Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, widziałem, kupiłem FMa.

Technika, drybling, przyjęcie piłki, determinacja, gra bez piłki - to jest mocny lol i zupełny kek, chyba ktoś tu ostro losował.

Po premierze włączę sobie edytor i zobaczę, które z tych atrybutów są losowe, bo nie wierzę, że ww. ktoś trzeźwy tak naprawdę ustawił, zwłaszcza że piłkarze Milanu byli od paru lat srogo oceniani (IMO niesprawiedliwie, bo np. Hakan był downgradowany, choć IMO jego gra nie wynika z umiejętności i nie jest wcale gorszym piłkarzem niż w Leverkusen, a to tylko jeden z przykładów ofiar wyników).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Misiek napisał:

Sorry, nie chciałem :( Ale przyznam, że jak oglądałem to zastanawiałem się czy oglądasz :D 

 

Oglądałem, jak każdy mecz tych patałachów :keke: i niech nikogo nie zmyli bilans - grają bardzo przeciętnie :)

 

4 godziny temu, kolek23 napisał:

 

Dyson na propsie :wub: kupowałbym :)

Odnośnik do komentarza

Parę razy ludzie mi się tu dziwili, jak podkreślałem winę pieszych w niejednej stłuczce wskazując, że na nich też spoczywają na drodze pewne obowiązki. Nie rozumieli.

No to dziś muszą mieć tym mocniejsze zdziwko, bo Sąd II instancji - nie tylko zgodnie z prawem, ale też ze zwykłą sprawiedliwością - uniewinnił Najsztuba prawomocnie od zarzutu spowodowania wypadku: https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25421579,piotr-najsztub-potracil-staruszke-na-pasach-sad-wydal-prawomocny.html

Piesi to naprawdę nie są święte krowy - i nie powinni być, bo taka postawa jest szkodliwa.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:

@Brudinho czytałeś, jak Piątek przydzbanił w wywiadzie? Teraz już tylko paru naiwniaków z Polski go będzie bronić tylko przez paszport, bo zagranicą już poleciała sroga krytyka. :keke:

Wychodzi na to, że on jest jeszcze gorszym człowiekiem niż piłkarzem, a jako piłkarz jest śmieciowy. No brawo, piękne "od bohatera do zera".

 

Jego historia przypomina historię człowieka, który wygrał w lotto grube hajsy(no bo powiedzmy sobie szczerze to kariera jak z bajki), ale nie umie tym zarządzać, zaraz wszystko rozda/straci i będzie zjazd. W tym sezonie zdobył 1 bramkę, która wymagała takiego prawdziwego skilla. Na resztę zasłonę milczenia. Szkoda, ale może coś jeszcze jest do odratowania w tej głowie. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gacek napisał:

A i tej mu nie uznali xD

 

Chodzi mi o tą którą nazwałeś, że Hakan nim strzelił (wyjście na pozycje, oddanie dokładnego strzału) :keke: Tamtej nie uznaje za skill. No i dodajmy,k że zmarnował sporo, bo w formie z zeszłego sezonu miałby z 12 bramek w tym 3 z Torino. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Tak, moja mama pedantka jest zakochana. Co prawda wlasnie po 2 latach wymieniamy baterie, ale jeszcze na gwarancji, wiec luzik. Dokladnie mamy v8 absolute.

Ale takie pionowe coś sprawdza się jako odkurzacz do wszystkiego? Idea bezworkowych odkurzaczy do mnie nie przemawia - to czyszczenie i babranie się jest trochę bez sensu. Z workiem masz prościej - wkładasz, wyjmujesz, wkładasz nowy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tio napisał:

Ale takie pionowe coś sprawdza się jako odkurzacz do wszystkiego? Idea bezworkowych odkurzaczy do mnie nie przemawia - to czyszczenie i babranie się jest trochę bez sensu. Z workiem masz prościej - wkładasz, wyjmujesz, wkładasz nowy.

 

Tak.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, tio napisał:

Ale takie pionowe coś sprawdza się jako odkurzacz do wszystkiego? Idea bezworkowych odkurzaczy do mnie nie przemawia - to czyszczenie i babranie się jest trochę bez sensu. Z workiem masz prościej - wkładasz, wyjmujesz, wkładasz nowy.

 

Mam bezworkowy, skala trudności podobna. Wyjmujesz, wysypujesz do kosza, zakładasz, z rzadka myjesz dokładniej i czyścisz filtr. Czasowo to samo.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Misiek napisał:

Jak na kogoś kto obejrzał mecz tak z marszu, to spoko widowisko, trochę dramaturgii, dobry herbatnik ten Buddy Hield ;)

 

Trafiłeś na najlepszy mecz Kings w tym sezonie. Tak to grają spory piach. A to taka ekipa, że jak jest dobrze ustawiona, to biega w ataku, jak dzik w agrest. Niestety wyjebali im zajebistego coacha i zatrudnili pizdę i się sporo rzeczy sypie w ich grze. A szkoda. 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...