Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Misiek napisał:

https://youtu.be/3kNZZOB7Y2s

 

Taki tam spalony ;) Co ciekawe, jak bym podał po ziemi, to już FIFA spalonego nie widzi, a że chciałem zrobić wyzwanie i wymagało woleja, to ups ;)

 

Po pierwsze wyłącz precyzyjne wykończenie. Po drugie jak już grasz na takim poziomie, to sobie podbij piłkę sam (wciskasz gałkę prawą R3) iiii zapierdol aż rozerwie siate :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Po pierwsze wyłącz precyzyjne wykończenie. Po drugie jak już grasz na takim poziomie, to sobie podbij piłkę sam (wciskasz gałkę prawą R3) iiii zapierdol aż rozerwie siate :keke: 

Ja tam jeszcze miałem inne zadanie, żeby asysty były więc chciałem za jednym zamachem kilka zrobić, a potem odkładałem pada, żeby do końca meczu czas zleciał :) no oprócz tego trykania gałki, żeby jakaś aktywność była ;)

A tu podobna sytuacja, ale już bez spalonego :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

No nie mów, że znowu nie działa :-k

 

Ech trudno, jutro podmienię, chociaz i tak to nie będzie już (jeśli w ogóle kiedyś tak było ;)) nikogo obchodzić :P

U mnie działa. Wczoraj nie mogłem, ale jak odwiozę młoda do żłobka, to porownam Twoje staty z moimi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Scorpio napisał:

U mnie działa. Wczoraj nie mogłem, ale jak odwiozę młoda do żłobka, to porownam Twoje staty z moimi.

Czekam, co tam u Ciebie. :)

Z ciekawości puściłem offseason no i gra reaguje prawidłowo, bolączką był at bat, to sprowadzili 2 graczy z topu - Krisa Bryanta po sąsiedzku z Cubs i Trevora Story'ego z Rockies. Na obu wydali łącznie ponad 500 mln $ (kontrakty na 6 lat), obydwaj maja OVR 96 no i dotychczasowymi statystykami biją reszte zespołu na głowę. 

Trochę gorzej sprawa wygląda z pitcherami, tzn niby jest równo, ale bez szału. Największą gwiazda jest sciagniety teraz z Mets Steven Matz, ale poza nim już trochę posucha. Na plus, że sprowadzono closera Kenleya Jensena z Dodgers, który powinien zapewnić odpowiedni skok jakości i dzięki któremu uda się zwycięsko dowieźć kilka spotkań więcej. 

No zobaczymy czy te roszady zbliża nas chociaz do walki o WC :-k

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

ciezko powrocic do biurowej rzeczywistosci po dwoch tygodniach wolnego :-k ale to byl bardzo udany czas i super odpoczalem :)

26.12 - Snieznik

27.12-1.1 - przedluzony Sylwester w Szklarskiej

2.1-6.1 - zimowe Tatry

 

a dzis do roboty i juz pierwszy zonk - dzwon na Klecinskiej i zamiast 6-8 minut do pracy jechalem 30 :roll:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Scorpio napisał:

Tak czytam awardsy i sie zastanawiam, czy ludzie ktorzy nominowali fm20 do gry roku, w ogole grali w cos innego (no moze oprocz chujowej fify)? :-k 

 

No ja grałem tylko w 2 gry z 2019 roku :D

Plus dwa "dema" czyli pes lite i już prawdziwe demo fify.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...