Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Brudinho napisał:

https://www.tvn24.pl/katowice,51/czestochowa-wyrok-dla-kobiety-i-mezczyzny-w-sprawie-interwencji-policji,984774.html

 

Jakie to jest złoto <3 "Nie będę butów za 200 stówy targała" "To jest kurtka za 800 zł" :keke: Przynajmniej ma się w co ubrać na te prace społeczne :keke: 

 

Pamiętam te sprawę z wykopu. Fajnie, że jednak jakoś się pozytywnie to wszystko kończy. :D

 

Najlepsze jest to, że prawdopodobnie cała sprawa zakończyłaby się na pouczeniu, (ewentualnie mandacie 50-100 zł gdyby policjanci mieli zły humor) jakby nie chciało im się robić szopki z czepianiem się uczciwych obywateli z dzieckiem.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, klinsmann napisał:

 

znać nie znam, ale jest tam jedna fura co mnie interesuje jak się okazuje, na allegro ją znalazłem to kto inny ją wystawia (i to dla mnie zastanawiające)

 

jak się jeździć nie umie to tak jest :P

 

Poczytałem o nich, a ponieważ koleś nie potrafi odpowiedzieć z jakiej mocy został podkręcony silnik, to raczej mu nie zaufam.

12 godzin temu, Misiek napisał:

Nope, z Łodzi znam tylko autakrajowe.com.pl, bo tam kupowałem Focusa, plus 2 moich kumpli, też Focusy. Oni zadowoleni, ja niekoniecznie (przygoda z turbo).

 

Ni mają nic, ale thx :)

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...