Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, schizzm napisał:

No siema!

 

Ale pobojowisko w samej Barcelonie, a już plaże na polnoc i południe miasta to widoki jak z filmów sci-fi :)

Dzisiaj dalszy ciąg opadów (w nocy doszły jeszcze burze), ale chyba już bez wichury... 

no to nie wyglada dobrze:

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krzysfiol napisał:

A przekonała mnie do zmiany podejścia kultura hiszpańskich kierowców, którzy zawsze przepuszczają pieszych (i to naprawdę zawsze, może z 5 razy mi się zdarzyło, że ktoś nie puścił, ale to też przez zagapienie się, bo przepraszali za to), wydają się jeździć przepisowo w mieście (poza parkowaniem, tutaj akurat mają dużo do poprawy ;)). 

Mnie w Hiszpanii przerazilo że światła są dla pieszych :o Klikasz i w ciągu 30 sekund światło masz zielone. We Wrocławiu jak klikne to po 7 minutach mam 5 sekund zeby przejść bo już się zmienia na czerwone. 

A to z zatrzymywaniem się też cudowne. Nie musisz stać, często jak już się zbliżasz do przejscia to zwalniają. Gdybym tam pomieszkal z rok i się przyzwyczaił to by mnie pewnie w polsce już na lotnisku jakiś taksiarz rozjebal :keke:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Mnie w Hiszpanii przerazilo że światła są dla pieszych :o Klikasz i w ciągu 30 sekund światło masz zielone. We Wrocławiu jak klikne to po 7 minutach mam 5 sekund zeby przejść bo już się zmienia na czerwone. 

A to z zatrzymywaniem się też cudowne. Nie musisz stać, często jak już się zbliżasz do przejscia to zwalniają. Gdybym tam pomieszkal z rok i się przyzwyczaił to by mnie pewnie w polsce już na lotnisku jakiś taksiarz rozjebal :keke:

 

No ja po pierwszym powrocie do Polski prawie w Ostródzie wszedłem pod koła samochodu ;) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brudinho napisał:

Mnie w Hiszpanii przerazilo że światła są dla pieszych :o Klikasz i w ciągu 30 sekund światło masz zielone. We Wrocławiu jak klikne to po 7 minutach mam 5 sekund zeby przejść bo już się zmienia na czerwone. 

A to z zatrzymywaniem się też cudowne. Nie musisz stać, często jak już się zbliżasz do przejscia to zwalniają. Gdybym tam pomieszkal z rok i się przyzwyczaił to by mnie pewnie w polsce już na lotnisku jakiś taksiarz rozjebal :keke:

W Paryżu zaobserwowałem coś bardziej ekstremalnego: są światła dla pieszych, ale nikt z pieszych się nimi nie przejmuje, przechodzą jak chcą :)

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Brudinho napisał:

A to z zatrzymywaniem się też cudowne. Nie musisz stać, często jak już się zbliżasz do przejscia to zwalniają. Gdybym tam pomieszkal z rok i się przyzwyczaił to by mnie pewnie w polsce już na lotnisku jakiś taksiarz rozjebal :keke:

co kraj to obyczaj, we Włoszech na przykład przyspieszają :keke:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysfiol napisał:

Nie no, wtedy to byłaby kompletnie moja wina, na szczęście w ostatniej chwili zobaczyłem kątem oka, że samochód wcale nie zwalnia. 

A jak kiedyś pisałem, że nadmierne uprzywilejowanie pieszych prowadzi do ich nieuwagi to była szydera :D

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysfiol napisał:

Nie no, wtedy to byłaby kompletnie moja wina, na szczęście w ostatniej chwili zobaczyłem kątem oka, że samochód wcale nie zwalnia. 

Niemożliwe. Pieszy wtargnął na jezdnię bez zachowania należytej ostrożności i to nie jest wina kierowcy?

Niemożliwe. Musisz to przemyśleć jednak. ;) 

  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Feanor napisał:

W Paryżu zaobserwowałem coś bardziej ekstremalnego: są światła dla pieszych, ale nikt z pieszych się nimi nie przejmuje, przechodzą jak chcą :)

 

W UK mozesz przechodzic na czerwonym, a nawet w miejscach bez przejscia, ale na swoja odpowiedzialnosc :D 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kinas napisał:

a nadmierne uprzywilejowanie kierowców co powoduje?

 

Może powodować zmniejszenie liczby ludności, co może powodować zmniejszenie przeludnienia, bezrobocia, produkcji śmieci, jedzenia mięsa, trucia planety. Ja tu widzę same plusy :-k 

Odnośnik do komentarza

Nic zabawniejszego dziś nie zobaczycie. Jacek Piekara został pięknie zaorany przez fanki k-popu za to, że w żenujący i rasistowski (czyli właściwy swojej kondycji intelektualnej) sposób wypowiedział się na temat wyboru najprzystojniejszego mężczyzny na świecie.

 

 

ps jest mi autentycznie wstyd, że przeznaczyłem w życiu pieniądze na twórczość tego zjeba

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Hajd napisał:

Nic zabawniejszego dziś nie zobaczycie. Jacek Piekara został pięknie zaorany przez fanki k-popu za to, że w żenujący i rasistowski (czyli właściwy swojej kondycji intelektualnej) sposób wypowiedział się na temat wyboru najprzystojniejszego mężczyzny na świecie.

 

Nie wiedział debil z kim zadziera ;) Nie ma chyba bardziej zjednoczonej i wokalnej grupy na twiterze polskim :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Fenomen napisał:

huh...

 

 

Zajebisty pomysł, żeby powiedzieć: hej możesz oglądać Netflixa w Tesli :)  -> https://www.spidersweb.pl/2020/01/elon-musk-tesla-wiedzmin-the-witcher.html

36 minut temu, Hajd napisał:

ps jest mi autentycznie wstyd, że przeznaczyłem w życiu pieniądze na twórczość tego zjeba

Ee tam, książki się dobrze czyta. I to jedyne co się dobrze czyta, co wychodzi z pod palców Piekary :) Jego wysrywów na twitterze się nie da czytać, ale zawsze dobrze poczytać gównoburzę pod jego twittami :D No i ja tam czekam na giereczkę w świecie Inkwizytora Mordimera :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak Korwin mówił za każdym razem o zniszczeniu EU, tak ja mam ochotę za każdym razem pisać, ze polski Twitter to gówno i ściek. Nie wiem, jak jest w innych krajach, ale u nas totalnie został zawłaszczony przez trolli i debili w stylu Piekary i znanego tu GyzzBurna. Niestety musze z tego zawodowo korzystać, ale jak są weekendy to serio odpoczywam. Pomaga trochę ustawienie trendów na worldwide, bo miałem odruch żeby wchodzić na te najpopularniejsze hasła i jak czytałem potem to wylewające się gówno z postów to ciśnienie mi się podnosiło na pół dnia. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...