Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, me_who napisał:

Bo podczas wysiłku poprzez dodatkowe ogrzewanie przez kalesony może się podnieść temperatura w okolicy jąder, a jak wiadomo ciepło nie służy produkcji zdrowego nasienia i możesz spłodzić lewaka.

 

Nie doczytałem do końca: chodzi o fizyczne zachowanie kontaktu z dzieckiem. Kalesony w tym przeszkadzają.

 

Poza tym ojciec wymierzający karę w kalesonach nie wygląda poważnie i kara mogłaby być śmieszno straszna. To już lepszy ojciec w slipach ;) 

  • Lubię! 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Wiadomo, że muszą być backupy albo inne zabezpieczenie.

Taki system imo nie może bazować na jakiejś centralnej bazie, tylko być oparty o kamery do analizy tego co się dzieje aktualnie. Roboty drogowe, wypadki, chłop krowy przez jezdnie przepędza. To nie gra, że się ekran freezuje, bo się doczytują dane z sieci :P

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, verlee napisał:

nie musiałby, jeśli przetwarzanie obrazu dzieje się bezpośrednio na hardwarze w samochodzie, a samochód w jeżdżeniu nie polega na niczym innym niż wizualne rozpoznawanie obrazu

 

wiem, ze Tobie blizej do AI, ale to nie jest takie troche lambda architecture? czesc danych jest przetwarzanych real-time w celu podjecia jak najszybszej decyzji, ale jednak calosc nagran i tak leci gdzies do clouda w celu dalszej i lepszej nauki na duzym materiale? :P 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, BartuS said:

wiem, ze Tobie blizej do AI, ale to nie jest takie troche lambda architecture? czesc danych jest przetwarzanych real-time w celu podjecia jak najszybszej decyzji, ale jednak calosc nagran i tak leci gdzies do clouda w celu dalszej i lepszej nauki na duzym materiale? :P 

tak, dokładnie, nie chodzi o to, żeby połączenia w ogóle nie było, tylko, żeby system funkcjonował bez niego

Odnośnik do komentarza

Śmieszne jest to, że część radykałów już wyzywa Zandberga od neoliberałów XD  Wprowadzenie Zandberga, Gduli, Koniecznego i tej hałastry do Sejmu będzie miało o wiele gorsze skutki niż wprowadzenie Konfederacji. Bosaka, Brauna i Winnickiego nikt nie promuje i znikną tak szybko jak się pojawili, a wprowadzenie skrajnej lewicy poskutkuje przesunięciem dyskursu w lewo, przez co każdy na prawo od Tuska będzie uważany za faszystę.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gabe napisał:

O. Czyli kto?

Nie wiem czy mogę powiedzieć, bo to jeden z materiałów o seksbiznesie xD

1 minutę temu, Man_iac napisał:

Nie wiem, czy na miejscu osoby publicznej chciałbym, żeby na okładce zaraz przy mojej twarzy było "facet na telefon, seksesemesy itp" :D

Każdy bohater okładkowy dostaje okładkę do akceptu w całości, tzn. ze wszystkimi napisami itd. Widocznie jemu to nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Vami napisał:

Śmieszne jest to, że część radykałów już wyzywa Zandberga od neoliberałów XD

 

No bo "nagle" się okazało, że to nie żaden marksista czy bolszewik, tylko normalny socdem, jak zresztą kolektywnie rzecz biorąc całe Razem - i co uczciwie od początku podkreślali :D 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

 

No bo "nagle" się okazało, że to nie żaden marksista czy bolszewik, tylko normalny socdem, jak zresztą kolektywnie rzecz biorąc całe Razem - i co uczciwie od początku podkreślali :D 

 

No jak nie marksista, sam w koszulce Marksa paradował. Myślę, że jest inaczej. Myślę, że jako inteligentny człowiek zobaczył, że będąc w sercu radykałem nigdy nie ma szans na solidną polityczną karierę. Dlatego ostatnio zmienił nieco ton wypowiedzi - powiedział że rynek wiele rzeczy rozwiązuje lepiej niż państwowa kontrola, teraz sesyjka na okładce Logo. Generalnie widać u niego kurs polityczny w stronę centrolewicy, na bycie w perspektywie przyszłości drugim Kwaśniewskim. W sercu dalej bolszewik, ale wie, że to się nie sprzeda ;) To nie jest głupi czlowiek.

Odnośnik do komentarza

Przecież Bosaka ludzie z okolic Korwina nazywają "pupilem TVNu", odkąd pamiętam jest tam zapraszany często i chętnie, to jak nikt nie promuje Konfederacji?

