Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem właśnie na zakupach. Przynajmniej kilka razy przechodząc słyszałem zagadywanie pracownic sklepu o dostawy w czasie epidemii i tym podobne. Zszokowało mnie natomiast, że ci sami ludzie, którzy panikują i mają koszyk wypełniony papierem, ręcznikami papierowymi i jakimiś konserwami jak gdyby nic wybierają sobie w samoobsługowym sklepie niepaczkowane pieczywo, pączki, drożdżówki itp.. Ja się tego brzydzę nawet bez epidemii, a co dopiero teraz. 

Odnośnik do komentarza

Chciałbym być teraz uczniem :-k

Dla takiego piwnicznika jak ja, to byłyby najpiękniejsze dwa tygodnie. I zamiast być wytykany palcami, że "uuu siedzi w domu, nie ma życia" to byłoby "ooo, jaki odpowiedzialny, przez dwa tygodnie nie wyszedł z domu, wzorowy człowiek".

  • Lubię! 8
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hidalgoo napisał:

ja się nastawiam na ostre piwniczenie w najbliższym czasie. Może tylko czasem wyjdę po jedzenie albo trochę piłkę pokopać, bo pewnie siłkę też mi zamkną.

Och jakie zazdro. Dawno nie piwniczyłem w swoim stylu, chyba z dwa lata już :(

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem drobne zapasy, kilka puszek z żarciem, zgrzewka wody, ryż. W sumie takie standardowe zakupy. W markecie niby sytuacja spokojna, chociaż ruch dosyć duży jak na środek tygodnia. Ale czuję że jak się pojawią pierwsze przypadki w pomorskim może być srogo.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...