Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Just now, Dudek said:

Ja jeszcze jestem na etapie 76ers-Boston, ale nie znam wyniku, więc pewnie dzisiaj łyknę z radością :P

 

Też dobre spotkanie :) Boston i Dallas to w tym sezonie moje go-to drużyny do oglądania. Alert meczowy 6g polecał to co oglądam i to co Ty oglądasz z ostatnich dni, ale uznałem, że pora na LAL i Heat. Z dwa tygodnie nie widziałem żadnej z tych ekip :P

Odnośnik do komentarza

No to mam nowy klub. Sam się po mnie zgłosił. Sięgnął do czwartej ligi i mnie wyciągnął do... ekstraklasy (!). Nie zostawiłem jednak Hassleholm od razu i podpisałem kontrakt obowiązujący od nowego sezonu. Szkopuł w tym, że obiecałem utrzymać swój nowy zespół (Sirius) w Allsvenskan, tyle że zapewne spadną z niej zanim tam dołączę. Myślę że jest to sytuacja, która aż prosi się o buga i FM zinterpretuje to tak, że nie wywiązałem się z obietnicy :D

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna ciekawostka z FM 2020. Podpisałem umowę z nowym klubem, która obowiązuje od przyszłego sezonu. Nie mogę w związku z tym prowadzić żadnych negocjacji kontraktowych, gdyż odchodzę z klubu. Efekt tego jest taki, że cały Hassleholm skończy na wolnym transferze, a po awansie, który mam zamiar wywalczyć, klub zostanie bez piłkarzy, bo wszystkim się kończą umowy xD

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

O - jeszcze jedno. Sezon w IV lidze kończy się na 3 kolejki przed końcem Allsvenskan, czyli jeszcze poprowadzę w końcówce swój nowy klub (wg daty początku mojej umowy), a więc zapewne spadnę i awansuję w jednym sezonie :D

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, schizzm napisał:

Miała do mnie na święta przylecieć siostra z dziećmi, ale zdrowie jej się posypało i plan upadł :(. Bilety do PL drogie, to chyba przyjdzie mi samemu święta spędzić :/ 

 

Na forumke będziemy jakby co.

Teraz, Vami napisał:

O - jeszcze jedno. Sezon w IV lidze kończy się na 3 kolejki przed końcem Allsvenskan, czyli jeszcze poprowadzę w końcówce swój nowy klub (wg daty początku mojej umowy), a więc zapewne spadnę i awansuję w jednym sezonie :D

No i zostaniesz jeszcze zwolniony.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Vami napisał:

W ogóle - Warszawo - dziś jest akcja charytatywna z naszym udziałem. W bemowskim BeerHubie cały dochód ze sprzedaży naszego kwasa z czarną porzeczką - Fetyszysty Black Currant - przeznaczony jest na fundację Matuzalki, która opiekuje się psami-seniorami :) Zapraszam :)


O, zawsze chciałem tam zajechać. Może w końcu będzie okazja. Dzięki za info.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gotuję se zupę warzywną (wrzuciłem w sumie wszystko co miałem) i pierwszy raz w życiu wlałem do niej białego wina. Myślicie, że to dobre posunięcie? :D

 

ps jednak weganinem nigdy raczej nie zostanę. Za dużo z tym pierdolenia trochę i w moim przypadku kończy się to na jedzeniu jakichś syfów i słodyczy :( Ale na pewno mięso nie będzie podstawą mojego odżywania tak jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, lad napisał:

Gotuję se zupę warzywną (wrzuciłem w sumie wszystko co miałem) i pierwszy raz w życiu wlałem do niej białego wina. Myślicie, że to dobre posunięcie? :D

 

ps jednak weganinem nigdy raczej nie zostanę. Za dużo z tym pierdolenia trochę i w moim przypadku kończy się to na jedzeniu jakichś syfów i słodyczy :( Ale na pewno mięso nie będzie podstawą mojego odżywania tak jak kiedyś.

 

Zostań wegetarianinem. Mi sery i jajka pozwalają spoko dietę utrzymać :)

 

ja ostatnio jem zieloną soczewicę na kilogramy, a pierdzielenia z nią jest tyle, że trzeba z 15 minut namoczyć, 15 minut ugotować i przyprawić np sosem sojowym, solą i pieprzem. I to w wersji mini, jak się doda np podsmażoną cebulkę, marchewkę do gotowania albo np wędzoną paprykę, to jest jeszcze lepsze.

 

i cały czas chodzi mi po głowie zrobienie jakiejś wędliny, którą będę mógł podwędzić w mojej wędzarni, ale to chyba dopiero jak skończę ze studiami ;)

 

A, no i podstawa to polubić strączki i ziarna/kasze - np ja codziennie jem owsiankę na wodzie z bananem, kakao, pestkami dyni i słonecznika i orzeszkami ziemnymi. Jeszcze mi się nie przejadła, a jest hiper zdrowa i dostarcza niemal dzienną dawkę aminokwasów, potasu, magnezu i żelaza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Miała do mnie na święta przylecieć siostra z dziećmi, ale zdrowie jej się posypało i plan upadł . Bilety do PL drogie, to chyba przyjdzie mi samemu święta spędzić  
 

Ile orientacyjnie kosztują te bilety? To chyba nie najlepszy pomysł zostawać samemu w takim okresie.
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...