Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kinas napisał:

Zuom się spalił ~rok temu, nie kojarzę, by odbudowali

 

Odbudowali

4 minuty temu, schizzm napisał:

Po traumatologu, wszystkie kosci zrosły się prawidłowo, ale bólu mogę się jeszcze spodziewać przez 3-4 miesiące, trudno, przeżyję :)

 

przynajmniej teraz ze stuprocentową pewnością wiem, kiedy deszcz spadnie ;)

 

Zrobimy na zlocie zawody kto jest lepszym barometrem :kekeke: 

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Kurde moja Matula chyba wchodzi w Ten wiek. Ostatnio prawie spaliła mieszkanie, bo zapomniała, że coś gotowała :/

 

Ojtam wiek. Jakiś czas temu - w lato jeszcze, zezłościłem się na sąsiadów, że palą jakieś ziemniaki(?) w piecu i trzeba zamknąć drzwi balkonowe, bo nachodzi ich zapach, a to się okazało, że nastawiłem w kuchni ciecierzycę do gotowania ze dwie godziny wcześniej i się woda w niej skończyła ;) 

  • Lubię! 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Vami said:

Opłaty to jest najmniejszy pikuś. BDO, opłata produktowa, itd. to przede wszystkim masa regulacji, papierologii, raportowania pod rygorem kary, itd. To jest państwo terroru, a przedsiębiorca to jest tytan, który się temu musi codziennie przeciwstawić.

 

Zwolennikiem nadmiernych obowiązków nie jestem, ale…

 



89560533_Screenshot2020-02-07at11_43_44.png.4eda21d51cb35b88d88c37536fc4ecf3.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

 

Ojtam wiek. Jakiś czas temu - w lato jeszcze, zezłościłem się na sąsiadów, że palą jakieś ziemniaki(?) w piecu i trzeba zamknąć drzwi balkonowe, bo nachodzi ich zapach, a to się okazało, że nastawiłem w kuchni ciecierzycę do gotowania ze dwie godziny wcześniej i się woda w niej skończyła ;) 

 

Mój współlokator kiedyś przez drzwi wyzywał, że mamy się zamknąć, bo on chce spać a my sobie strzelamy jak debile. Okazało się, że zostawił czajnik na gazie, woda się wygotowała i zaczął się topić i strzelać :keke: 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, verlee napisał:

 

Zwolennikiem nadmiernych obowiązków nie jestem, ale…

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


89560533_Screenshot2020-02-07at11_43_44.png.4eda21d51cb35b88d88c37536fc4ecf3.png
 

 

 

Śmiem twierdzić, że większość lewaków akceptuje obie strony tego równania. Nawet się chcą uczciwie podzielić- przywileje dla siebie, a poświęcenie dla przedsiębiorców :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Man_iac said:

Śmiem twierdzić, że większość lewaków akceptuje obie strony tego równania. Nawet się chcą uczciwie podzielić- przywileje dla siebie, a poświęcenie dla przedsiębiorców :keke:

 

a to też pewna prawda, że środowisko, które w tyle dyskursów idzie z hasłami o empatii na ustach, ma jej często bardzo mało dla pracodawców 

Odnośnik do komentarza

Tak konkretnie to bezmyślnie minusujesz każdy mój post w temacie dotyczącym FYMa, gdzie starałem się innym, w tym i Tobie, pomóc za friko, poświęcając swój czas i środki w zamian. W zamian za to część osób podziękowała za starania, a Ty reagujesz tylko minusami. Tak sądziłem, że gdy tylko się zrewanżuję, to wyjdziesz poza tamten temat z oburzeniem :lol: 

 

Uprzedzając: nie oczekiwałem żadnej konkretnej reakcji, ale na tym forum było już kilku niewdzięcznych buców i każdorazowo piętnuję takie zachowanie.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Vami Od początku nie byłem fanem tego pomysłu i teraz widzę jak się sytuacja rozwinęła to chyba nie specjalnie się myliłem.

 

A jeżeli się nauczyłem czegokolwiek czytając forum to na pewno tego żeby nie wchodzić z Gackiem w dyskusję, także zostawiałem minusa jak tylko coś w jego wypowiedzi mi sie nie podobało.

 

Minusy na szczęscie nie mordują słodkich kotków, także wszystko jest wporzadku :).

  • Lubię! 4
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Sensei napisał:

@Vami Od początku nie byłem fanem tego pomysłu i teraz widzę jak się sytuacja rozwinęła to chyba nie specjalnie się myliłem.

 

A jeżeli się nauczyłem czegokolwiek czytając forum to na pewno tego żeby nie wchodzić z Gackiem w dyskusję, także zostawiałem minusa jak tylko coś w jego wypowiedzi mi sie nie podobało.

 

Minusy na szczęscie nie mordują słodkich kotków, także wszystko jest wporzadku :).

No niestety, nie możesz się już w niczym z nim nie zgadzać, korzystałeś z jego pomocy, teraz musisz lizać wirtualnego  fiuta :)

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...