nie będzie rozprzestrzeniał? No bo chyba nie wyleczą wszystkich co do jednego chorego :-k może czegoś bardzo prostego nie rozumiem, dlatego zwracam się o dwa słowa wyjaśnienia, proszę.

Otwórzcie temat w Różnych, "Koronawirus". Będę to chciał przeczytać za kilka lat. 

 

Tak serio, serio. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ajerkoniak napisał:

Dzisiaj miałem okazję rozmawiać z kumplem, który siedzi w Chinach od ładnych paru lat i z tego co mówił to przewidują, że to już wygasa i na dniach nie powinno być żadnych nowych przypadków. Ale nie wiem na ile to pewne źródło :) Oni oczywiście też na HO od dawna

Moja znajoma Chinka z poprzedniej pracy powiedziała, że dali im zielone światło na powrót do biur. 

Tylko nie wiem, gdzie ona żyje dokładnie ;)

Odnośnik do komentarza

No i jeszcze jeden watek, ktory duzo ludzi zdaje sie ignoruje: w przypadku przeciazenia szpitali, ludzie beda umierac nie tylko z powodu koronawirusa, ale tez innych powaznych/naglych chorob. Latwo potrafie sobie wyobrazic sytuacje, w ktorej w szpitalu brakuje lozek, i jesli ktos nie ma koronawirusa, to kaza mu spierdalac i umierac w domu. Ciekawe czasy.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Ech, jak widzę ile knajp dalej zapewnia o opcji dowozu i wynosu i bezpieczeństwie to mnie się nóż w kieszeni otwiera.

 

Jedna, grecka, miała czelność na koniec posta napisać "W naszych tzatzykach jest dużo czosnku (naturalnego antybiotyku) oraz dobroczynny grecki jogurt, bogaty w probiotyk". Cynik we mnie widzi to jako bardzo cyniczną zagrywkę a la "mamy zdrowe żarcie, pomoże, wpadnijcie". Zwłaszcza, że x naiwniaków może się nabrać :/

Inny geniusz pisze, że pizzę wypieka się w 300 stopniach ponad, co zabija wszystko i jest bezpieczna.

 

LUDZIEEEEEEE ZŁOCI NO :picard:

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...