Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, me_who napisał:

No fakt, ale jest ich tylu, że może znalazłoby się tylu, żeby utrzymać szkołę. Albo rozszerzyć "asortyment". Przecież ci co planują zostać mogą chcieć podnosić swoje kompetencje, a nie wiecznie pracować na zmywaku czy w okienku w Maku.

IMHO do Polski przyjeżdżają dwie grupy Ukraińców - młodzi, z dość zamożnych rodzin, na studia - oni czasem przez studia pracują w gastro itd., ale po studiach raczej sobie ogarną coś lepszego bez większych problemów - też pewnie większość ma podejście, że języka to ich nauczą na uczelni. No i druga grupa, dużo starsza, wszelkiego rodzaju hydraulicy, budowlańcy itd. - ich bym nie podejrzewał o zainteresowanie nauką obcych języków. Aczkolwiek to tylko z moich obserwacji.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Scorpio napisał:

U mnie pre-season z Twins. Szlo mi bardzo dobrze, aż do momentu kiedy znowu doszedłem do poziomu all-star. Musiałem to ręcznie zmienić na veteran, bo to nie ma sensu :/ Narazie mam As Expected, ale pewnie wyląduje w AAA na kolejny sezon. Grasz każdy mecz czy jakieś symulujesz?

Nie zmieniaj, cały fun jest w ustrzeleniu pitchera na wyższym poziomie :D

Ja jestem ciągle as expected. Na początku drugiego sezonu mam OVR 67, gram wszystkie mecze :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

No właśnie z Piątkiem jest taki problem, że on strzelał gola za golem w 1 rundzie praktycznie. Nie wiemy czy byl to jednorazowy wystrzal czy nie. I sądzę, że Milan jest ciężkim klubem dla napastnika tylko, że wspomniany Higuain w Chelsea tez sobie nie poradził. Z Andre Silva problem jest taki, że na przykladzie Sevilli - wystrzal formy i zkazd do bazy na reszte sezonu. Rebic mam nadzieje ze potrzebuje czasu. Kalinica nie skomentuje. A co do Evertonu to angielska piłka dla Piatka może być dobra. Piłka czesto go szuka w polu karnym, wiec moze nie byc to az taki niewypal w zespole ktory bedzoe czesto wstrzeliwal pilki tamze. 

Mam w pracy kolegę-byłego piłkarza (max 3 liga, czyli bez szału), który najpierw pukał się w czoło, że nie chcę Piątka, później stopniowo przyznawał mi rację - choć w teorii, dla osób bazujących na livescore, Piątek bronił się golami, a teraz sam toczy bekę z Polaków broniących Polaka-rodaka, choć gołym okiem widać, że Piątek to szkodnik. Wystarczyło, że z pozycji kibica kadry zaczął oglądać mecze, a nie oceniać przez porównanie renomy klubu z boiskowym obrazem gry. Rozmawiałem z nim dziś o zainteresowaniu Evertonem, uśmialiśmy się strasznie - imo Piątek totalnie tam nie pasuje. On w tym sezonie jest jak wóz z węglem, dodatkowo nie jest za dobry w grze głową, nic nie daje poza polem karnym. Jeśli zagraniczni kibice (imo trzeźwo) oceniają go w następujący sposób, to jak go widzisz w Anglii? :keke:  Ilu widzisz takich one trick pony w składach drużyn z PL?

Milan ma cały bagaż swoich problemów, a ta litania napastników to tylko potwierdza, tyle że to jest też cherrypicking. Bacca się sprawdził, tylko ktoś upadł na głowę i zaczął kombinować z piłkarzami bardziej wszechstronnymi (oddając go, by wziąć Higuaina, a później Piątka - ot, ironia). Kalinić to był syf porównywalny z Piątkiem, ale też trafił na moment, w którym wymieniono nastu piłkarzy, trudno było wymagać gry na poziomie z Fiorentiny, no i dyscyplinarnie to był wuj. Balotelli to też cherrypicking, bo skoro mówimy, że się nei sprawdził, to czemu przywołujemy drugi jego pobyt w klubie, a nie pierwszy?

