Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, schizzm napisał:

W Madrycie od jutra zamykają bary, restauracje, kawiarnie i inne punkty gastronomiczne. A o 14:30 konferencje ma Sanchez i mówi się że oglosi wprowadzenie stanu wyjatkowego :-k

to co, Katalonia pewnie już ostrzy dzidy żeby się wybić na niepodległość i ogłosić że ich to nie obowiązuje? :keke:

Odnośnik do komentarza

Mnie w grach From Software odrzuca ta konieczność ciągłego zabijania tych samych statystów. Rozumiem, cała istota gry na tym polega, ale mnie to odrzuca. Tym bardziej, gdy już niby mam to wyćwiczone, biegnę sobie do bossa, pykam jednego po drugim i tuż przed celem jeden rozwala mnie przez prosty błąd. Nudne i frustrujące. 
 

W Bloodborne grało mi się fajnie, ale te czynniki ostatecznie mnie odstręczyły. No i pierwszy mocny boss, ten wilkołak (?) na moście, to też :D

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, z0nk said:

Moja praca taka piękna.

 

Chyba parę razy wspominałem, że u mnie idea HO to jakaś czarna magia, ot 'pracuje się tylko w pracy hurr hurr'. W efekcie bardzo pojedyncze jednostki posiadają w ogóle sprzęt przenośny - głównie kierownicy i dyrektorzy. Teraz trwa od 2h nagabywanie, aby jak najwięcej ludzi zabrało do domu komputery stacjonarne :roll: I to srogie nagabywanie, nie pytanie 'czy możesz' a 'no weź, zawsze to wygodniej na komputerze w domu przy epidemii' 'ale tak bezpieczniej' 'przecież co ja kbędziemy musieli zamknąć budynek?' 

 

Brzmi jakbyś pracował w CSie :keke: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Kurde mam niby bardzo pewne info że na Wrocław pędzi wojsko i będą zamykać miasto

Jestem niemal pewny, że obejrzał przeróbkę Kroniki Filmowej z lat 60, gdy Wrocław był faktycznie zamknięty z powodu czarnej ospy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Brudinho said:

Kurde mam niby bardzo pewne info że na Wrocław pędzi wojsko i będą zamykać miasto. Ale wczoraj miałem tez pewne info że Żabka wstrzymuje dostawy. Info bylo pewne ale ktos nie doslyszal ze wstrzymuje dostawy z Włoch xd 

 

KONSTYTUCJA!

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Brudinho said:

Kurde mam niby bardzo pewne info że na Wrocław pędzi wojsko i będą zamykać miasto. Ale wczoraj miałem tez pewne info że Żabka wstrzymuje dostawy. Info bylo pewne ale ktos nie doslyszal ze wstrzymuje dostawy z Włoch xd 

 

I co, będziesz się zachowywał jak typowy włoch, czyli weźmiesz swoje wrocławskie zarazki i pojedziesz zarażać jakiś inny region :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Feanor napisał:

Jak chcecie mieć przy sobie trochę gotówki, to może jednak przyłączcie się do panikującego tłumu. Mój brat miał właśnie telefon od bliskiej znajomej z wubeku, mogą być wkrótce problemy z wypłatami. 

Dlaczego to za każdym razem jest jakaś osoba trzecia, a nie bezpośrednie info?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Brudinho napisał:

Kurde mam niby bardzo pewne info że na Wrocław pędzi wojsko i będą zamykać miasto. Ale wczoraj miałem tez pewne info że Żabka wstrzymuje dostawy. Info bylo pewne ale ktos nie doslyszal ze wstrzymuje dostawy z Włoch xd 

Ta, a u nas połowę koszar wysłali na urlopy, bo muszą się dziećmi zajmować. Oznaka mobilizacji, bo przecież w poniedziałek przyjdą wszyscy na 8 do roboty i zostaną wysłani na ulice bez przygotowania.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, lad napisał:

Dlaczego to za każdym razem jest jakaś osoba trzecia, a nie bezpośrednie info?

O gotówce teraz było w ZETce, że ludzie dzwonią na czerwoną linię (?) i zgłaszają, że są braki hajsów w bankomatach, i że banki uspokajają, że jeśli gdzieś nie ma to za kilka godzin będzie, że NBP mówi, że nie zabraknie gotówki itp.

 

Czyli będą inby w bankach za chwilę, tyle w kwestii nie poddawania się panice.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

O gotówce teraz było w ZETce, że ludzie dzwonią na czerwoną linię (?) i zgłaszają, że są braki hajsów w bankomatach, i że banki uspokajają, że jeśli gdzieś nie ma to za kilka godzin będzie, że NBP mówi, że nie zabraknie gotówki itp.

 

Czyli będą inby w bankach za chwilę, tyle w kwestii nie poddawania się panice.

No ale dlaczego elektroniczne płatności mają pierdolnąć?

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...