Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Hajd napisał:

Dziękuję za życzenia koledzy!

@lad, takie pytanie efemowe mam przy okazji - jak ustawiasz resztę drużyny przy TM i PF?

Teraz najbardziej standardowo - na skrzydłach boczni pomocnicy, za plecami obiegający wahadłowi i w środku roaming playmaker z carillero. Praktycznie wszystko na wsparciu i agresywna mentalność drużynowa.

Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, lad said:

Pierdol mnie delikatnie piłą łańcuchową. Mistrzostwo świata :laugh: 

Zastanawiam się jak brzmiał oryginał. 

 

 

Z innej beczki 

https://m.olx.pl/oferta/sekretarka-w-kancelarii-adwokackiej-CID4-IDDFjt8.html?fbclid=IwAR0L1rX_FzDHmVh7LoLp2OB_kSYID2Exyg38yQaqcuB7LQbxw-kQQvU8j_8#de640ffa27

Fajne wynagrodzenie XD 

@Gacek Twoje rejony ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Dobromir Sośnierz widzę bawi się "w niech jedzą ciasteczka" :D Jego radą dla osób wykluczonych poprzez brak transportu w małych miejscowościach jest "niech kupią samochody" :D

 

To bardzo empatyczne z jego strony, martwi się losem innych i daje im dobre rady.

Odnośnik do komentarza

Sosnierz oczywiście ma rację a lewaki dupa cicho.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

W Kazachstanie np każdy prywatny samochód działa jak taksówka. Jest to norma społeczna. I to jest piękna rynkowa odpowiedź.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...