Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Mauro napisał:

Nie widziałem żadnego z nich, imho bez szału. W sumie to nie wiem, ale odpowiadam bo mam pytanie do ciebie w tematyce filmowej :keke: Zastanawiam się, czy jest gdzieś w necie spis filmów, które były pokazywane przez lata w TVP2 z cyklu "Kocham kino" Torbickiej. Najlepiej, gdyby obok filmu było info, kiedy był wyświetlany. Po wpisaniu w google mi nic nie wyskakuje, ale może jest gdzieś jakaś tajna lista ;) Kto tam się jeszcze tu kinem interesuje. @ajerkoniak, to chyba nie Twoje czasy, ale może coś wiesz. @Kaczy?

Pewien wycinek (8 lat) jest na vod.tvp.pl - same programy, ale pewnie też są tam tytuły filmów, które później były pokazywane :)

Chyba, że TVP ma dwa różne cykle "Kocham kino", ale nie mogę odpalić tych filmów na kompsie firmowym.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, jmk napisał:

Jak masz okazję to popytasz osoby, które tam mieszkają o ich system zdrowotny? Taka weryfikacja teorii?

 

Ja tam sie ciesze jak dogadam sie w knajpie, bo pomimo, ze urzedowy u nich jest angielski, to jakos super po nim nie mowia poza miejscami turystycznymi. Wiec raczej ciezko bedzie, czasu tez nie mam na takie fascynujace dyskusje ;)

 

Zadaj pytanie na reddit

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Pewien wycinek (8 lat) jest na vod.tvp.pl - same programy, ale pewnie też są tam tytuły filmów, które później były pokazywane :)

Faktycznie, dzięki. Sprawdziłem losowy program i faktycznie na końcu było, że pokażą "Ediego". No, ale to by było trzeba każdy obejrzeć, a nie dość, ze ich mnóstwo to  tam od groma reklam w dodatku jest. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Hajd napisał:

Można by się pokusić o stworzenie forumkowej wersji słownika. Już nawet mam pomysł na 2 hasła: "gackować" i "odpierdalać jak lad z jagodami"

Gackować 

Gimnastykować się z chwytami erystyczno-retorycznymi niskich lotow w celu zawoalowanego obrazenia dyskutanta. 

 

- Tylko kompletny debil byłby w stanie wpaść na pomysł takiego słownika. 

- Przestań gackować. 

 

Tagi: żenada, robienie_z_geby_szmaty, murzyńskość, krzysztof_piatek

 

Jakoś tak? :-k

Chociaż to i tak byłaby tylko jedna z definicji ;)

  • Lubię! 6
  • Haha 7
  • Uwielbiam 7
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Mam duże braki w polskim kinie. Coś z poniższej listy szczególnie warto obejrzeć? 

 

https://www.filmoteca.cat/web/ca/cicle/polska-2020?fbclid=IwAR2O5abdyRrZcb7J4qA0fJgqiPUkdKOq1ir-ROrrfvvtIu183Q_5dqA2GUo

Kuriera omijaj, a Kamerdyner był dla mnie mega przeciętny. Wieży nie widziałem, choć podobno bardzo fajna, ale to pewnie słyszałeś. ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Misiek napisał:

Kiedyś były za takie teksty warny, bany, teraz wszyscy piszą, że to przecież Gacek i przechodzą do porządku dziennego. To już nie ten MT co kiedyś. Kiedyś to były czasy. A tera to nie ma czasów...

 

 

W dniu 15.10.2010 o 17:30, Icon napisał:

Nie jest sprzeczny. Pierwsze tyczy się lżejszych wykroczeń w stylu piramidki, zaśmiecanie itp. Drugie tyczy się wykroczeń ciężkich. I nie rozśmieszaj mnie z tym stulejarzem. Każdy dobrze wie co on w slangu oznacza. Oznacza dosłownie życiową pizdę, cipę i nieudacznika. Nie wyjeżdżaj mi tu z nihilizmem i marazmem bo przyprawiasz mnie o salwy śmiechu.

 

ModTeam zdecydowaną większością stwierdził, że Hyde to zwykły troll i nie zasługuje na to żeby dać mu szansę. Zresztą wcześniej dostał ich aż nadto.

 

Tyle w tym temacie.

 

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, verlee napisał:

właśnie, o co z tym chodzi? też tak mam

 

W sumie, podobno to dzieje się, gdy nie masz wystarczających środków na karcie, lub ich system nie potrafi ich ściągnąć. Wczoraj jechałem i kupowałem bilet...nie mam go na liście historii transakcji, więc zablokowali kartę, bo nie umieli pobrać kasy :roll: https://www.urbancard.pl/płatności-za-bilety-w-kasownikach-i-listy-kart-zastrzeżonych <- o tutaj jest info, tyle że ja środki na karcie miałem.....po raz kolejny. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...