Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

 

Ty, ale kogo Ty masz jako Target Mana? DCL? I gra w ogóle Richarlison u Cię ;> ?

DCL. Od nowego sezonu miał być Haaland, ale niestety nie będzie. Poluję na Edouarda.

 

Richarlison gra, ale przeciętnie. Chyba zrobię z niego napastnika na zmianę z Keanem, bo Bernarda nikt nie chce kupić (miałem w marcu ofertę z Chin i odrzuciłem :().

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Reaper napisał:

Był ktoś w Bari we Włoszech? Może @demrenfaris, Ciebie kojarzę jako specjalistę od Włoch :-k 

 

Kontynuuję swoją wczorajszą rozkminę z urokliwym miasteczkiem, wynająłbym sobie mieszkanie gdzieś w centrum i sobie spokojnie "spędzał czas" :) 

ja byłem w październiku przez 9 dni. Co tam potrzebujesz wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Reaper napisał:

No to dawaj relację - polecasz? Jak samo miasto? Jest gdzie spacerować? Jak żarcie? Jakie wypady robiłeś po okolicy?

na wakacje jak najbardziej. Miasto typowo południowo włoskie - z jednej strony piękna starówka, klimatyczne wąskie uliczki, fajne knajpki, morze, z drugiej psie gówna rozsmarowane po chodnikach, samochody zaparkowane na przejściach dla pieszych na skraju zakrętu, walka o życie będąc pieszym :keke: W samym Bari są dwie plaże, jedna dalej od centrum, za portem (całkiem fajna, bo dość pusta), druga w drugą stronę od centrum (mniejsza). Same plaże jakoś dupy nie urywają. Starówka jest plątaniną wąskich uliczek w których gubi ci się GPS, jest dość fajne. Ogólnie sporo tam ludzi wieczorami, ale czułem się tam bardzo bezpiecznie w zasadzie bez znaczenia od miejsca / pory.

Jako baza wypadowa Bari jest zajebiste. Pociągami dojedziesz sobie do Lecce (najdalej, wielka barokowa starówka, albo meczyk hehe), Polignano a Mare (sławna plaża pomiędzy dwoma urwiskami - dość tłoczna, ale warto zobaczyć bo robi wrażenie i można kawałek dalej się pokąpać skacząc ze skał do wody), Trani (urokliwy port i katedra, fajne, małe miasteczko), Matera (całe miasto wykute w skale, robi mega wrażenie, koniecznie trzeba zobaczyć), Alberobello (no to chyba najbardziej znane - tam nie byłem, zostawiłem sobie na następny raz), Monopoli (tam w sumie najmniej mi się podobało, ot kolejne małe portowe miasteczko ze starówką).

Żarcie całkiem spoko, jak to we Włoszech. Nie jestem jakoś bardzo foodie, ale wszystko co tam jadłem w knajpach nie schodziło poniżej przyzwoitego poziomu.

Po mieście można całkiem spoko pospacerować, aczkolwiek z wózkiem to pewnie będziesz się wkurwiał na każdym przejściu dla pieszych, bo ktoś akurat sobie zaparkował na całą szerokość :D takie dość leniwe, miłe miasto to Bari, aczkolwiek jeśli do tej pory nie byłeś na południu Wloch, to nie spodziewaj się że będzie podobnie jak na północy, bo to inny kraj i mentalność.

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
13 hours ago, Reaper said:

Był ktoś w Bari we Włoszech? Może @demrenfaris, Ciebie kojarzę jako specjalistę od Włoch :-k 

 

Kontynuuję swoją wczorajszą rozkminę z urokliwym miasteczkiem, wynająłbym sobie mieszkanie gdzieś w centrum i sobie spokojnie "spędzał czas" :) 

Nie byłem, ale się wybieram. Znajomi z Rzymu jeżdżą do Apulii, żeby dobrze pojeść. Oczywiście jechać najlepiej w maju lub pod koniec września.

Odnośnik do komentarza

Trochę przysiadłem z kulkami, jak zwykle gram w to falami. I powoli dalej męcze FM16, gdzie mam 2035 rok i chyba nie został on zaprojektowany na tak długie kariery. Hutnik ściąga napastnika pokroju Halanda, młody 22-latek nakurwia bramki na zawołanie, a oni go nie rejestrują do LM. Podobnie ze starszym rozgrywającym za którego dali chyba 20 mln €...

Lechia podobnie. Sprzedała swoją gwiazdę, kupili kogoś niezłego w zamian (26 lat, jeżeli sprzedany to 5* to ten ma 4*), ale w LE zawodnik nie jest zarejestrowany :roll:  zamiast tego zarejestrowali 32-latka, który ma max 2*. Może faktycznie czas kupić nowszą wersję :roll: 

Odnośnik do komentarza

Bry

Teraz, z0nk napisał:

Trochę przysiadłem z kulkami, jak zwykle gram w to falami. I powoli dalej męcze FM16, gdzie mam 2035 rok i chyba nie został on zaprojektowany na tak długie kariery. Hutnik ściąga napastnika pokroju Halanda, młody 22-latek nakurwia bramki na zawołanie, a oni go nie rejestrują do LM. Podobnie ze starszym rozgrywającym za którego dali chyba 20 mln €...

Lechia podobnie. Sprzedała swoją gwiazdę, kupili kogoś niezłego w zamian (26 lat, jeżeli sprzedany to 5* to ten ma 4*), ale w LE zawodnik nie jest zarejestrowany :roll:  zamiast tego zarejestrowali 32-latka, który ma max 2*. Może faktycznie czas kupić nowszą wersję :roll: 

Ja mam 2020 i ani razu nie zagrałem. Czołgi kradną cały mój czas.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brachu napisał:

Bry

Ja mam 2020 i ani razu nie zagrałem. Czołgi kradną cały mój czas.

W to się jeszcze gra? :D Odpaliłem to na dwie rundy (na które długo czekałem w sumie) jakoś w grudniu i zmian było tyle, że szybko wyłączyłem :keke:

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...