Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  

1 minutę temu, jmk napisał:

Nie analizowałem jak strzelane były gole ;) Wziąłem info z flashscore, kiedy schodził/wchodził - w której kolejce mam błąd czasu jego gry? Są od 1 do 13 po kolei.

Mnie w ogóle wyszły inne dane ;) ale dawno liczyłem i mogłem się pomylić. Teraz rzuciłem okiem choćby na transfermarkt i wyszło, że grał 873 (nie 783), a w konsekwencji odejmując od totalu minut błędną wartość wychodzi zawyżona liczba minut bez niego.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gacek napisał:

6 goli z Piątkiem 3 to SFG (2x karne wykończone przez Piątka, wywalczone bez niego, 1x wolny Suso

O, czyli gole z rzutów karnych się nie liczą? To dość ciekawe podejście do interpretacji przepisów gry w piłkę nożną.

3 minuty temu, Gacek napisał:

MiLAn KupUJe NaPAAstNIKufff I nIe UMiE iCh wyKOżystadź!!!

Skoro sprowadzasz rozmowę na takie tory to co ja mogę ¯\_(ツ)_/¯

Transferowe cele Milanu na najbliższe okno: Lapadula (oddany po jednym sezonie, strzelił 8 goli dla Milanu w 29 meczach, obecnie prawdziwy DZIK w Lecce – 3 trafienia w 9 meczach i 4 żółte kartki. Nie sprawdzałem czy strzela też karne), Cutrone – może znowu uda się go dobrze wprowadzić, ale pewnie będzie dużo kosztował, bo sieje rozpierdol na Wyspach. Może uda się też sprowadzić Gabriela Barbosę vel GABIGOLA – talent podobno porównywalny do Gabriela Jesusa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gacek napisał:

  

Mnie w ogóle wyszły inne dane ;) ale dawno liczyłem i mogłem się pomylić. Teraz rzuciłem okiem choćby na transfermarkt i wyszło, że grał 873 (nie 783), a w konsekwencji odejmując od totalu minut błędną wartość wychodzi zawyżona liczba minut bez niego.

 

Ale liczysz tylko ligę?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, jmk napisał:

 

Ale liczysz tylko ligę?

A w jakich rozgrywkach jeszcze grał w tym sezonie Milan? ;) 

No bo jeśli mówimy o częstotliwości zdobywania goli przez Milan z Piątkiem i bez Piątka to nie bardzo wiem, które rozgrywki jeszcze mam liczyć, w których Milan uczestniczy.

Jak pisałem, porównałem Twoje liczenie z liczbą minut z transfermarkt: https://www.transfermarkt.pl/krzysztof-piatek/leistungsdaten/spieler/327757 Nie sprawdzałem, w którym wierszu masz błąd.

 

Tak czy owak to detal, który może tylko dodatkowo pogorszyć jego ocenę. Milan strzela albo dwa, albo (IMO) trzy razy częściej bez Piątka, a i to wliczając karne, w których wywalczeniu nie brał udziału, i cudnego wolnego Suso, co jest bardzo łaskawym sposobem oceniania jego wpływu na zespół (bo karne dostał w tym sezonie tylko dla podbudowania go, lepiej je wykonuje Kessie). Ci sami gracze bez niego grają lepiej / strzelają częściej. Przypadek. :keke: 

Still jedyną kontrą na tę statystykę jest, że z Kaliniciem nie było lepiej :picard: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

A pozostając w temacie Serie A pamiętacie jaka beczka była z FYMa na temat "talentu" Drągowskiego. Czyż nie należą mu się przeprosiny i jakaś nagrodą pieniężna? Tak z 3 koła? ;) 

 

Można śmiało powiedzieć, że był na tyle pewny swoich wróżebnych talentów i trzeciego oka, że sam sobie przyznał nagrodę na konto przyszłego spełnienia przepowiedni. 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:

To wymowne samo w sobie, ale dodajmy: z tych 6 goli z Piątkiem 3 to SFG (2x karne wykończone przez Piątka, wywalczone bez niego, 1x wolny Suso), a 3 z gry to 2 bramki przy udziale Piątka (Lecce, Lazio). No i masz błąd (nawet więcej imo), bo Piątek zagrał w lidze 873 minuty.

Z tych 6 goli bez Piątka wszystkie gole to z gry. W 297 minut.

6 goli z Piątkiem w 873 minuty vs 6 goli bez Piątka w 297 minut. Tak, Piątek tu jest ofiarą. :keke: 

 

MiLAn KupUJe NaPAAstNIKufff I nIe UMiE iCh wyKOżystadź!!!

co jeszcze? https://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/3229230

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kaczy napisał:

Rzeczywiście, popełniłem błąd. Nic to nie zmienia w kontekście postawionej tezy. :) 

Zresztą sam mecz to znakomity przykład tego, o czym piszę. Do przerwy z Piątkiem słabiutka gra i 0:1, po przerwie bez Piątka dwie bramki i wygrana po lepszej grze.

 

11 minut temu, Brudinho napisał:

A pozostając w temacie Serie A pamiętacie jaka beczka była z FYMa na temat "talentu" Drągowskiego. Czyż nie należą mu się przeprosiny i jakaś nagrodą pieniężna? Tak z 3 koła? ;) 

Cały czas mimo wszystko IMO rączki na kołdrze. O jakim on potencjale pisał, -9?

Bo Drągowski na razie ma za sobą super rundę w Empoli i bez zachwytów we Florencji (13 meczów, 20 goli straconych, acz słabiutka obrona przed nim). Skorupski był IMO o wiele regularniejszy i błyszczał formą na dłuższym dystansie, a jednak Roma najpierw postawiła na Alissona (TOP), a później na tego Duńczyka (flop) i Hiszpana (bez rewelacji).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hajd napisał:

Daj to sobie do podpisu, dobrze cie charakteryzuje to zdanie.

A pokażesz, co to zmienia w kontekście postawionej tezy? Czy nadal będziesz udawał, że nie widzisz tej statystyki, rozmywając dyskusję (przywołaniem gracza Świętych) w sposób tak zabawny, by finalnie przyznać mi rację? :keke: 

btw afair karnego wywalczył fajną sztuczką bezpośredni rywal Piątka o miejsce w składzie - Leao. Super argument na poparcie tezy o przydatności Piątka. :keke: 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Brudinho napisał:

A pozostając w temacie Serie A pamiętacie jaka beczka była z FYMa na temat "talentu" Drągowskiego. Czyż nie należą mu się przeprosiny i jakaś nagrodą pieniężna? Tak z 3 koła? ;) 

A Piotra Czaplinskiego pamietasz?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gacek napisał:

Cały czas mimo wszystko IMO rączki na kołdrze. O jakim on potencjale pisał, -9?

Bo Drągowski na razie ma za sobą super rundę w Empoli i bez zachwytów we Florencji (13 meczów, 20 goli straconych, acz słabiutka obrona przed nim). Skorupski był IMO o wiele regularniejszy i błyszczał formą na dłuższym dystansie, a jednak Roma najpierw postawiła na Alissona (TOP), a później na tego Duńczyka (flop) i Hiszpana (bez rewelacji).

 

Olssona? To Szwed ;) Ale flop niesamowity :keke: 

Za Hellas dostał 7,5 i trzeba przyznać, że długo trzymał Viole w grze. Ostatnio mimo 5 goli, też dostał niezłą notę. Jestem ciekaw, bo wielu już go skreślało a w tym Empoli się odrodził.

2 minuty temu, SZk napisał:

A Piotra Czaplinskiego pamietasz?

 

Za Czaplińskiego nas nie policzył :keke: Więc się nie liczy ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...