Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Gabe said:

 

Na Humble Bundle w lato był prawie pełny pakiet (bez dwóch najnowszych DLC bodajże) za 15 USD.

a, to spoko opcja, bo kojarze pakiety po 400-500zł (chociaż to może z dorzuconymi jakimiś song i unit packami)

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Man_iac said:

A jakieś dobre spolszczenie istnieje? Bo o ile dobrze pamiętam to po angielsku ta gra była. Ja z angielskim niby problemów nie mam, ale średniowieczna terminologia trochę mnie przerasta :D 

AFAIR będą się krzaczyć, bo bardzo trudno wszystko zgrać z taką ilościa DLC i ewentualnych modów

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Seju napisał:

Nie znam sie na grach ale na pewno strategia turowa jest bardziej kreatywna niz serial ;) I w sumie zazdroszcze osobom ktore potrafia grac w cos kilka godzin, probowalem z wielkimi tytulami typu Wiedzmin i nic. Teraz poluje na RDR2 i wierze, ze chociaz troche mnie wciagnie. Kiedys tracilem godziny i siedzialem nocami konczac misje Gothica a teraz nie potrafie wysiedziec godziny. Co najwyzej mecz, dwa w FIFE i koniec grania, dobranoc.

Mam to samo niestety. Jedyna gra, której potrafię poświęcić więcej czasu to FM.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie (poza FM-em) to gra musi mieć po prostu dobrą fabułę, żeby mnie wciągnęła. Nie może to być żadna Fifa, czy inna gra sportowa, bo to na kilka meczów i się nudzi. Ale jak fabuła mnie wciągnie to przecież nie odpuszczę nie wiedząc jak się kończy :D Wyjątkiem z gier, w które grałem w ostatnich miesiącach jest Alan Wake. Fajna gra, fajna fabuła, ale tak zjebane sterowanie i mechanika gry (głównie celowanie), że pogryzłbym mysz i klawiaturę zanim bym tę grę skończył. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Man_iac napisał:

Dla mnie (poza FM-em) to gra musi mieć po prostu dobrą fabułę, żeby mnie wciągnęła. Nie może to być żadna Fifa, czy inna gra sportowa, bo to na kilka meczów i się nudzi. Ale jak fabuła mnie wciągnie to przecież nie odpuszczę nie wiedząc jak się kończy :D Wyjątkiem z gier, w które grałem w ostatnich miesiącach jest Alan Wake. Fajna gra, fajna fabuła, ale tak zjebane sterowanie i mechanika gry (głównie celowanie), że pogryzłbym mysz i klawiaturę zanim bym tę grę skończył. 

Ja w to grałem na Xboxie.

 

No właśnie - przecież ja miałem kiedyś Xboxa, lol. Nie mogę sobie przypomnieć co się z nim w ogóle stało.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam prośbę: jeśli możecie, kliknijcie w ten formularz i zagłosujcie na mnie w pierwszych trzech kategoriach. Są to nominacje do rocznych nagród w polskim krafcie. W pierwszej i trzeciej wpiszcie moje imię i nazwisko (Artur Karpiński), a w drugiej Artur Karpiński (Beer, Bacon & Liberty). W pozostałych kategoriach nominujcie swój ulubiony sklep z piwem i imprezę piwną. Niech Wam Bóg w piwie wynagrodzi ? #siłaCMF

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...