Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kupiłem FM20 i przy pierwszym meczu wywala mi się do pulpitu - raz w trakcie meczu, za drugim razem tuż po zakończeniu. Lapek chyba powinien dać radę pociągnąć FMa. Zniechęciłem się lekko i po kilku latach przerwy jestem trochę przytłoczony ilością informacji (na cholerę mi wiedzieć że któryś z moich trenerów udał się na kurs trenerski?). 

Odnośnik do komentarza

Disco Elysium to niesamowita gra, właśnie ją odkrywam. Jedna z najważniejszych gier RPG ostatnich lat, dla mnie najważniejsza obok Kingdom Come i Darkest Dungeon. Ma jednak tak ciężko-oniryczny charakter, że dwugodzinna z nią sesja jest absolutnym maksimum, jakie mogę przetrawić.

Ale gra wielka, oj wielka.

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tio napisał:

A ja kupiłem FM20 i przy pierwszym meczu wywala mi się do pulpitu - raz w trakcie meczu, za drugim razem tuż po zakończeniu. Lapek chyba powinien dać radę pociągnąć FMa. Zniechęciłem się lekko i po kilku latach przerwy jestem trochę przytłoczony ilością informacji (na cholerę mi wiedzieć że któryś z moich trenerów udał się na kurs trenerski?). 

Po to, że dzięki temu ma lepsze atrybuty potem :) U mnie cały sztab wiecznie na szkoleniach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, sukces! Wjechalismy winda, na 29 pietrze lekka panika przy windach, po 15 min przeszlismy do pokoju (wszystkie zaslony pozaslaniane), zwymiotowala i chyba juz bedzie ok :)

 

krok drugi - jak namowic ja na basen na 52 pietrze :kekeke: zarcik, juz pojezdze sam z synem :)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Panowie, sukces! Wjechalismy winda, na 29 pietrze lekka panika przy windach, po 15 min przeszlismy do pokoju (wszystkie zaslony pozaslaniane), zwymiotowala i chyba juz bedzie ok :)

 

krok drugi - jak namowic ja na basen na 52 pietrze :kekeke: zarcik, juz pojezdze sam z synem :)

 

No i brawo.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

W ogole jaki rozstrzal wczoraj w robocie, przygotowywałem klientowi laptopa dla pracownika, stary Dell, musiałem tam przypomnieć sobie jak to kiedyś były problemy z instalacją win xp ;) i potem sterowniki do niemal wszystkiego, poczynając od braku sterów do kart sieciowych. A lapek pójdzie za 180zl :D A potem przyjechaly te części do złożenia, co pisałem wczoraj, procek i płyta to już 10k zl, tutaj cztery dyski twarde M2 po 1tb w specjalnej szynie z dodatkowym chłodzeniem :D Zasilacz 1200W, chłodzenie cieczą...

 

Technologia :D

IMG_20200110_134058.jpg

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, jmk napisał:

W ogole jaki rozstrzal wczoraj w robocie, przygotowywałem klientowi laptopa dla pracownika, stary Dell, musiałem tam przypomnieć sobie jak to kiedyś były problemy z instalacją win xp ;) i potem sterowniki do niemal wszystkiego, poczynając od braku sterów do kart sieciowych. A lapek pójdzie za 180zl :D A potem przyjechaly te części do złożenia, co pisałem wczoraj, procek i płyta to już 10k zl, tutaj cztery dyski twarde M2 po 1tb w specjalnej szynie z dodatkowym chłodzeniem :D Zasilacz 1200W, chłodzenie cieczą...

 

Technologia :D

IMG_20200110_134058.jpg

Niesamowita ta technologia - sprzet za kilkanascie tysiecy skladasz, a zdjecie robisz kalkulatorem ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, krzysfiol napisał:

Lapek pójdzie za 180 złotych, a ile kosztowała Twoja praca? :D To w ogóle się opłacało? 

 

Multitasking w tej pracy do podstawa ;) mam stanowisko na dwa monitory, więc miałem po prostu zamiast jednego lapka i lewą myszka pomagałem ludziom ;) a prawa robiłem lapka, dosłownie ;) ogolnie to nie trzeba przy takim czymś siedzieć i rozkminoac tylko klikać co jakiś czas.

 

Reaper, no widzisz, ja ten Chińczyk :D Miałem lepszą fote, ale ma 4mb i na forum wrzuca się pół wieku.

IMG_20200110_134101.jpg

A swój telefon kupiłem za 300 zl. Służbowy mam Samsung S5.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, jmk napisał:

On odpisał na ten wątek Milanu i skasowaliście i stąd ten post czy ten post jest, bo nie było odp?

Nie odpisałem w Milanie, bo tamte "pytania" to był w najlepszym razie trolling, a w najgorszym razie symptom. To ze służbowego oceniam identycznie, stąd identyczna reakcja.

  • Haha 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:

Nie odpisałem w Milanie, bo tamte "pytania" to był w najlepszym razie trolling, a w najgorszym razie symptom. To ze służbowego oceniam identycznie, stąd identyczna reakcja.

Na pytanie z lekka nuta uszczypliwosci do tego, jak podchodzisz do tematu Milanu, i gdzie na poważnie (zaznaczane dwukrotnie) chciałem się dowiedzieć, jak wygląda ocena sędziowania, do którego kiedyś przykładaleś duża uwagę, po czym nagle przestałes, z miejsca plujesz jadem w adwersarza? 

 

I jak ktoś już zaznaczył, nie rób z gęby szmaty ( :) ) , powiedziałeś A, powiedz B. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...