Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, me_who napisał:

Szykuje się kolejna prawacka hurrdurriada - Thunberg została człowiekiem roku wg Time :)

Ciekawe w którym komentarzu pod tą informacją będzie, że Hitler, Chruszczow czy Stalin (dwukrotnie!) też byli :D

Ale fopa, pomyliles Chruszczowa z Putinem :roll:

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny mecz. Joventud wygrał z dużą przewaga, ale pierwsza połowa była na styk, dopiero w trzeciej kwarcie uciekli Kazaniowi, któremu w drugiej połowie zupełnie nie siedziały trójki. 

Atmosfera bardzo rodzinna i lokalna, kompletnie inaczej niż na Barcelonie. Przede wszystkim bardzo dużo starszych osób, tak z 60+. Z chęcią tam wrócę w sobotę :)

Z hajlajtow - zobaczyłem brata Enesa Kantera ;)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

O widzicie, a ja zapomniałem się pochwalić, że calutki mój dom miał w tym tygodniu wirusa w stylu jelitówki, a przecież każdego tutaj to interesuje ;) Ale był to ciekawy efekt domina - dzieciaki miały tam jakieś małe zdarzenia w czwartek i sobotę, a w poniedziałek przy obiedzie żona zaniemogła, ja po piłce wieczorem wróciłem i padłem trzęsąc się pod kocem, rano już mama nie mogła z łóżka wstać, a tata jak wrócił z pracy, to od razu poszedł spać na kanapie. Na szczęście u wszystkich nie trwało to dłużej niż 24h.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...