Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Vami napisał:

Bolsonaro ma COVID. Ostatnio spotkał się z Trumpem. Ależ  by była inba...

Ale to już chyba wiadomo od kilku dni? Widziałem info od administracji Trumpa, że nie miał z Bolsonaro praktycznie kontaktu i nie będą sprawdzać Donka pod kątem zarażenia.

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysfiol napisał:

 

Wątpię, wtedy rozegrano tylko 3 kolejki, teraz 30. 

No i jaka to różnica? Żeby sezon był ważny musi zostać rozegrana regulaminowa liczba meczów. Precedens został ustanowiony, IMO sezon do anulowania i uznany jako nieodbyty.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

No i jaka to różnica? Żeby sezon był ważny musi zostać rozegrana regulaminowa liczba meczów. Precedens został ustanowiony, IMO sezon do anulowania i uznany jako nieodbyty.

 

No to, że to żaden precedens. Nie można porównywać sezonu, w którym rozegrano 3 kolejki i tego, w którym rozegrano ich 30. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

No to, że to żaden precedens. Nie można porównywać sezonu, w którym rozegrano 3 kolejki i tego, w którym rozegrano ich 30. 

Ale dlaczego? Nie rozumiem jaka z punktu regulaminowego to jest różnica? Tu i tu nie rozegrano wymaganej liczby meczów, więc rozstrzygnięcia nie mogą paść ??‍♂️

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, lad said:

Ale dlaczego? Nie rozumiem jaka z punktu regulaminowego to jest różnica? Tu i tu nie rozegrano wymaganej liczby meczów, więc rozstrzygnięcia nie mogą paść ??‍♂️

 

Jak najbardziej mogą, zależy od regulaminu. W Hiszpanii w regulaminie jest, że przy przerwanym sezonie mistrzem ogłaszają drużynę będącą na szczycie tabeli w danym momencie. Na Litwie w rozgrywkach koszykarskich nie było w regulaminie nic. Zrobili walne zgromadzenie zarządu ligi i przegłosowali, że ogłaszają mistrzem drużynę prowadzącą w tej chwili w rozgrywkach i kończą granie, ale nie będzie żadnego spadku po tym sezonie. Nie wiadomo co zrobią w Polsce i w Anglii, czytajcie regulamin, może coś jest. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Dlaczego to za każdym razem jest jakaś osoba trzecia, a nie bezpośrednie info?

Sądzisz, że mój brat mnie okłamał? Ja znam tę jego informatorkę, to nie jest sprzątaczka w wubeku, nie jest też zwykłą kasjerką. 

8 minut temu, lad napisał:

Ale dlaczego? Nie rozumiem jaka z punktu regulaminowego to jest różnica? Tu i tu nie rozegrano wymaganej liczby meczów, więc rozstrzygnięcia nie mogą paść ??‍♂️

Zacznijmy od tego, że to nie ten sam regulamin. Więc porównanie jest totalnie z anusa. Jeżeli Premier ma rozwiązanie regulaminowe na taki przypadek, to sprawa będzie jasna, jeśli nie, to działają bezprecedensowo. 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Feanor napisał:

Sądzisz, że mój brat mnie okłamał? Ja znam tę jego informatorkę, to nie jest sprzątaczka w wubeku, nie jest też zwykłą kasjerką. 

Nie sądzę. To była tylko taka dygresja, nie miało być złośliwie, bo akurat Ciebie nigdy nie podejrzewałbym o "oszolomstwo". 

 

13 minut temu, Feanor napisał:

Zacznijmy od tego, że to nie ten sam regulamin. Więc porównanie jest totalnie z anusa. Jeżeli Premier ma rozwiązanie regulaminowe na taki przypadek, to sprawa będzie jasna, jeśli nie, to działają bezprecedensowo. 

No ale weźmy to na logikę - jeśli nie będą w stanie dokończyć rozgrywek, to żadne rozstrzygnięcia nie mogą zapaść, bo będą niesprawiedliwe i grożą sprawami sądowymi. Niewiele wskazuje na to, żeby całe to zamieszanie potrwało krócej niż 2 miesiące, więc kiedy mieliby tę ligę dokończyć? Latem?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

No ale weźmy to na logikę - jeśli nie będą w stanie dokończyć rozgrywek, to żadne rozstrzygnięcia nie mogą zapaść, bo będą niesprawiedliwe i grożą sprawami sądowymi. Niewiele wskazuje na to, żeby całe to zamieszanie potrwało krócej niż 2 miesiące, więc kiedy mieliby tę ligę dokończyć? Latem?

Myślę, że niedokończenie rozgrywek też grozić będzie sprawami sądowymi, więc tym bym się nie przejmował. Logiczne jest też, że kluby dogadają się między sobą, jakie będą rozstrzygnięcia: na przykład takie, że okresowo (na sezon) powiększą ligę, albo takie, że jednorazowo powiększą fundusz spadochronowy dla spadkowiczów, by zaakceptowali status quo. Albo wysłanie sezonu do diabła, to też jest do zaakceptowania, choć pewnie dla Leeds to będzie jeszcze większe piekło niż dla Liverpoolu (czy w mniejszym stopniu dla Leicester). Można by wtedy zresztą na starcie sezonu następnego dodać punkty zdobyte w tym wszystkim klubom "na start" (skoro czasem daje się punkty ujemne, to dodatnie chyba też można).

Tylko, że jeszcze jedna kwestia: przecież za pół roku będzie podobna sytuacja. Nie wiem, czy farmacja dokona jakiegoś znaczącego przełomu do tego czasu.

7 minut temu, ajerkoniak napisał:

Sensowny by były chyba tylko jakieś playoffy o dane miejsca. Europejskie puchary i spadki.

Tak, ale z drugiej strony: jak wybrać pulę zespołów do plejofów? Ze wszystkich, które miały teoretyczne szanse na takie miejsce? Jeśli tak, to sporo spotkań by to zabrało. No i sprawiedliwe też by to nie było do końca.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Feanor napisał:

Jak chcecie mieć przy sobie trochę gotówki, to może jednak przyłączcie się do panikującego tłumu. Mój brat miał właśnie telefon od bliskiej znajomej z wubeku, mogą być wkrótce problemy z wypłatami. 

 

To ciekawa sytuacja. Mam wypłacać teraz całą transzę kredytu? :-k

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, jmk napisał:

 

To ciekawa sytuacja. Mam wypłacać teraz całą transzę kredytu? :-k

Po co miałbyś to robić?

 

Po co ludziom gotówka w tym czasie? Chyba jedynie jako substytut brakującego papieru toaletowego :)

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...