Z Higuainem to był ten problem, że on w ogóle nie powinien był trafić do klubu, od samego początku traktował to jak zesłanie i (tak jak pisałem rok temu) to był nonsens, że go braliśmy, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego koszt (finansowy, ale też niefinansowy w postaci odstawienia Bakki). Aspekt sportowy był tu drugorzędny, Higuain zresztą spisywał się nieźle do jego fuckupu z meczu z Juventusem. Zresztą pokazywanie, ze to Milan mu szkodził na tle tego, jak Higuain pokazał się w Chelsea, to trochę lol.

Rebić to nei napastnik, on przychodził jako LW w desperackim ruchu związanym z Andre Silvą, nie rozumiem przywołania go tutaj.

Andre Silva to z kolei gigantyczny IMO wyrzut sumienia, bo gdy grał w pierwszym sezonie - to nie tak źle, gdy dołączył do Sevilli to się pojawiły problemy zdrowotne, a na koniec popisał się dyscyplinarnie, teraz w Eintrachcie znów nie ma dramatu. Nie ogarniam jego przygody z klubem, ale z Gourcuffem też nie ogarniałem, a czas pokazał, że się myliłem.

 

To wszystko jednak przyznawanie @Hajd większej uwagi, niż na to zasługują jego tezy. Rzeczywistość jest taka, że bez Piątka strzelamy trzy razy częściej, więc większym problemem jest Piątek, a nie Milan. I tego prostego argumentu (opartego na próbie kilkunastu meczów, imo rzetelnej) nie da się zbić.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Brudinho napisał:

A co do Evertonu to angielska piłka dla Piatka może być dobra. Piłka czesto go szuka w polu karnym, wiec moze nie byc to az taki niewypal w zespole ktory bedzoe czesto wstrzeliwal pilki tamze. 

No Everton tyle sytuacji tworzy, że nic tylko dostawiać nogę.

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam to jak FM ze mną sobie pogrywa.

 

Hej, znalazłem Ci fajnego napastnika - 20 lat, wraz z Ljungskile wygrał szwedzką ligę młodzieżową dywizja 1 grupa 8 - super napastnik!

 

<otwieram historię występów>

 

2014-2018 Ljungskile 14 meczów 0 bramek

 

Napastnik

Kurwa.

Jego.

Mać.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Reaper said:

Mnie fascynuje jak Gacek potrafi o jednym Piątku pierdolić w trzech różnych tematach i jeszcze być w stanie pisać takie elaboraty na ten temat i co chwila wyciągać kolejnych kolegów, którzy przyznawali mu rację :-k 

 

Mnie to nie dziwi. Mam takiego goście w BC Żalgiris. Jak mnie dobrze wkurwi w trakcie meczu to 4-5 dni opowiadam wszystkim co widziałem i jakie to chujowe było. Frustrujące to jest, zwłaszcza, jak jeszcze można to poprzeć "aniemowilemkurwa!!!" :D

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gacek napisał:

Mam w pracy kolegę-byłego piłkarza (max 3 liga, czyli bez szału), który najpierw pukał się w czoło, że nie chcę Piątka, później stopniowo przyznawał mi rację - choć w teorii, dla osób bazujących na livescore, Piątek bronił się golami, a teraz sam toczy bekę z Polaków broniących Polaka-rodaka, choć gołym okiem widać, że Piątek to szkodnik. Wystarczyło, że z pozycji kibica kadry zaczął oglądać mecze, a nie oceniać przez porównanie renomy klubu z boiskowym obrazem gry. Rozmawiałem z nim dziś o zainteresowaniu Evertonem, uśmialiśmy się strasznie - imo Piątek totalnie tam nie pasuje. On w tym sezonie jest jak wóz z węglem, dodatkowo nie jest za dobry w grze głową, nic nie daje poza polem karnym. Jeśli zagraniczni kibice (imo trzeźwo) oceniają go w następujący sposób, to jak go widzisz w Anglii? :keke:  Ilu widzisz takich one trick pony w składach drużyn z PL?

