Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze jest zrealizowany. Poza tym - Netflix ma produkcje o Sunderlandzie i o Juventusie i coś o Griezmannie.

7 minut temu, Pulek napisał:

koledzy, szukam jakiegoś artykułu/reportażu piłkarskiego, żebym se mógł na wieczór poczytać. może macie coś, co Was ostatnio zachwyciło albo chociaż zmusiło do refleksji? :-k chociaż tak sobie myślę... nie musi być nawet piłkarskie. ba, nawet nie musi być sportowe!

 

A na YT dużo ciekawych materiałów ma Tifo Football.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, verlee napisał:

nie artykuł, ale teraz oglądam dokument o Man City i pierwszym sezonie Guardioli na Amazon Prime Video → bardzo fajny

 

"Wszystko albo nic"

 

3 minuty temu, lad napisał:

Copa 90 na YT i minireportaże z Ameryki Południowej.

 

zapisane, dzięki! ale właśnie chcę sobie coś konkretnie poczytać, stąd poszukiwania artykułu

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Dobrze jest zrealizowany. Poza tym - Netflix ma produkcje o Sunderlandzie i o Juventusie i coś o Griezmannie.

 

A na YT dużo ciekawych materiałów ma Tifo Football.

wieeeem, tifo to mój jebany faworyt, uwielbiam ich oglądać. nieprawdopodobne jest dla mnie, że nikt czegoś w podobnej formie nie robi w PL. nawet sam robiłem do tego przymiarki :-k ale wciąż - szukam czegoś do czytania:)

Odnośnik do komentarza

Ostatnia wrzutka na temat MLB na jakiś czas.

Sezon 2021 wygrali Nationals, bijąc 4-3 Yankees. (przy okazji. w 2019 wygrali Astros przeciwko Cubs, w 2020 Cubs przeciwko Red Sox).

Gra jednak zakpiła i nawet nie pojawiłem się w trójce wyróżnionych za wrzesień, bez komentarza... Szkoda, że w grze nie ma możliwości zobaczenia podsumowania statystyk za dany miesiąc lub za konkretną serię meczów.

W wyścigu po Gold Glove na mojej pozycji zająłem 2 miejsce :/

 

Na koniec trzy obrazki ze statystykami za cały sezon. Ogólnie nawet dobrze to wygląda, ale niemal cała robota została zrobiona w ostatnie dwa miesiące. Cel na przyszły sezon - chociaż zbliżyć się do dyspozycji z września, obniżyć procent K's poniżej 30%, utrzymać AVG na poziomie 0.250 lub wyżej. Kontrakt w WhiteSox mam jeszcze przez rok, póki co zostaję.

 

1. część statystyk



5guNznaNQ4xfKT0R2K3ZAsuU56joFucFkMQcjCqh

 

2. część statystyk



q-N5Mn4RvlQ0VOnmCPRbrMcZL5lwmPidAfuM98ud

 

3. część statystyk



tshycjUjWVuhqgZtXVsg3gBOufVaYO-6KNty4TID

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Misiek napisał:

https://youtu.be/3kNZZOB7Y2s

 

Taki tam spalony ;) Co ciekawe, jak bym podał po ziemi, to już FIFA spalonego nie widzi, a że chciałem zrobić wyzwanie i wymagało woleja, to ups ;)

film jest prywatny, bwoy 

 

no nic, poleciliście kilka ciekawych filmów, to będę miał zajęcie w tygodniu :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...