Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pod koniec roku naliczylem u siebie 10 skonczonych gier za zeszly rok. A gralem pewnie w jakies 20-30.

 

I chodzi mi tylko o kontekst - ludzie trzymaja sie jednej gry, np CSa, Fife albo wlasnie FMa, a w okolo jest tyle fajnych gier, w ktore warto zagrac.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Scorpio napisał:

Ja pod koniec roku naliczylem u siebie 10 skonczonych gier za zeszly rok. A gralem pewnie w jakies 20-30.

 

I chodzi mi tylko o kontekst - ludzie trzymaja sie jednej gry, np CSa, Fife albo wlasnie FMa, a w okolo jest tyle fajnych gier, w ktore warto zagrac.


No ja grywałem, ale zazwyczaj w gry starsze: Darkest Dungeon, CK2, Divine Divinity, AC: Origins, Pathfinder: Kingmaker...

 

Z tegorocznych prócz Metra grałem i polecam Gears 5, Outer Worlds i CoD Modern Warfare.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Scorpio napisał:

Ja pod koniec roku naliczylem u siebie 10 skonczonych gier za zeszly rok. A gralem pewnie w jakies 20-30.

 

I chodzi mi tylko o kontekst - ludzie trzymaja sie jednej gry, np CSa, Fife albo wlasnie FMa, a w okolo jest tyle fajnych gier, w ktore warto zagrac.

 

Są, ale bez sensu kupować według mnie na premierę takie gry bez endgejmu. Dlatego gram w sporo gier, ale niekoniecznie z danego roku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...