Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, adamus napisał:

No to poczekaj i niebawem też bedzie ESP na liście. Ja w sumie już bym pisał do supportu w tej sprawie. Moim zdaniem dostaniesz już teraz zwrot.

Airbnb ma bardzo dobry support. Ja kiedyś anulowałem wyjazd bo host zataił coś w swojej ofercie. Host nie zgodził się oddać całej kwoty to zgłosiłem to do support i w odpowiedzi uzyskałem cos takiego "niby host ma racje i nie widac tutaj swiadomego zatajenia informacji aleee oddamy Tobie wszystkie pieniadze". Jak czytałem w necie to ludzie sobie chwalą support airbnb.

no zobaczymy, napisalem do nich

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, schizzm napisał:

Nie wiem, odcinam się od mediów, bo mnie to męczy, a mój normalny dzień to dom i praca. Jedyne namacalna rzecz, jaką zauważyłem, to ruch w metrze spadł o połowę. Jadę rano i praktycznie nie ma tłoku, jak w sierpniu ;)

Czekam na sobotnia walkę o zakupy... 

A śmiałeś się z Polaków, że panikarze w zestawieniu z Katalończykami ;)

 

w Chodzieży za to spokój, nawet papier toaletowy leży w sklepach (ale ryż zniknął :D ). Tu ciągle jeszcze większym szokiem jest śmierć lokalnej porcelany. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Staram się szukać pozytywów pandemii np. może ludzie uświadomią sobie jak szkodliwą organizacją jest KRK w Polsce, upadną bajdurzenia jak to skuteczny jest wolny rynek, a państwo należy ograniczyć do minimum lub nawet zlikwidować, niektórzy zrozumieją że można i da się ograniczyć podróże, konsumpcję itd., spadnie emisja CO2 przynajmniej tymczasowo i, co jest najbardziej brutalne acz prawdziwe, nastąpi naturalne ograniczenie populacji.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, szramek napisał:

Staram się szukać pozytywów pandemii np. może ludzie uświadomią sobie jak szkodliwą organizacją jest KRK w Polsce, upadną bajdurzenia jak to skuteczny jest wolny rynek, a państwo należy ograniczyć do minimum lub nawet zlikwidować, niektórzy zrozumieją że można i da się ograniczyć podróże, konsumpcję itd., spadnie emisja CO2 przynajmniej tymczasowo i, co jest najbardziej brutalne acz prawdziwe, nastąpi naturalne ograniczenie populacji.

Nie chCe mi się odnosić do wszystkiego, ale już to ostatnie: ostatnio po każdej katastrofie następował boom demograficzny :)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, kolek23 napisał:

Mac OS, kurwa!

Jebać

 

Jakiś czas temu podczas aktualizacji coś się spierdoliło i efekt był taki, że komputer podczas uruchamiania ładował się do połowy, a potem wyłączał. Sam nie umiałem tego naprawić w żaden sposób, więc zapłaciłem 200 zł w serwisie. Teraz zjebała mi się bateria po niecałych 500 cyklach, a miała działać dobrze do 1000. Naprawię ją (za 450 złotych kurwa) i dojadę ten komputer do końca, ale już więcej nie dam się nabrać na jabłko.

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...