Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O jasny gwint, tego się nie spodziewałem. White Sox przesunęli mnie po 1/3 sezonu w AAA do Majors :D

 

MLB nadchodzę :cool: 

 

Debiut przeciwko Indians w Cleveland i Kluberowi.

 

wynik 0:8, a ja 0/3 :kekeke: 

 

W drugim meczu, pierwsza wizyta na kiju, Solo HR przeciwko Civale, no to przywitałem się z ligą :) 

 

(no dobra, z tego co widzę, przesunęli mnie, bo RF z pierwszego składu doznał kontuzji na miesiąc. Ciekawe czy mnie cofną, jak wróci :-k)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

No właśnie... tylko to nie o futbolu amerykańskim :P 

To zmieniając temat - ładne przeceny na GOG-u w ich wyprzedaży. Niektóre tytuły historycznie najniższe ceny (np. kolekcje Jazz JackRabbit 1 i 2 ;) lub Flashback) 

Łooo, Flashback jest w ogóle na PC? Przecież to gra mojego dzieciństwa z Amigi :wub:

No i Heart of Darkness.

 

Zawsze się boję odpalać takie tytuły po latach, bo nostalgia mocno a zderzenie z rzeczywistością czasem je mocno weryfikuje.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

O jasny gwint, tego się nie spodziewałem. White Sox przesunęli mnie po 1/3 sezonu w AAA do Majors :D

 

MLB nadchodzę :cool: 

 

Debiut przeciwko Indians w Cleveland i Kluberowi.

 

wynik 0:8, a ja 0/3 :kekeke: 

 

W drugim meczu, pierwsza wizyta na kiju, Solo HR przeciwko Civale, no to przywitałem się z ligą :) 

 

(no dobra, z tego co widzę, przesunęli mnie, bo RF z pierwszego składu doznał kontuzji na miesiąc. Ciekawe czy mnie cofną, jak wróci :-k)

Graty :D Piłeczki pewnie juz nie dostałeś? ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Nie dostałem ;)

 

MLB zaczyna dawać w kość, poziom pitcherow ustawił się na HoF :P, jestem po 27 meczach, AV .205, 20H, 4HR, 6RBI, OBP .271.

Szalu nie ma, ale fajniej się gra przeciwko pitcherom, ktorych się zna z TV ;)

Tymczasem chyba zostanę w 40-osobowym rosterze. Mojego kolegę RF-a, którego zastapilem na czas kontuzji, wytransferowali za 2B z Rockies. 

A potem przehandlowali mojego ziomeczka LF jeszcze z czasów AAA za Marka Zagunisa (też RF) z Cubs, tyle że ten overallem jak i reszta rywali odstaje ode mnie na tej pozycji (ja 71, następny 63). :)

 

Mam nową przeklęta piłkę, które nie potrafię odbijać, Changeup, o zgrozo, jak to czytać, nie mam pojęcia :roll:

Odnośnik do komentarza

Leon, jak ja kiedyś chorowałem na to auto. Oby dobrze służył.
Seat znalazł nowego właściciela, który pofatygował się aż z Katowic (nie umioł godać, jo nie wjym jak to tak). Ale nie ukrywam, że zerkam na telefon nerwowo czy aby nie ma jakiejś wiadomości w stylu „Seat Kaputt”.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...