Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś wiedźmińskie bingo pod ręką? :D

Dzisiaj widzę mocny spór o beznadziejne zbroje Nilfgaardu, a także o wielokolorowy plebs na jednym zdjęciu. Do tego okraszone komentarzem:

Cytat

 

Jak dla mnie jest to chore z tym kolorowym plebsem. To aż razi po oczach jak na siłę mieszane są te społeczeństwa. Przez to idiotyczne multikulti przekłamywane są nawet prawdziwe historie.

 

xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, me_who napisał:

No i to jest chłop. Biały chłop (nie baba albo dżender), zdrowy chłop.

Choć za mało słowiański.

 

A to ja źle zrozumiałem "wielokolorowy". Myślałem że są za mało utytłani w gównie :lol:

21 minut temu, Vami napisał:

Tak

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Acha :D

 

W takim razie najwyraźniej posługujemy się innymi zbiorami semantycznymi, pewnie stąd te nieporozumienia ;)

Odnośnik do komentarza
Cytat

Stoi za tym idea aktywnego państwa: widząc potencjalną inwestycję, która może być ryzykowna, ale i przynieść istotną innowację gospodarczą, wykłada na nią pieniądze. Jak wiemy, prywatne podmioty się do tego nie palą, bo wolą unikać ryzyka. Większość wynalazków kluczowych dla współczesnej gospodarki powstała za pieniądze publiczne.

 

Ja jestem ciekawe jakichś konkretów na poparcie tej tezy.

Odnośnik do komentarza

Piękne to jest. Z prawicowej lolpublicystyki najbardziej lubię ich wyziewy na temat tego, jak to Hitler był lewakiem i socjalistą, bo w nazwie NSDAP był człon "socjalistyczna". Muszę kiedyś do nich zadzwonić na wrealu24 i spytać, czy skoro to przesądza o lewactwie Hitlera, to czy to znaczy, że świnka morska żyje w morzu?

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, tio napisał:

Facebook odpowiedział:

Witaj Mariusz,

Dziękujemy za kontakt z serwisem Facebook. Dziękujemy za cierpliwość. Zabezpieczenie Twoich informacji osobistych i finansowych jest dla nas niezwykle ważne. Przyjrzeliśmy się problemowi i wydaje nam się, że zabezpieczenia Twojego konta zostały złamane. Dokonaliśmy zwrotu za wszystkie nieautoryzowane płatności. Zwroty powinny znaleźć się na koncie w ciągu kolejnych 3-5 dni roboczych. Ponadto usunęliśmy pozostałe zaległe obciążenia.

Zdążyli mi pobrać z konta 3 tysiące. Więcej nie pobrali bo się kasa na koncie skończyła :) Dobrze, że udało się szybko to wyjaśnić.

a ja któryś tydzień nie mogę się doprosić, aby powiedzieli dlaczego po zalogowaniu na konto jest "error, we're going to fix it", do oficjalnego supportu trzeba się zalogować... a mi wyskakuje error, jop Twoja mać

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...