IMO Konfederacja jest lustrzanym odbiciem sytuacji z Razem, dostali dokładnie tak samo szeroką płaszczyznę medialną do promowania swoich poglądów. Jeśli dostrzegam różnicę to w tym, że gdy Razem wniosło do debaty publicznej swoje poglądy gospodarcze (bo tematy światopoglądowe i tak się przewijały w mediach od co najmniej Palikota), to Konfederacja dała głos całej tej wsteczniackiej szurii od stop-nop i tym podobne.

2 minuty temu, Vami napisał:

 

No jak nie marksista, sam w koszulce Marksa paradował.

Na jednej z moich koszulek mam Thanosa. Czy to znaczy, że jestem za zdziesiątkowaniem wszystkich gatunków?

Odnośnik do komentarza

Myślę że porównanie koszulek wybitnie nietrafione, chyba że uznajesz Thanos za postać realną i swojego idola ;). Ja np. koszulki Radiohead bym nie założył nawet za pieniądze ;) .

 

Masz oczywiście rację, że Konfederacja zrobiła bardzo dużo złego myśli wolnościowej, a sojusz korwinistów z narodowcami dał potężną dawkę amunicji lewicy, by stworzyć z wolnego rynku skrajnie szurski prawicowy mem. Niestety, autorem pomysłu tego sojuszu był czlowiek, który sam mieni się deontologicznym libertarianinem (Jakub Kulesza), a jest de facto karierowiczem i makiawelistą, czyli nie ma pojęcia czym jest prawdziwy pryncypialny libertarianizm. Cel osiągnął: pierwszy raz od prawie 30 lat wprowadził Korwina i akolitów do sejmu. A że przy okazji rozpierdolił i tak kiepską reputację poglądów wolnorynkowych na kolejne pokolenie i sprawił, że normiki mnie oskarżają o bycie w jakikolwiek sposób powiązany z Konfederacją gdy mówię im o swoich poglądach, to nie miało dla niego znaczenia. Drugim takim sweet-talkerem jest Mentzen, który uchodzi za profesjonalengo i merytorycznego, a to kolejny ultrakatolicki talib. Dziambor o ile jest ofiarą gierek Korwina i Berkowicza, to sam uderza w łagodnie homofobiczne tony (w stylu "nie mam nic przeciwko gejom, mam dużo znajomych gejów i gejowskich par, ale proszę nie nazywać tego małżeństwem). Od mniej więcej 2015 roku próbuję w środowisku wolnościowym przesunąć front, jest kilka fajnych osób o poglądach liberalno-liberalnych, prawdziwie z fioletowej ćwiartki, jednak niestety większość wciąż tkwi w zabobonach typu "ideologia gender", "obrona cywilizacji przed LGBT/islamem/feminizmem", itd. I dopóki ten typ pseudowolnościowców będzie stanowił twarz ruchu wolnościowego, dyskurs będzie coraz bardziej skręcał w lewo, a ja nie zaangażuję się w żadną inicjatywę polityczno-społeczną. Nie mam zamiaru stawać w jednym szeregu z tego typu ludźmi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Vami napisał:

 

No jak nie marksista, sam w koszulce Marksa paradował. Myślę, że jest inaczej. Myślę, że jako inteligentny człowiek zobaczył, że będąc w sercu radykałem nigdy nie ma szans na solidną polityczną karierę. Dlatego ostatnio zmienił nieco ton wypowiedzi - powiedział że rynek wiele rzeczy rozwiązuje lepiej niż państwowa kontrola, teraz sesyjka na okładce Logo. Generalnie widać u niego kurs polityczny w stronę centrolewicy, na bycie w perspektywie przyszłości drugim Kwaśniewskim. W sercu dalej bolszewik, ale wie, że to się nie sprzeda ;) To nie jest głupi czlowiek.

 

 

Rozwalił mnie komentarz:

 

"Mam nadzieję że ten wielki test gier planszowych to 3 strony Zandberga masakrującego Monopoly" 

 

:keke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Przecież mogę równie dobrze utożsamiać się z wizją świata Thanosa jak z wizją Marksa, ludzie wierzą tak w ideologie głupie jak i mądre, więc czemu akurat ta Thanosa jest złym przykładem? To inny przykład: mam koszulkę z Oktawianem Augustem, ale nie podzielam jego poglądów politycznych. ;) 

Łatwo przychodzi mi wyobrażenie sobie, dlaczego Zandberg założył koszulkę Marksa (jako wybitnego intelektualistę lewicowego) nie będąc przy tym marksistą (których to, wbrew pozorom, nie ma wielu, podejrzewam, że prawdziwych marksistów nie ma wielu więcej niż proudhonistów czy saint-simonistów.

 

BTW powszechna ocena Mentzena jako merytorycznego to chyba najbardziej nieprawdziwy stereotyp polityka w mediach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...