Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie, wylogowało mnie ze steam, mam steam guard... na telefonie oczywko :D Zgłosiłem do supportu, ale trzeba czekać.

 

A dziś przebudzenie ostre, wieczorem pielęgniarka wyjęła mi wenflon, bo 7 dni to już długo na jeden i fajnie, luz noc bez chipa ;) rano o 6 przyszła założyć nowe, pytam czy można też na prawej, no można. Założyła poniżej poprzedniego i cyk, boli przy kroplówce, dałem wolniej i kit, wytrzymam, idę w kimę. Zleciała jedna mała kroplówka i przyszła zmiana pielęgniarek, druga mówi, że nie ma co się męczyć, robimy nowe. Teraz na lewej ręce i dłuższa igła. Wbija, na koniec coś nie poszło, cyk gula się robi. Dobra, to wyżej. Wbija trzeci wenflon i weszło jest okej. W tym momencie miałem trzy naraz :D I dopiero zaczęła wyjmować po kolei. Ale przepustowość na kablach śmiga teraz :cwaniak:

 

Odnośnik do komentarza
W sensie ile tego masła do gara? jutro wypróbuję  
to co mnie interesuje to mniej więcej między 150 a 200 euro, na chwilę obecną to trochę dla mnie dużo.
 
Może wynajdę jakiś lot i strzelę małą wycieczkę, albo po prostu skorzystam teraz ze zdrowej nogi i pojeżdżę po okolicznych miastach  

Wiesz, skoro za moją stówkę wpłaconą na zlot ktoś finansuje słabe wyniki w bukmacherce to mogę pożyczyć na wieczne nieoddanie stówkę by ściągnąć rodaka na święta.
  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, jmk said:

 

 

Dzięki.

 

Gnoje...

 

Spoiler

As part of our standard security measures, your order has been selected to for an additional review. This means our customer service agents need to quickly check your order.

Don’t worry - you don’t need to do anything at this point, but this will take approximately 30 minutes for us to process.

Please check back and click the link in your order email again later when your order will be available.

In the event that any further security checks are required, our customer support team will email you directly.

Otherwise please hold tight – we’ll have your order with you as soon as we can.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

No fajnie, wylogowało mnie ze steam, mam steam guard... na telefonie oczywko :D Zgłosiłem do supportu, ale trzeba czekać.

 

A dziś przebudzenie ostre, wieczorem pielęgniarka wyjęła mi wenflon, bo 7 dni to już długo na jeden i fajnie, luz noc bez chipa ;) rano o 6 przyszła założyć nowe, pytam czy można też na prawej, no można. Założyła poniżej poprzedniego i cyk, boli przy kroplówce, dałem wolniej i kit, wytrzymam, idę w kimę. Zleciała jedna mała kroplówka i przyszła zmiana pielęgniarek, druga mówi, że nie ma co się męczyć, robimy nowe. Teraz na lewej ręce i dłuższa igła. Wbija, na koniec coś nie poszło, cyk gula się robi. Dobra, to wyżej. Wbija trzeci wenflon i weszło jest okej. W tym momencie miałem trzy naraz :D I dopiero zaczęła wyjmować po kolei. Ale przepustowość na kablach śmiga teraz :cwaniak:

 

boli od samego czytania

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

Polemizowałbym z tezą, że cdkeys.com nie są keyshopem.

https://gg.deals/game/football-manager-2020/

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...