Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, wojt3k napisał:

Serwus!
Co się dziwić, że z Chin przesyłki idą długo, skoro zamowienie z Sephory z 13 listopada nadal ma status „w przygotowaniu”. Miał być prezent na Mikołaja dla Żony, a tu nie wiem czy zdążę na Jej urodziny w lutymemoji53.png

sephora to zlecam firmom zewnetrznym, idzie sprawna, kolezanka pracuje w czymś takim jako logistyk, ale niestety poszła już na macierzyński ...

2 minuty temu, Dudek napisał:

Z drugiej strony ja zamawiałem ojcu narzędzia i niby paczka wyszła z Hiszpanii 15 listopada, miała być 25, a tutaj cisza :(

oo mój klimat, co zamawiałeś :)?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mauro napisał:

News, że tak powiem, nie pierwszej świeżości ;) 

 

Ale chociaż z tego roku :P 

 

(udowadniałem koleżance z pokoju że jej wyniesiona ze szkoły znajomość stolic republik radzieckich może się już nie przydać, bo Kazachstan zostawił Ałma-Ata w latach 90, a tu taka niespodzianka!)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Cytat
W dniu 22.11.2019 o 16:31, lad napisał:

Kiedyś gdzieś tam poruszaliśmy jakiś temat samobójstw i ktoś pisał o uż. Pidżej (czy to ten? @P.J?), który podobno się powiesił. Skąd było to wiadomo i czy to potwierdzone info?

 

To jeszcze było na starym-starym forum (z 10 lat temu).Ktoś z forum był na pogrzebie/grobie AFAIR. Coś mi się @Qcz kojarzy?

@Gabe na forum bywam raz na miesiąc i dopiero dziś zobaczyłem raport. Nie wiem czy dalej prowadzona była dyskusja, bo nie mam czasu czytać 7364 stron pier** ;)

To nie był Pidzej a Rafał Piłat "Pilatovic" redaktor CCM w 2005 roku. Byliśmy z Barolą i Charlim jakiś czas po pogrzebie na cmentarzu bodaj w Toruniu, ale ręki nie dam sobie uciąć. Na ogromny wieniec, który nie mógł do auta wejść złożyło się wiele osób ze sceny. Z tego co mi wiadomo nie powiesił się a odszedł na serce.

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...