Milan ma cały bagaż swoich problemów, a ta litania napastników to tylko potwierdza, tyle że to jest też cherrypicking. Bacca się sprawdził, tylko ktoś upadł na głowę i zaczął kombinować z piłkarzami bardziej wszechstronnymi (oddając go, by wziąć Higuaina, a później Piątka - ot, ironia). Kalinić to był syf porównywalny z Piątkiem, ale też trafił na moment, w którym wymieniono nastu piłkarzy, trudno było wymagać gry na poziomie z Fiorentiny, no i dyscyplinarnie to był wuj. Balotelli to też cherrypicking, bo skoro mówimy, że się nei sprawdził, to czemu przywołujemy drugi jego pobyt w klubie, a nie pierwszy?

Z Higuainem to był ten problem, że on w ogóle nie powinien był trafić do klubu, od samego początku traktował to jak zesłanie i (tak jak pisałem rok temu) to był nonsens, że go braliśmy, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego koszt (finansowy, ale też niefinansowy w postaci odstawienia Bakki). Aspekt sportowy był tu drugorzędny, Higuain zresztą spisywał się nieźle do jego fuckupu z meczu z Juventusem. Zresztą pokazywanie, ze to Milan mu szkodził na tle tego, jak Higuain pokazał się w Chelsea, to trochę lol.

Rebić to nei napastnik, on przychodził jako LW w desperackim ruchu związanym z Andre Silvą, nie rozumiem przywołania go tutaj.

Andre Silva to z kolei gigantyczny IMO wyrzut sumienia, bo gdy grał w pierwszym sezonie - to nie tak źle, gdy dołączył do Sevilli to się pojawiły problemy zdrowotne, a na koniec popisał się dyscyplinarnie, teraz w Eintrachcie znów nie ma dramatu. Nie ogarniam jego przygody z klubem, ale z Gourcuffem też nie ogarniałem, a czas pokazał, że się myliłem.

 

To wszystko jednak przyznawanie @Hajd większej uwagi, niż na to zasługują jego tezy. Rzeczywistość jest taka, że bez Piątka strzelamy trzy razy częściej, więc większym problemem jest Piątek, a nie Milan. I tego prostego argumentu (opartego na próbie kilkunastu meczów, imo rzetelnej) nie da się zbić.

Taki elaborat, ta można go sprowadzić do jednego zdania – w tym Milanie w ostatnich kilku latach z kilku napastników sprawdził się jeden Bacca, a wszyscy pozostali przed przyjściem do Milanu lub po odejściu z niego grali lepiej. I tej tezy też nie zbijesz.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hajd napisał:

Taki elaborat, ta można go sprowadzić do jednego zdania – w tym Milanie w ostatnich kilku latach z kilku napastników sprawdził się jeden Bacca, a wszyscy pozostali przed przyjściem do Milanu lub po odejściu z niego grali lepiej. I tej tezy też nie zbijesz.

Bacca, Lapadula, Balotelli, bardzo dobrze wprowadzający się Cutrone...

Mam dużo więcej argumentów na poparcie tego, że to środowisko nie jest toksyczne niż Ty na podważenie tezy, że Milan strzela dużo częściej bez Piątka, a zatem to Piątek jest problemem.

Nie zamierzam bronić scoutingu, przecież właśnie w wyniku jego gigantycznego fuckupu tak mierny piłkarz jak Piątek dołączył do drużyny. Cieszę się jednak, że sprowadziłeś rozmowę na te tory, bo w ten sposób przyznajesz mi rację, że klub źle funkcjonuje, skoro dopuszcza tak miernych piłkarzy w swoje szeregi, a Piątek nie przystaje do tej drużyny. Ironia tkwi w tym, że gdy ja to twierdziłem od początku, tak Ty się ze mną nie zgadzałeś, a teraz sam to podnosisz. :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Bacca, Lapadula, Balotelli, bardzo dobrze wprowadzający się Cutrone...

Mam dużo więcej argumentów na poparcie tego, że to środowisko nie jest toksyczne niż Ty na podważenie tezy, że Milan strzela dużo częściej bez Piątka, a zatem to Piątek jest problemem.

