Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

 

Właśnie nie miałem przekonania widząc opisy, ale skoro odtrutka od blockbusterów to może warto zerknąć :-k obsada niezła

IMO po prostu coraz mniej ludzi jest w stanie docenić filmy, które trwają powyżej dwóch godzin i w których akcja powoli się rozwija. Ale dla samego muzyki na ten film warto pójść.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Hidalgoo napisał:

IMO po prostu coraz mniej ludzi jest w stanie docenić filmy, które trwają powyżej dwóch godzin i w których akcja powoli się rozwija. Ale dla samego muzyki na ten film warto pójść.

A to większość blockbusterów nie trwa obecnie ponad dwie godziny?

 

Ja tęsknie za klasycznym kinem, które potrafiło się zmieścić w 90 minutach ;) 

 

@ajerkoniak

Ja zobaczę prawdopodobnie w najbliższą sobotę i się nie mogę doczekać :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lad napisał:

No ale w FM 20 herby się nie wyświetlają poprawnie.

W niektórych miejscach jest okej, a w niektórych są jakieś defaultowe.

 

A czym się różni herb własnej drużyny od każdej która istnieje skoro robisz ten sam wymiar i ten sam config i jedziesz po id?

Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

 

A czym się różni herb własnej drużyny od każdej która istnieje skoro robisz ten sam wymiar i ten sam config i jedziesz po id?

Jak robisz swój klub to przypisujesz mu logo. Albo jakieś domyślne albo przez import pliku. Jak robiłem później w configu to nic się nie działo, więc albo robię coś nie tak, albo nie da się tego zmienić.

@jmk

 

https://community.sigames.com/topic/499552-logo-in-create-a-club-not-staying/

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Hidalgoo napisał:

IMO po prostu coraz mniej ludzi jest w stanie docenić filmy, które trwają powyżej dwóch godzin i w których akcja powoli się rozwija. Ale dla samego muzyki na ten film warto pójść.

 

No tu się zgadzam z schizzmem, że jednak mało który blockbuster obecnie trwa mniej niż 2h. Powoli rozwijająca się akcja to nie jest problem jeśli wcześniej możesz obejrzeć np dobre dialogi ;)

 

30 minut temu, schizzm napisał:

@ajerkoniak

Ja zobaczę prawdopodobnie w najbliższą sobotę i się nie mogę doczekać :D 

 

No kompletnie nie wiedziałem czego się spodziewać i wyszedłem w sumie całkiem zadowolony. A pojebały mi się daty i Sokoła z masłem orzechowym zobaczę dopiero w środę ^^ na to się mega nastawiam. W sumie tak samo na Jojo Rabbit.

18 minut temu, kuab napisał:

A ja wlasnie obejrzalem The Irishman i daaaaaaaaaaawno sie nie wynudzilem tak na zadnym filmie. Jak ktos widzial Goodfellas to niewarto Irishmana, bo to dokladnie ten sam film tylko dluzszy i z wolniejszym tempem akcji. Koszmarnie sie dluzy.

 

Szczerze powiedziawszy to się mega obawiam tego filmu bo właśnie długość + odmładzanie mnie odrzuca.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, me_who napisał:

Oglądam Giri/Haji na Netflixie i szef jednego z klanów yakuzy ma najbardziej badassowy patent na likwidowanie osób, które mu zalazły za skore. Wysłany morderca zabija cel mieczem rodzinnym tego bossa, zostawia go w ciele ofiary, a rodzina zabitego musi ten miecz później zwrócić bossowi w ramach szacunku do klanu i bossa.

Co te Japonczyki to ja nawet nie :-k 

Warto to włączać? Rozważałem, ale jak zwykle nawet wyszukanie tego, o włączeniu nie mówiąc, zajmuje mi dość sporo czasu :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...