Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Hajd napisał:

To akurat nie jest az tak wazne, bo Cwiakala wykonuje po prostu rzetelna, dziennikarska robote i to jest u niego najlepsze, bo potrafi zainteresowac tematem z pozoru malo ciekawym. Ja np kompletnie nie sledze hiszpanskiej pilki, a super mi sie sluchalo np o Ronaldo i jego Realu Valladolid, Quique Setienie i Betisie albo sytuacji w Valencii.

 

Stan Futbolu albo Misja Futbol to takie pogaduchy o wszystkim i o niczym, a biorac pod uwage sklad tego nowego projektu to tam bedzie podobnie. Jak dla mnie spoko, lubie czasem w samochodzie odpalic zamiast muzyki.

Misja futbol to od dłuższego czasu towarzystwo jednej adoracji pod nadzorem merytorycznym Janusza Basałaja #tatajanusz. Podejrzewam, że ten kanał będzie tego kontynuacją. Chłopaki złapali kontrakty od etoto i teraz będą tego króliczka gonić, nie wysilając się zbytnio.

Ćwiąkała to zupełnie inny level, podpisuje się pod tym co Hajd napisał.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Keith Flint napisał:

kurwa mać, zy ja sie od niej nie uwolnie? znom dzsiaj spotkalem moja Nemezis, i pol dnia przeplkanego. Jak dlugo mozna tak zyc.

przypadkowo czy zainicjowales? (lub ona) 

2 godziny temu, Keith Flint napisał:

kurwa mać, zy ja sie od niej nie uwolnie? znom dzsiaj spotkalem moja Nemezis, i pol dnia przeplkanego. Jak dlugo mozna tak zyc.

przypadkowo czy zainicjowales? (lub ona) 

 

Generalnie to Cię w chuj rozumiem, jakbyś chciał się wygadac, wal na PW. 

Odnośnik do komentarza

W ogóle grałem w to Jedi Fallen Order i jeszcze nigdy się tak od gry nie odbiłem jak od ściany, wszystko mnie tam irytowało, główny bohater, walka, skakanie, labiryntowe planety, backtracking, etc. etc. Dobrze, że pożyczyłem, a nie kupiłem, bo sobie bez wkurwiania się obejrzałem resztę fabuły na YT i oddaję z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza

Bylem właśnie na imprezie z ludźmi z obozu integracyjnego ze studiow. Niektórych nie widziałem iles lat. Po nasiadowce przenieslismy się na dyskotekę w hybrydach, gdzie rozwinęła się ciekawa dynamika. Otóż do naszego kółka próbowali dołączyć obcy faceci, którzy jednakowoż natychmiast stawali się otoczeni przeze mnie i trzech kolegów, z czego ja bylem najmniejszy, zarówno wysokością, jak i szerokością barków. Otóż ci obcy, w zupełnie niezrozumiały sposób, wkrótce tracili zainteresowanie i oddalali się w różnych kierunkach. Nie uważam, żebyśmy byli szczególnie brzydcy, więc jakże to wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Hajd napisał:

To akurat nie jest az tak wazne, bo Cwiakala wykonuje po prostu rzetelna, dziennikarska robote i to jest u niego najlepsze, bo potrafi zainteresowac tematem z pozoru malo ciekawym. Ja np kompletnie nie sledze hiszpanskiej pilki, a super mi sie sluchalo np o Ronaldo i jego Realu Valladolid, Quique Setienie i Betisie albo sytuacji w Valencii.


Zgadzam się, dlatego też uważam, że przykład Tomka jest nieco inny. On po prostu chce wykorzystać research, który robi pod mecze, ale nie wykorzystał go podczas swojej pierwszej platformy do kontaktu z kibicami (komentarz, jakieś wejścia ze stadionów etc.), ponieważ nie było odpowiedniej okazji/tematu lub nie chciał zagadać meczu. Dlatego założył sobie kanał z pasji i będzie go prowadził na boku, skupiając swoją uwagę głównie na pracy w Canal+.
Myślę też, że może ten kanał traktować jako potencjalną inwestycję, bo dziennikarstwo raczej idzie w tę stronę, że liczy się nazwisko, a nie tytuł gazety/portalu lub stacja telewizyjna.

Biznes tej czwórki ma zarabiać tu i teraz (kilku reklamodawców/sponsorów już mają nagranych lub są blisko tego), a biorąc pod uwagę, że materiały będą pojawiać się częściej, to nie ma jak wierzyć, że zrezygnują z programów z gadającymi głowami, którymi dosyć łatwo zapełnić pustkę. Kwestia tego czy ich zasięgi pozwolą nadrobić bylejakość takich produkcji.

