Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, lad napisał:

Wczoraj u Joe Rogana słuchałem typa, który jest jakimś ekspertem od tego typu pandemii i mówił, że przewidywania są takie, że death toll będzie około 10-15 razy wyższy od najgorszej grypy sezonowej. Czyli jakieś ~400 tysięcy osób. A zarażonych 90 milionów.

 

@kuab kuerwa, a tak nas uspokajałeś :D

No ale to tylko boomerzy, wiec nie ma sie co przejmowac :kekeke:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Dudek napisał:

Tam też ostatnio mieli jakiś problem, tylko że afair z hakerami xd

W Fifie najlepszy z ostatnich awarii był skandal jak koleś w eliminacjach północnoamerykańskich strzelił karnego, ale skrypt gry się zbiesił, bo bramkarz rywali zaczął się cieszyć, że niby obronił, więc uznano, że tak było i kolesiowi nie uznano gola i uznano, że przegrał :D I to na jakiś naprawdę szyszkowych zawodach, więc o czym my tu mówimy, że @Brudinho oszukali :D

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, schizzm napisał:

U mnie pewnie byłoby tak samo i zapewne to jest powodem, że postawiono go na środku open space'a ;)

narzeczona kumpla z roboty pracuje w niemieckim szpitalu i ostatnio przez niego opowiadala, ze stamtad tez znikaja srodki dezynfekcji ;) wiec to nie tylko polska specjalnosc ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gabe napisał:

 

Co do HO, to regulamin przewiduje 10 dni w roku, do tego nienastępujących po sobie, ale w mailu do pracowników otwarto furtkę "po akceptacji dyrektora jednostki organizacyjnej". Jak pojawi się jeszcze kilka przypadków w Warszawie, to podejrzewam, że i to się zmieni ;) 

Wysyłanie pracownika na HO w ramach polecenia służbowego przewiduje ustawa o koronawirusie

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Fenomen napisał:

narzeczona kumpla z roboty pracuje w niemieckim szpitalu i ostatnio przez niego opowiadala, ze stamtad tez znikaja srodki dezynfekcji ;) wiec to nie tylko polska specjalnosc ;)

Wczoraj w biedrze nie było na półkach papieru toaletowego, więc podejrzewam, że to kolejny produkt, który zacznie "ginąć" :/

Odnośnik do komentarza

@lad pamiętam, że mówiłeś coś o graniu gegenpress :D Próbowałeś? Mi jako tako poszło, ale się zastanawiam czy jakaś inna rola niż Pressing Forward ma sens dla napastnika przy tym stylu gry. Po awansie do Premier League mój PF nie daje sobie rady, a na dobre zastępstwo mnie nie stać :D

 

Uuu pierwsze dwa przypadki koronawirusa w moim mieście. Drugi i trzeci przypadek w kraju, młoda para po urlopie we Włoszech.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kolek23 napisał:

@lad pamiętam, że mówiłeś coś o graniu gegenpress :D Próbowałeś? Mi jako tako poszło, ale się zastanawiam czy jakaś inna rola niż Pressing Forward ma sens dla napastnika przy tym stylu gry. Po awansie do Premier League mój PF nie daje sobie rady, a na dobre zastępstwo mnie nie stać :D

 

Uuu pierwsze dwa przypadki koronawirusa w moim mieście. Drugi i trzeci przypadek w kraju, młoda para po urlopie we Włoszech.

 

U mnie w gegenpressie jedyny napastnik na Complete Forward i strzela po 20 goli na sezon.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2020 o 09:29, me_who napisał:

A wgl, to byłoby super gdybym mógł pracować zdalnie. Bo już chuj z tym koronawirusem, ale nie mogę słuchać ciągłych rozkmin na jego temat. Kurwa, nagle wszyscy w robocie wirusolodzy i epidemiolodzy pełni gotowych rozwiązań  :sciana:

Polecam ten styl zycia. Poszedlem dzis do pracy na jakas godzine. Po trzech sprawdzonych informacjach w stylu "slyszeliscie? w [nazwa wioski sasiadujacej z miejscem w ktorym aktualnie przebywasz] dwoch podejrzanych, wrocili z [kraj, gdzie jest wiecej chorych niz w Poldonie]" i siedemnastym zarcie na temat "haha podalbym ci reke ale wiesz XD" naprzemiennie z "stukniemy sie lokciami, bo dloni podac nie moge? XD" wplecionym pomiedzy pielgrzymki smieszkow wchodzacych do pokoju, ktorzy udajac kaszel rozgladaja sie w poszukiwaniu atencji i ludzi pokazujacych memy na telefonie z pytaniem "haha a to widziales?" (a tam Brzeczek podajacy dlon koronawirusowi) po prostu wzialem i poszedlem do domu. Oczywiscie ubierajac czapke uslyszalem "haha a ciebie cos bierze ze idziesz do domu? XD" wiec wybieglem z firmy, wpakowalem sie w auto i pojechalem pracowac zdalnie. Po drodze zahaczylem Biedronke zeby kupic cos na obiad (oczywiscie nie byl to ryz bo nie ma go na polkach) i do pracy wracam za dwa tygodnie. Troche mi tylko makaron w dupe wchodzi bo mam mala spizarke i musialem ja rozszerzyc o salon ale tak trzeba zyc!

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...