Nie zamierzam bronić scoutingu, przecież właśnie w wyniku jego gigantycznego fuckupu tak mierny piłkarz jak Piątek dołączył do drużyny. Cieszę się jednak, że sprowadziłeś rozmowę na te tory, bo w ten sposób przyznajesz mi rację, że klub źle funkcjonuje, skoro dopuszcza tak miernych piłkarzy w swoje szeregi, a Piątek nie przystaje do tej drużyny. Ironia tkwi w tym, że gdy ja to twierdziłem od początku, tak Ty się ze mną nie zgadzałeś, a teraz sam to podnosisz. :keke: 

Ty żyjesz chyba w jakiejś stworzonej przez siebie symulacji rzeczywistości.

Lapadula to tak znakomity napastnik, że postanowiono go oddać do Genoi, Balotelli odszedł po sezonie, w któym zdobył jedna bramke. Cutrone wprowadzil sie tak znakomicie, ze został pogoniony do Anglii, gdzie radosnie grzeje lawe w Wolves, a jak juz gra, to nic nie strzela. No rzeczywiscie super zawodnicy xD Tylko jeden Bacca sie sprawdzil.

 

Zatrzymajmy sie na chwile przy tym italianskim wonderkidzie - to jego wina, ze nie strzela w Wilkach czy klub chujowo postapil, ze sprowadzil tak niepasujacego do siebie pilkarza?

 

Ja bronie swojej tezy, ze Milan to chujowo zarzadzany i chujowo grajacy klub - ty sie skupiasz na Piatku, na temat ktorego nie powiedzialem slowa, a jednoczesnie uwazasz, ze przyznaje ci racje. No komedia.

To ty sie w koncu ze mna zgodziles przyznajac, ze w Milanie napastnicy chujowo graja - i Piatek nie jest tu wyjatkiem. Z uporem godnym lepszej sprawy (a co najmniej jedna przychodzi mi do glowy) wolisz sie za to upierac, ze to wina Piatka, ze Milan kupuje napastnikow i nie umie ich wykorzystac.

 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam pakiet statystyczny, na szybko policzyłem, że:

 

1) 1170 minut Milanu w tym sezonie (13 meczów), liczymy, że mecz to 90 minut.

2) 783 minut zagrał w nich Piątek - ilość goli dla Milanu - 6

3) 387 minut bez Piątka - ilość goli dla Milanu - 6.

 

image.png.481a4e1b191b11df5c7d1e7c2ec044bb.png

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jmk napisał:

 

1) 1170 minut Milanu w tym sezonie (13 meczów), liczymy, że mecz to 90 minut.

2) 783 minut zagrał w nich Piątek - ilość goli dla Milanu - 6

3) 387 minut bez Piątka - ilość goli dla Milanu - 6.

To wymowne samo w sobie, ale dodajmy: z tych 6 goli z Piątkiem 3 to SFG (2x karne wykończone przez Piątka, wywalczone bez niego, 1x wolny Suso), a 3 z gry to 2 bramki przy udziale Piątka (Lecce, Lazio). No i masz błąd (nawet więcej imo), bo Piątek zagrał w lidze 873 minuty.

Z tych 6 goli bez Piątka wszystkie gole to z gry. W 297 minut.

6 goli z Piątkiem w 873 minuty vs 6 goli bez Piątka w 297 minut. Tak, Piątek tu jest ofiarą. :keke: 

 

MiLAn KupUJe NaPAAstNIKufff I nIe UMiE iCh wyKOżystadź!!!

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gacek napisał:

To wymowne samo w sobie, ale dodajmy: z tych 6 goli z Piątkiem 3 to SFG (2x karne wykończone przez Piątka, wywalczone bez niego, 1x wolny Suso), a 3 z gry to 2 bramki przy udziale Piątka (Lecce, Lazio). No i masz błąd (nawet więcej imo), bo Piątek zagrał w lidze 873 minuty.

Z tych 6 goli bez Piątka wszystkie gole to z gry. W 297 minut.

6 goli z Piątkiem w 873 minuty vs 6 goli bez Piątka w 297 minut. Tak, Piątek tu jest ofiarą. :keke: 

 

MiLAn KupUJe NaPAAstNIKufff I nIe UMiE iCh wyKOżystadź!!!

 

Nie analizowałem jak strzelane były gole ;) Wziąłem info z flashscore, kiedy schodził/wchodził - w której kolejce mam błąd czasu jego gry? Są od 1 do 13 po kolei.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...