Z czwórki Stanowski, Smokowski, Pol i Borek tylko ten ostatni jest obecnie mocniej związany z piłkarskim dziennikarstwem i ma jeszcze obowiązki z tym związane w innym miejscu. Pozostali raczej będą wrzucać w ten kanał wszystko co mogą, a Stano ewentualnie będzie starał się gimnastykować, aby to łączyć, chociaż on raczej od jakiegoś czasu bardziej nadzoruje Weszło pod względem biznesowym, a nie publikuje treści.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Stanowski i Pol to już od ładnych paru lat nie nadają się do niczego oprócz prowadzenia programów, nie mają nic ciekawego do powiedzenia/napisania od siebie. Możliwe, że tak to będzie działać - będą prowadzić programy i zarabiać na dawać szansę jakimś młodszym dziennikarzom ze swojego kręgu znajomych.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hidalgoo napisał:

Możliwe, że tak to będzie działać - będą prowadzić programy i zarabiać na dawać szansę jakimś młodszym dziennikarzom ze swojego kręgu znajomych.


Z tego co wiem to taki jest plan, ale wątpię, aby Stano odpuścił kanałowi przy jakichś pojedynczych swoich wojenkach :)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, jmk napisał:

Nie żebym zaprzeczał ;) ale to jest projekt usytuowania domu względem działki, projekt domu wstępny też rysowałem ręcznie i w paincie ;)  w sumie aż tak się nie różni od tego co budujemy :D

Pewnie Ci się już nie przyda, ale pro tip, to polecam Google Drawings, które znajdują się normalnie w pakiecie Google Docs - używam tego do robienia makiet stron internetowych, dużo łatwiej się robi takie rzeczy na prostokątach i trzymając proporcje itp ;) 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, wwosik napisał:

Bylem właśnie na imprezie z ludźmi z obozu integracyjnego ze studiow. Niektórych nie widziałem iles lat. Po nasiadowce przenieslismy się na dyskotekę w hybrydach, gdzie rozwinęła się ciekawa dynamika. Otóż do naszego kółka próbowali dołączyć obcy faceci, którzy jednakowoż natychmiast stawali się otoczeni przeze mnie i trzech kolegów, z czego ja bylem najmniejszy, zarówno wysokością, jak i szerokością barków. Otóż ci obcy, w zupełnie niezrozumiały sposób, wkrótce tracili zainteresowanie i oddalali się w różnych kierunkach. Nie uważam, żebyśmy byli szczególnie brzydcy, więc jakże to wyjaśnić?

To ciekawe, mi ze studiów została garstka znajomych, z którymi się spotykam regularnie i mamy kontakt praktycznie codziennie. Z tego dużego grona z pierwszych imprez, to już z nikim się właściwie nie widuję. Za to kolejnego 10-lecia matury to już nie mogę się doczekać, z klasą z liceum to ze wszystkim chętnie bym się spotkał znowu :)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, wwosik napisał:

Bylem właśnie na imprezie z ludźmi z obozu integracyjnego ze studiow. Niektórych nie widziałem iles lat. Po nasiadowce przenieslismy się na dyskotekę w hybrydach, gdzie rozwinęła się ciekawa dynamika. Otóż do naszego kółka próbowali dołączyć obcy faceci, którzy jednakowoż natychmiast stawali się otoczeni przeze mnie i trzech kolegów, z czego ja bylem najmniejszy, zarówno wysokością, jak i szerokością barków. Otóż ci obcy, w zupełnie niezrozumiały sposób, wkrótce tracili zainteresowanie i oddalali się w różnych kierunkach. Nie uważam, żebyśmy byli szczególnie brzydcy, więc jakże to wyjaśnić?

Szacun, bo ja z takiego spotkania pewnie nie wyszedłbym o własnych siłach. A co dopiero jeszcze pisać na forum :D

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, schizzm napisał:

przypadkowo czy zainicjowales? (lub ona)

 

Generalnie to Cię w chuj rozumiem, jakbyś chciał się wygadac, wal na PW. 

przypadkowo, robilem zakupy w biedrze, stoje przed kasa, az nagle słyszę ciche "czesc". Chiwle pogadalismy i spierdalałem do roboty, a ona na studia, bo sie na zaoczne przeniosła.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, adamus napisał:

Jaką miejscówkę polecacie do weekendowy wyjazd w lutym (wchodzi w grę cała europa)? Interesuje mnie bardziej zwiedzanie miasta. Narty i inne sporty zimowe odpadaja. Lepiej chyba południowe rejony aby było trochę cieplej niż w PL.

w Sewilli byłeś, co nie?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...